2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • darkSectorxxx #259
    Miért hány ütés voltál neki? 3? :D
  • darkSectorxxx #258
    Akkor elég szépen betanulhatta. :D

    Amúgy nem lep meg, mivel ha kitanulod,és csak a kötelezőeket csinálod meg, akkor persze hogy végig lehet futni a játékon.
    Nekem sem a Boss-ok okoznak fejfájást, hanem amikor leállok a mobok ellen verekszeni... a Bossfightokat be kell magolni.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.03.26. 07:33:47
  • TDC Geronimo
    #257
    lobos no heal runt megy már elajjaz meg speedrunolta egész játékot 2 óra alatt. Ezek nem emberek
  • TDC Geronimo
    #256
    Na úgy látszik megtaláltam az összes prosthetic toolt is, mert meglett trófea
  • TDC Geronimo
    #255
    wow nem is tudtam, hogy meg lehet ölni a Most jöttem rá, hogy lehetett átjutni egy titkos helyre és onnan sikerült. Érdemes ám ezeket a sidequesteket megcsinálni és odafigyelni minden NPCre
  • Myselor
    #254
    elugrottam majd visszarántott a játék hogy megtudjon fogni.
  • Moby
    #253
    Visszaránt?? Honnan?:)
  • Myselor
    #252
    én is elkezdtem játszani félórát szarakodtam az ogrével nem volt igazából nehéz csak felbaszott hogy csal a játék...olyan érzésem volt hogy visszaránt a játék mint a das2-ben mikor még alacsony volt a skill a rollhoz.nevetséges konkréten 3x láttam hogy visszaránt a játék hogy megfogjon.na nembaj amúgy nemvolt gáz csak 2x ledobott aztán meglett.jó kis játék de remélem ilyen csaló szarságok nem lesznek
  • Moby
    #251
    Aha.
    Másban amúgy miben tudnék, ha nem skillben? Például nőne a játékban(tól!) a farkam?
    Te azt ígérted nekem, hiába jövök vissza, nem lehet fejlődni, és ugyanúgy 2-3 ütés leszek neki.
    Ez nem így lett Dark. Most akkor hogy van ez Dark? Nem dumáltad le a mámival öléggé, hogy itt márpedig senki nem fog fejlődni, és punktum? :)
  • TDC Geronimo
    #250
    Te mivel játszol dark? :D

    Kapsz rakat technikát, skillt, fejlődik postured, posture damaged stb. Persze, ha nem találsz meg a játékban semmit úgy tényleg nehéz.
  • darkSectorxxx #249
    Hát max skill-re fejlődtél... Másban nem. :) max az életcsíkod lett azóta kicsit nagyobb.
  • Moby
    #248
    Há nemtudom. Nem lehet fejlődni, de azé az imént elpopsiztam a lovacskát, saztán visszamentem mámihoz, s bedugtam neki a hüvelykujjam, ahogy azt megígértem neki. Nem fejlődtem semmit gondolom, de olyan nagyon kérte, hogy nem tudtam neki nemet mondani!
    Pipa és pipa :D
  • darkSectorxxx #247
    Ja tudom, hogy lassan haladok. :D
  • TDC Geronimo
    #246
    lol én is ott tartok, de már amit hallottam kb 85-90%nál járok
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.03.25. 21:48:31
  • darkSectorxxx #245
    28.5 órám van a Sekiro-ban 3és még nem találtam meg a 3. Boss-t.
  • TDC Geronimo
    #244
  • darkSectorxxx #243
    SEKIRO:bangbang:

    "Sekiro: Shadows Die Twice - PC-n tolod? Csinálj biztonsági mentést!

    Az a helyzet ugyanis, hogy többen is arra panaszkodnak, hogy egyszerűen tönkrement a mentett állásuk."
  • LBandi77
    #242
    Granny?
  • darkSectorxxx #241
    Jah...azt lenyomtam már. :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most meg a szamuráj a templom tetején a kék ruhás nagy kardosat No Hit.
  • Seth
    #240
    Milf? Uhh....
  • LBandi77
    #239
    Hogy írjam? A 2 tőrős repkedő varázsló milf.
  • darkSectorxxx #238
    Ja és hogy ezt USE-olni kell vagy elég volt a kongatás hogy aktiv legyen? és mivel szedem le?
  • darkSectorxxx #237
    Vagyis? a bonus map végén a lángoló templomban?
  • darkSectorxxx #236
    :)
  • LBandi77
    #235
    A pillangó b+.
  • AntiHero
    #234
    Bika is pipa. Van egy fallrész ahol betud akadni és lock nélkül mindig a seggébe vagy kb.
  • darkSectorxxx #233
    Melyik az a MAMI boss, akiről a másik topikban beszéltél?
  • darkSectorxxx #232
    Lila? könnyebb sokkal mint a Bika, ezért érdekes a játék mindenkinek más, én a boss-okon előbb kiismerem magam mint az elite ellenfeleken. :D

    Valaki pls magyarázza el ez miben nehezíti a játékomat?

