2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • jarlaxxe
    #99
    Ez a keramit dobálás nektek müködik? eldobtam hármat egy ör mellé de le se szarja vagy csak süket...
  • AntiHero
    #98
    Sikerült, de kb esélytelen. Sikerült legyűrni? :D
  • Voltan
    #97
    Basszus, tegnap egész profin ment már a dolog, a parry működött az esetek többségében, erre ma elkezdek játszani, és simán elpicsáz mindenki. WTF???? Nem is ittam pedig...
  • Moby
    #96
    Vele én sem találkoztam. Pedig azt hittem bejártam mindent Hirata Estate-en :(

    /már látom, hogy nem, meg hogy hol lehet.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.03.24. 11:23:44
  • wedge31
    #95
    Tényleg nem erre gondoltam mivel vele még nem is találkoztam.
  • mucsácsó
    #94
    szerintem nem egyre gondolunk :D te a nagydarab Drunkardra gondolsz, de én a csávóra egy pagoda tetején, ami egy ilyen eldugott barlangból feljövet található meg :D

    kép:


    bár igaz, ez inkább lila ruha, mintsem gatya.. :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.03.24. 11:15:25
  • jarlaxxe
    #93
    Nagy ötlet volt ez a zombi trainer, nem hagyott nyugodni a bénaságom és tegnap addig gyakoroltam a szerencsétlenen amig most már azért megyeget a parryzés.
  • wedge31
    #92
    Ott is van segitö npc elöbb kinyirtam a kis gizdákat körülötte utána ketten együtt lenyomtuk.
  • mucsácsó
    #91
    én megtaláltam az elején, de kb. 1 ütés voltam neki...azóta nem próbálkoztam :D
    sőt, a 3évvel ezelőtti pályán a lilagatyás rúgós csávóval se tudtam eddig nagyon dülőre jutni :'D
  • n000rbi
    #90
    Igen, a barlang megvan, de nem ugrottam be hozzá, majd később :)
  • wedge31
    #89
    Ezt a headless bosst sikerült már megtalálnotok? visszamentem bóklászni egy kicsit ashina outskirts-re és tök véletlen egy sötét barlangban találkoztam vele állandóan a hátam mögé teleportál meg össze-vissza mérgez, marha jó, hány ilyen eldugott bossról maradhattam még le...
  • n000rbi
    #88
    Bazz, tényleg, kösz!
  • mucsácsó
    #87
    Vedd fel mobilrol, itt nincs banner :D #lifehack
  • mucsácsó
    #86
    Rohadjon meg, nekem ráment a komplett délutánom... Viszont asszem a mai program is megvan a tetőn
    személyében....
  • n000rbi
    #85
    Amúgy felvenném a topikot favba, de a banner kitakarja a gombot. Ilyenkor mi van? :)
  • n000rbi
    #84
    Fekszik végre a nyanya is.
  • mucsácsó
    #83
    Passz, sajna ez is olyan item szerintem, amiről egyelőre senkinek semmi infója :( asszek odaadtam én is neki, de passz... Lehet tényleg csak egy sima backstory és ennyi..


    Én egy levelet találtam, amit elvileg Emmának kéne megmutatni, de valahogy nincs ilyen opció ha odamegyek hozzá... :D
  • Moby
    #82
    Apropó részeges: a részeges után "visszamaradt" unrefined sake-t érdemes odaadni a sculptornak? Mármint nem értem miért opcionális. Én odaadtam neki, sok minden nem történt, elmondta, hogy kinek a kedvenc itala ez (ami gondolom majd később lesz érdekes). Ha nem adtam volna oda neki, mi mást kezdhettem volna vele?
  • caps lock
    #81
    A "részeges" ellen hívhatsz segítséget.
  • Ulthanito
    #80
    "Segítő sajnos elég hamar hal."

