2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • darkSectorxxx #179
    Srácok.

    Ez az Armored Warrior-t néztem hogy kellene legyőzni, hát ez egy vicc kategória, tiszta szerencse kérdése, hogy sikerül-e....
  • darkSectorxxx #178
    Amúgy ha a "celebitás" lenne a lényeg mindig a trendi játékokkal játszanék, de nekem ez fordítva van, csak streamelem ha játszok, nem azért játszom, hogy streamelhessek. :)
  • darkSectorxxx #177
    Nem...
    Pont ezaz, ezt élvezem... de mégis kit utánoznék? Én mindent csak addig és úgy játszom, amíg engem szórakoztat, senki más nem érdekel, hogy más hogy játsza, ha van egyezés valakivel, az a véletlen műve.
    Eddig 1 twitch embert láttam (mivel csak Hob-ot szoktam nézni, meg ritkábban Lobos-t), (youtube-ot amúgy sem nézek) de ő használt feléledést, csak a gyógyitást nem, de nem verseny ez, csak kíváncsi vagyok meddig tudom így elvinni a játékot.
    Szimplán ezért.

    Sok idő, kitanulni pár ellenséget, de ezt egyelőre még élvezem, még ha mérgelődök is, az irányításon. ;)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.03.25. 10:12:04
  • darkSectorxxx #176
    ja értem...
  • LBandi77
    #175
    Te direkt szopatod magad? Ahelyett hogy élveznéd s játékot ilyen celebyoutubereket próbálsz utánozni.
  • Árnyvadász
    #174
    Ezt egy youtube videó mutatta meg nekem. :D

    mucsácsó: Igen ezt wedge korábban írta. Oda ma nézek fel. Kellenek ezek a kis ingyen bónuszok.

    Amúgy én is imádom, utálom, képtelen vagyok otthagyni, pedig voltam már azon a ponton, akkor ezt most itt ne tovább. Bossokat leszámítva rohadt jó játék. Velük kínszenvedés, de én inkább felraktam egy trainer-t és ha olyan rész jön, ahol tuti órákat szopnék, akkor bekapcsolom.

    Nekem így jobban fekszik. Csalás, de nekem nincs időm órákon, fél napokon át szerencsétlenkedni boss-okkal.
  • darkSectorxxx #173
    Lady Butterfly is meglett egy élettel. :) (No Hit-hez picit több idő kellett volna, majd legközelebb. :D)
  • mucsácsó
    #172
    sehol, ez egy hidden wall :D pont olyan mint DS-ben az illusionary wallok, erről nincs tutorial :P

    @n000rbi:
    sorry, spoilernek készült, csak lemaradt a tag :( de jogos.
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.03.25. 10:03:38
  • n000rbi
    #171
    Szerencsére ez megvan, de ha lehet ezeket spoilerbe légyszi, mert nem leírás alapján szeretném játszani a játékot, hanem saját kútfőből.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2019.03.25. 09:59:26
  • darkSectorxxx #170
    Ezt hol irta a játék?
  • mucsácsó
    #169
    ne is mondd, iszonyatosan fel tud baszni, de én is imádom! :) tényleg vérbeli From játék, ők ehhez iszonyat durván értenek... áldom az eget, hogy kamu volt az, hogy ez csak egy egyszerű akciójáték lesz semmi itemezéssel... aki emiatt vette meg, az most nagyon megszívta... :D

    már most rettegek előre, hogy mikor lesz vége... utoljára ilyet tavaly a God of War-nál éreztem :D

    vajon lesz majd story-DLC? adnám... bár Activisiont ismerne kizártnak tartom, hogy ne lenne legalább 1, de inkább 2.... :D

    csak ehhh, mire kijön majd a következő ilyen From game, az megint egy jópár év lesz.. :(
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.03.25. 09:50:35
  • mucsácsó
    #168
    Van még egy free Prayer Bead:

    a lovas boss után be lehet menni egy pagodába (fel a lépcsőn), ahol adja az ürge a Rats huntingos mellékquestet - és amúgy ő nevez el Sekironak! :)) (további infók) - ebben a pagodában fel tudsz mászni grapple hookkal a padlásra legfelülre, és fent van egy ládában :)
  • Árnyvadász
    #167
    Az egyik Prayer Bead lelőhely:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A 3 évvel ezelőtti álomban, vagyis a Hirata Estate pályán, a legutolsó mentési pontnál van egy. Pillangó "kisasszonyhoz" legközelebbi szoborhoz menj el. Közelében van egy sírdogáló fekvő nő és szobák mindenütt. Nézz körül ezekben a szobákban, ha kell verj szét paraván falakat is, aztán keress egy falat, ahol van egy szép festmény, majd támaszkodj neki háttal és átfordul.


