6
  • Montanosz
    #6
    pont a héten néztem meg az eredetit, top 5 westernben benne van
  • Axlkenobi
    #5
    Mel Gibson zseniális rendező, ellentétben a középszer Antoine Fuqua-val. Ha van valaki, aki létjogosultságot tud adni a Vad Banda remake-jének, az ő.
  • zetortraktor
    #4
    De legalább lehet látni, hogy igenis van igény az ilyen feldolgozásokra. Íme két néző alattam. Akik aztán érzékenykednek és panaszkodnak. Aki meg nem látja ezeket a filmeket (bocs, én nem vagyok olyan zombi, hogy ilyesmit megnézzek), az nem is rinyál.

    Jöjjön csak a Vad banda. Engem nem érdekel, de ti ketten ott lesztek, akkor meg mi a gond. Ha pedig még jól is sikerül, akkor külön öröm. Ha meg nem, akkor a következő jó lesz.
  • Zombee
    #3
    Finoman szólva. Egy sima mindent robbantós akciófilm vadnyugati skinnel. Hirtelen felindulásból meg is néztem közvetlen utána az eredetit, ég és föld a minőségbeli különbség. Bár Mel Gibson talán nem robbant fel mindent, ettől függetlenül nem hiszem, hogy érdemes lenne újraforgatni. Hasonló sztori új címmel bőven elég lenne, bár a mai aktív moziba járók többségét úgy is hidegen hagyja, hogy ez egy 69-es film remake-je, úgyse látták az eredetit. Átlag tinédzser nem néz olyat, amit már a szülei is csak a tévében láthattak.
  • Ender Wiggin #2
    a hét mesterlövész újrázása is mekkora szar lett...
  • sertrex
    #1
    Várós. :))