    Biztos, hogy egy játékot játsszunk?
  • Ulthanito
    #79
    Gondolom azt is koopban. :-D
  • TomStorm
    #78
    Na ezt az egér+bill irányítást be is fejeztem itt.Tuti ez miatt szenvedek..
  • MerlinW
    #77
    Te is haladj előre, baromi szép és hangulatos helyszínek lesznek később.
  • MerlinW
    #76
    A végére 9 lesz, plusz egy csomó másik heal/def item + kill leech. Nincs elcseszve semmi.
    DS/BB címeket meg felejtsd el, ez egy teljesen más játék. Azok is nehezek voltak, mikor legelőször játszottál velük, természetesen ez is az, mert semmi köze hozzájuk.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2019.03.23. 21:47:39
  • nxs
    #75
    Én úgy vártam ezt a játékot mint a messiást,akkora hiánypótló lehetett volna,de sajnos nem...túl sok a souls és túl kevés a tenchu. Másik nagy sérelem a grafikusi kreativítás,a DS3 álomszép volt és bitang gyors ez meg csak elmegy kategória dupla gépigénnyel. Ezek persze csak az első benyomások,20-30 óra után biztos más lesz a helyzet.
    Akik meg azért sírnak,hogy nehéz....hááát srácok próbáljatok ki egy Megament. Az is van ilyen jó csak sokkal nehezebb és még menteni se lehet,de pont ez benne a jó :)
  • davidka003
    #74
    Ott van elcseszve a játék, hogy kevés az "estus flask". Ha olyan könnyen lehetne fejleszteni mint a Dark Souls 3-ban akkor nem szopna ennyi ember. 2 ütésből lever egy boss és kétszer ihatok gyógyitalt? bitch please. Persze végig fogom vinni de gáz ez a nehézség. Ezt úgy mondom, hogy Dark Souls részeket és Bloodborne-t végigvittem régen.
  • Mozes
    #73
    Hu ezt ne is mond, nekem még akkor sem sikerült, be kellett hívnom segítséget és akkor elsőre ment, de egyedül több órát próbáltam és 0 siker :)
  • MerlinW
    #72
    Pedig az breed-et dobott, amitől fejlődik a karaktered:)
  • Rony94
    #71
    Anno Sister Friede (Dark Souls 3: Ashes of Ariandel DLC) elvette egy teljes napomat. Másnap meglett második vagy harmadik alkalommal. Ez valami tudományos tény, hogy a kipihent agy sokat segít a dolgokon. :)
  • caps lock
    #70
    Délelőtt két órát szenvedtem a bikával és sehogy se ment, most újra megpróbáltam és elsőre meglett. Gyerekek, csak pihenten és friss aggyal játszatok, akkor nem lesz gond.
  • Mozes
    #69
    Ennél rosszabb játék sose jöjjön ki. Nekem is szívás a pályák újra bejárás, a DaS-ben és a Bloodborne-ban nem volt ennyire az, de részemről nagy respect a fejlesztőknek. Egy valami újat hoztak létre és mégis benne van a korábbi játékok feeling-je. Ja és nagyon korrekt a PC port, semmi bug és egy 5 éves közepes vason max-on tökéletesen fut.....legalább is nálam..... nem tökéletes, de mindent forintot megért!!!
  • Árnyvadász
    #68
    Most jobban állok. Legyőztem három boss-ot zsinórban és végre erősödtem is. Próbaképpen végigrohantam az eddigi pályákon, ahol jártam és mindenkit lekaszaboltam. Na ez így már rendben van. Mondjuk most épp a részeges nagydarab pocakot kell leverni, de már majdnem megvolt az is. Segítő sajnos elég hamar hal. Ha itt végeztem, akkor csak a kígyós irány marad. Arra már jártam de lelökött a geci. :D
  • PeeTeR
    #67
  • wedge31
    #66
    Akkor neked ez nem szórakozás vagy hobbi nekem az.
  • Voltan
    #65
    Ez kétségtelen, de hidd el, ha párszáz órát gyakorolsz, akkor már sokkal könnyebben le fog menni a játék, és marad időd másra is.
    Oh wait... :D
  • NEOreg3
    #64
    én is megszenvedtem a bikával, és miután végre lement nem éreztem semmit se, csak azt hogy kurvasok próbálkozásnyi időt elbasztam az életemből
  • Rony94
    #63
    A From játékai nekem mindig egy NAGY élményt biztosítottak számomra. Ezért fogom megvenni az összes játékukat ami elérhető lesz számomra.

    Még a sokat utált DaS2-vel sok jó élményem van amit soha sem fogok elfelejteni.
  • wedge31
    #62
    Na csak sikerült levágni azt a ökröt és ilyenkor nagy vigyorral döl hátra az ember azt hiszem ez teszi nagyá a From játékait.
  • Voltan
    #61
    Egyébként szerintem is kicsit túltolta most a From Soft. Tegnap volt, hogy vissza kellett mennem egy korábbi területre, mert egy fontos dolgot kihagytam. Ilyen előfordult a Dark Soulsokban is, sokszor, de ott élmény volt visszamenni kicsit később a régi helyekre, mert erősebben, ügyesebben mentél vissza, és érezni lehetett a fejlődést, nyilván az rpg-sebb rendszer miatt is. Soha nem éreztem ezt tehernek. OK, Blight Town-ba nincs az az isten, hogy visszamentem volna például, de értitek, hogy mit mondok :D

    Na, itt viszont abszolút tehernek, munkának éreztem, hogy megint végig kell járni a területet, pedig egy jó részét végiglopakodtam, ugráltam, kerültem a harcot. De nem élveztem a visszatérést.

    Kicsit túl sok a szopás, és túl kevés a jutalom, én úgy érzem... De tudom, git gud...
  • Voltan
    #60
    Óbazmeg, ez az. Ez volt az a köcsög, ahol én is szoptam pár órát :D