    Jól jön ez, harc nélkül lehet megszerezni.
  • Metontour
    #166
    Remélem ez az Ashina Depths nem a helyi Blighttown. A kígyó mennyire erős? Már lenyomtam előtte az ogrèt meg a tábit. Onnan merre érdemes vagy marad a kígyó?
  • TDC Geronimo
    #165
    Ah basszus imádom ezt a játékot. Minden from játék egy mestermű. 23 órám van benne most néztem.
  • MerlinW
    #164
    Spoileres de vicces:)

  • n000rbi
    #163
    Az lehet, hogy a játék eleje csúnyácska volt, de ez a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Senpou Temple, Mt. Kongo
    azért odabasz rendesen.
  • MerlinW
    #162
    Mekkora már, külön átvezetőt csináltak arra az esetre, ha megölöd a tutorial boss-t:)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    aki levágja a kezed
  • Rony94
    #161
    Wow...én még egyetlen titkos helyet se találtam.
  • TDC Geronimo
    #160
    Én szerintem elég sok rejtett dolgot megtaláltam. Most megyek le az és van 15 vitalitym, 6 attack powerem meg 8 vialom. Van 4 skillfám meg 9 prosthetic armom, ha az updgradeket nem számoljuk. Rengeteg minden van ebben a játékban...
  • mucsácsó
    #159
    majd fel fog az nyugi, mindössze 1-2 (mini)boss kérdése... :DDDD

    hidden wall-okat találtatok? én már kettőt találtam, mind2 helyen Prayer Beads volt, szóval érdemes tapizni a falat ;P
  • Rony94
    #158
    Őszintén szólva, nekem még soha nem ment fel maxra a posture, kivéve egy alkalmat mikor direkt leteszteltem hogy mennyi ideig tudok folyamatosan védekezni.
  • darkSectorxxx #157
    Jah ezek specko támadások.
  • MerlinW
    #156
    Ja egy pro tip: ne spóroljatok a heal-el, mindig gyógyítsátok magatokat harc közben, mert minél kevesebb a hp-d annál lassabban regenrálódik a posture (kivéve ha ichimonji art-ot használtok, mert azzal le lehet nullázni).
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2019.03.24. 21:04:26
  • Voltan
    #155
    Az a whirlwind slash az jóféle mozdulat, sok szorult helyzetből húzott már ki. Szóval csak 5 másodperccel később haltam meg :D
  • davidka003
    #154
    Igen, meglett. köszi. :D
  • MerlinW
    #153
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A villámos csóka szirtjétől (ha rajta állsz) balra a víz alatt van egy barlang a hallal. Illetve pont alatta a víz alatt egy dupla headless boss

    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2019.03.24. 19:00:28
  • davidka003
    #152
    Játék vége felé elakadtam, valaki segítsen:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van ez a vizi város ahova azután megyünk, hogy megvan a mortal sword is. Mondja a nyana, hogy a palota bejárata a víz alatt van. Leöltem már mindenkit, azt is aki dobálta a villámokat a vízbe de nem tudom merre kéne tovább menni. Egy nagy hal leharapta a hidat de azt a halat se találom sehol. BUG?

    Fél órája keringek már.
  • MerlinW
    #151
    Ezekre gondoltam
  • wedge31
    #150
    He he ez vicces mert azon meg már én vagyok túl pöpec az öreglány korához képest elég jól mozog...
  • Rony94
    #149
    Bocsánat, beszélek itt össze-vissza, ez nem a Dota. Nem Spirit Ember, hanem Spirit Emblem.

    Amúgy én most Lady Butterfly-nál tartok. Hűű...hogy erre is mennyi halál fog elmenni, már most látom.
  • darkSectorxxx #148
    jah ez így müködik? :) mint Das 3-ban a Dancer iránya? az is ugye a játék második fele lenne alapon. :)
  • TDC Geronimo
    #147
    Közben otthagytam a bosst mert rájöttem, hogy nem is ez a zóna jönne. Ha lófaszt nem sebzel már tudhatod. Meg a travel menüben a zónák sorrendben vannak és ez 2vel későbbi úgyhogy ehhez a bosshoz majd később visszatérek...
  • MerlinW
    #146
    Csak táncolj vele és várd hogy neked menjen, majd háríts. Hook-al rá tudsz "mászni" és csapkodni. passzív-agresszív boss.
  • darkSectorxxx #145
    Jajj srácok thx a választ, akkor ez amolyan lőszer a protézis müködéséhez. Hogy ne lehesen végtelen csillagot dobni. gG. :D

    És mi az eltérés a 2 csillag közt?

    MerlinW

    Skillfa megvan, de mire érted a harcstílust, mint For Honor tudok váltani pózt? vagy mi?
  • Rony94
    #144
    Az a pici, kereszt formájú ikon? Az a Spirit Ember vagy mi a fene. A protézis képesség ezt használja el. Ha eldobsz egy dobó csillagot vagy használod a lángszórót.
  • jarlaxxe
    #143
    Inkább stealth játék ez a bossokat leszámitva gyak mindenkit ki lehet nyirni sunnyogva ha elég türelmes vagy.
    Most értem a lovas szamurájhoz elsöre nem lett meg...
  • MerlinW
    #142
    A kis fehér keresztre gondolsz? Az a műkezed "töltényei".

    "harcstilust nem is tudtam hogy van a játékban"
    Nézd át a skillfákat:)
  • Seth
    #141
    Az a protézis "tölténye"
  • darkSectorxxx #140
    Hát nem tudom akkor miért használodik el és van belőle kb 300 darab? ilyen papirfigura... harcstilust nem is tudtam hogy van a játékban