2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • wedge31
    #139
    Tényleg rengeteg eldugott zug van a játékban pl annál a patkányos küldit adó faszinál a padláson ládában van egy Prayer Beads elsöre meg se találtam.
  • MerlinW
    #138
    Ha arra gondolsz, az a kiválasztott harcstílus.
  • darkSectorxxx #137
    Ami a képernyő jobb alsó sarkában van item. :D
  • darkSectorxxx #136
    Ismerős...
    a baj azzal van hogy nem érné meg ez a játék miatt a kontroller. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.03.24. 17:10:33
  • Rony94
    #135
    Mire gondolsz pontosan?
  • MerlinW
    #134
    Ja igen, egy amcsi pajtásom accountján játszottam, csütörtök délben már tolhattam.
  • mucsácsó
    #133
    lehet előbb megvolt neki :) amúgy én is megijedtem, amikor megláttam hogy péntek dél óta tegnap estig belecsúszott 20 óra :DDD
  • darkSectorxxx #132
    Valaki megsúgná hogy lehet használni a jobb alsó sarokban lévő papirt?
  • MerlinW
    #131
    Nem sokat:) Betegszabin vagyok, nem nagyon mozoghatok így kapóra jött a cucc:)
  • jarlaxxe
    #130
    Basszus pénteken jelent meg, nem is aludtál?
  • Rony94
    #129
    Köbö 50 halál után én már eléggé kitapasztaltam. Hidd el, csak elsőre tűnik lehetetlennek. Hajrá, hajrá, menni fog!!! :)
  • mucsácsó
    #128
    lila ruhás :DDDD én szerintem nekimentem vagy 15x, de olyanokat belémrúg hogy megkergülök :D egyszer már majdnem meglett, de...
  • MerlinW
    #127
    Nem, kb a kétharmadánál járhatsz.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2019.03.24. 17:07:05
  • MerlinW
    #126
    Nekem ~40 óra volt, abból 4 az utolsó boss, a többi megvolt max 5-6 próbálkozásból. Nem rövid az, a Souls-ok sem voltak hosszabbak.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2019.03.24. 17:05:24
  • jarlaxxe
    #125
    Én is azt csináltam, erre való a zombi trainer.
  • wedge31
    #124
    Megtaláltam a lila ruhást...ennek valami bossnak kellett volna lenni mert nem nagyon van gyenge pontja.
  • Voltan
    #123
    Persze, szopó volt a DaS is elsőre, mind a három rész. De ezt kicsit reménytelenebbnek érzem, per pillanat. :) Most azt csinálom, hogy visszamegyek régebbi helyekre, és gyakorolok.
  • Rony94
    #122
    Először én is idegesítőnek tartottam, de aztán egyre jobban kezdtem átállni erre a fast pace stílusra. Minden el kell felejteni, amit a Souls-játékokban tanultál. Azért szívsz annyit, mert ez szinte egy új játéknak felel meg, amit be kell tanulnod. Csak úgy, mint annak idején a legelső Dark Souls végigjátszásodnál is, az se lehetett egy sétagalopp, nekem legalább is nem volt az. (O&S harc elvette az egész hétvégémet, ma meg már szinte első próbára lenyomom őket)

    Megszerzed itt is a rutint, aztán a második végigjátszásod jobb lesz sokkal.
  • Voltan
    #121
    Őszintén szólva, egy kicsit túltolta a dolgot a From ezúttal. Valahogy sokkal mocsokabbnak érzem a játékot, mint a DaS részeket. Ma még szarabbul is megy, mint tegnap, nem tudom, miért. A parry-zés még szo-szo megyeget, de a vörös jeles támadásokat rendre beszívom, rendszeresen nem megfelelően reagálok, és akkor sanyi. Nagyon kicsit a reakciós ablak, amit hagy a játék.

