8
  • Macropus Rufus
    #8
    ami még lényeg: a Diginél nincs hűség idő. Legalább is amikor érdeklődtem a csupasz net véget, közölte a srác, hogy ez az ár. Hűség idő meg nincs. Mondjuk mi a fenének is lenne egy 2000-3000Ft-os előfizetés mellé hűség idő. :)
  • Macropus Rufus
    #7
    ez így van. Solymár, Pilisvörösvár (és lehet Pilisszentivánon is) a Digi már kihúzta az optikát. Gigabites net. Garantált le 300Mb. Mind ezt 2000 párszáz forintért. Ha kell a telefon és a közel 130 tv csantorna is akkor kemény valami 4700-4800Ft-ot kell fizetni.
    Most mondom le az Invitelt és megyek a Digihez.
  • csicso82
    #6
    Pontosan - a fentebbi hozzászólásomban is írtam:
    - SZIP program: 100/20-as net 6300Ft (jah és 25 ezer vagy hűség esetén 7 ezer a bekötés)
    - DIGI kábel: 1000/300-as net 3000Ft

    SZÁNALMAS...
  • csicso82
    #5
    Nálunk is kiépült a SZIP - Szupergyors Internet Program - valami OPTIKÁRÓL hadoválnak a honlapjukon az elérhető LEGGYORSABB NET: 100/20-as (??) Jah és persze jó drágán:
    - hűségidő nélkük: 8700Ft
    - 1 év hűséggel tévé csomag mellé: 6300Ft

    Szerintem szánalmas A DIGI egy panelban: 1000/100-as netet ad 3000(!!)Ft-ért

    Jah és a digi gondolom saját költségen dolgozik a SZIP program 100%-ban EU-s pénz. Gratulálok! Magyarország jobban teljesít!!
  • Csinkin691024
    #4
    Nálunk írd és mond 15 (tizenöt) Mb/s az Inviteles internet!!!
    Ezt is hosszú idő után tudtuk csak kijárni, előtte 10-volt:)
    A tőlünk 20 méterre lévő utcában 30 (harmic)
    Kb. két hónapja elkezdett szakadozni majd miután jelentettük
    kijött egy szakember és kicserélte a modemet (nem voltam otthon így nem tudtam rákérdezni hogy aztán mi köze a csökkenésnek hozzá)
    No ez után tényleg megemelkedett 12Mb/s-re!
    A párom jelezte de az ügyfél szolgálatos hölgy miután "bemérte" közölte,
    hogy náluk azt jelzi hogy meg van a 15Mb/s!
    Azóta így van!

    Most egy hónapja nem tudom melyik cég de az infók szerint a T-Mobil elkezdte
    kiépíteni a saját hálózatát. Nem tudom mennyi lesz 200 vagy 500 de ezek után
    nem fogok gondolkodni a váltáson!
  • esztyopa
    #3
    Királyság !
    Csak egy szenzort kell a Riskába bekötni,és a fotelból meg tudjuk állapítani,hogy szomjas -e szegény pára,vagy van -e elég fű,amit legelni tud.
    S mindezt szédítő sebességgel !
  • kiralysanyi
    #2
    Ebben az az extra, hogy egy mondatban szerepelnek az "Invitel" és a "250 megabit" kifejezések. Csak egy példa: az ügyfélszolgálatuk szerint 2016-ban az 5000/500 kilobites csomag korszerű és gyors szolgáltatásnak számított...
  • Cobra.
    #1
    Ebben mi az extra? A Digi gigabites optikát épített ki egy csomó Pest megyei faluban, városban állami támogatás nélkül. És valószínűleg a havidíja is olcsóbb.