    Őszintén szólva, inkább idegesítő, mint élvezetes sajnos. Legrosszabb, hogy nem érzem magamon a fejlődést sem, lehet, hogy én vagyok nagyon béna.
    Azt hiszem, pihentetem kicsit. Most vagyok a lovas boss előtt (a másik irányban lévő rész már megvan), és valahogy nem érzem magamban az erőt, hogy nekimenjek most...
  • TDC Geronimo
    #120
    3 órája szívok ott
  • PeeTeR
    #119
    majomkergetes kezd az agyamra menni x_X
  • n000rbi
    #118
    Köszi!
  • Rony94
    #117
    Sekiro in a nutshell - Reddit
  • caps lock
    #116
    Ki az utolsó, Genichiro? Eljutottam már hozzá a palota tetejére, megszorongattuk kicsit egymást de inkább a végére hagyom ha ezzel a történet része is véget érne a játéknak. Amúgy eléggé szabad kezet kapunk, sokfelé elmehetünk, nincsenek úgy lezárva a területek mint a DS-ben.
  • Rony94
    #115
    Te már ki is játszottad? Ne basszál fel hogy ilyen rövid a játék!
  • MerlinW
    #114
    Én az utolsó boss-t 4 órán keresztül "gyakoroltam" és kb véletlenül lett meg:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2019.03.24. 14:45:21
  • TDC Geronimo
    #113
    Na most vagyok kontroller törés közeli állapotban. Úgy imádom amikor egy boss elsőre majdnem lemegy most meg másfél órája szopok rajta
  • MerlinW
    #112
    Érdemes mindig szétnézni a víz alatt, főleg a későbbiekben, van amikor content van ott is :)
  • MerlinW
    #111
    Bocsi, my bad, javítva :)
  • Rony94
    #110
    Jajj, tényleg. Azt meg is találtam az elején, de ki is ment a fejemből azóta. :D
  • n000rbi
    #109
    Nekem is most heveredett le a lilaruhás.
    A pikkelyeket tudod kinek kell odaadni? ;)

    Szerk.: minek titokzatoskodok itt :D
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2019.03.24. 13:33:34
  • Moby
    #108
    A halaknál a kis szigeten van az árus, akinél el tudod vásárolni (egy hordóban, vagy edényben csücsül).
  • AntiHero
    #107
    Én meg a lovas boss-al szenvedek.

    Első élete lemegy, de màsodik felénél mindig elkapkodom...
  • Rony94
    #106
    A lila ruhás strici? Nem viccelek, nála legalább vagy 50x haltam meg. Béna vagyok, ennyi. :(

    DE MEGLETT A KÖCSÖG!!!!


    Plusz azt tudjátok, hogy a vízben lévő piros hal az pikkelyt ad? Ez lehet új lizard a Souls-játékokból, ami adja a nyersanyagokat?
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2019.03.24. 13:17:40
  • n000rbi
    #105
    Például ott van máris a bambuszos résznél a két monk, akikhez vezető ösvényen ott van egy item a bambuszok mögött, de nem bírtam rájönni, hogy lehet felvenni.
  • n000rbi
    #104
    A részegesnél nekem túlélte a szamuráj, de nem adott semmit...
  • AntiHero
    #103
    Jaaa és mindig elfelejtem, hogy tudok úszni. Pl most egy hídról leugrottam és egy új helyre vitt.

    Mondjuk nem direkt ugrottam én le, csak így sikerült. :D

    Segítők adnak valamit ha életben maradnak? Mert 1-el talàlkoztam..de az úgy meghalt 5 mob között, hogy sírva fakadtak. :D
  • wedge31
    #102
    Ah, egyelöre hagyom még élni a srácot majd visszajövök ha találok még hozzá cuccot anélkül elég esélytelennek tünnik.
  • TDC Geronimo
    #101
    Kíváncsi leszek ki mennyi mindent talál meg első végigjátszásra, mert ez megint tele van eldugott itemekkel/NPCkel meg helyekkel. Mindent próbálok átnézni, de tuti van amit elhagytam már
  • wedge31
    #100
    Dolgozom rajta, egyelöre még nem sikerült.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most olvastam, hogy a confetti a gyengéje csak azt már mind eltapsoltam, én hülye