  • darkSectorxxx #231
    Igen iszonyat lehet szopni mert a fejét tudod lockolni, és ha oldalt ütöd akkor pont behuz a szarvához és öklel
  • darkSectorxxx #230
    Gratula. :)
  • TDC Geronimo
    #229
    hmm úgy néz ki a végénél járok? Csak az nézze meg és válaszoljon, aki végigtolta

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fent vagyok a kastély tetején owlal kell harcolni ez a vége? Többet ne mondjatok csak igent vagy nemet

    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.03.25. 16:00:20
  • AntiHero
    #228
    De legalàbb a làndzsàs b*zi lement ahogy leírtam a posztot.

    Sőt a lila ruhàs csóka lement elsőre, pedig mikor meglàttam màr féltem. :D
  • mucsácsó
    #227
    bakker, ennyire szopás a bika? :D úgylátszik akkor én rohadtul bemákoltam elsőre :D valahogy nagyon ráéreztem biztos az irányára, vagy nemtom... igazából futottam utána körbekörbe, néha belebaszol egyet hátulról, amikor jön szembe dodge mögé, petárda, ütöd... de lehet most már 2x-ra nem menne nekem se gyanítom... :D

    ...cserébe a többi (mini)bossal úgy szopok, mint a torkosborz...

    lilaruhás strigóval már meg se merek próbálkozni :'DD gondolom szart se dob, csak ilyen XP-t, igaz? :D

    valleyban a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Snake Eyes Shirafuji
    is taknyosraszopatott rendesen...
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.03.25. 15:57:07
  • darkSectorxxx #226
    Pontosan, mindenhol ez okozza majd azt, hogy SOKAN fogják és egyszerűen otthagyják a játékot...
    Tuti, hogy a vásárlók fele, nem rád gondolok, full félreértelmezték ezt a játékot és vásárlás után szembesülnek vele, milyen is igazán.

    Kuva sok idő kell, türelem, a kimért lassú harcok akár 15-20 perc is simán egy Elite ellenfél... de később pl a kisebb ellenfelek is hamar meghalnak, csak éppen olyan movesetjük lesz, amikor ha szembe vagy velük kb 1% esélyed lesz a túlélésre.

    A lopakodás egy hiba a játékban, annyira rosszul működik, de sok helyen sajnos érdemes.

    Ha viszont már egyszer mindenkit legyőztél, uténa ne állj le harcolni, mert hamar megunod...

    Nekem Bika 20.-ra kb ment le asszem, de a petárdákkal.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.03.25. 15:48:20
  • AntiHero
    #225
    Én is a bikànàl tartok. Egyenlőre nekem se megy.

    De az làndzsàs mini boss se. Mindig kitakarítottam a kicsi mobokat pedig..(ami külön agyfasz, hogy 1 az 1be nem tudok ellene rögtön menni)
  • darkSectorxxx #224
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Miben lesz nehezebb? csak mert én úgy megyek.
  • darkSectorxxx #223
    Sőtt olyannyira igaz ez, amit írsz, hogy eddig a bádogemberig kitakarítottam mindent és életet meg feltámadást nem is kellett használnom.
    Amíg lehet így megyek.
    Max a kezemen lévő skill-eket kellett, mint a balta.
  • darkSectorxxx #222
    Agyrák:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mindig fuss mögöte és amikor megállaakkor üsd...
    Van ellene a másik irányban egy árusnál 500 gold-ért patron, azt ha a fejénél használod feláll 2 lábra és ütheted.-....
  • darkSectorxxx #221
    Ez így van ahogy leírtad, meg az erősödés is, csak éppen kvára nem veszed észre a harcnál. :D
  • darkSectorxxx #220
    Pontosan nekem mit gondolsz miért sikerült 1 élettel? :D az első fázis meg No Hit szinte 10-9x... :D
    Meg kell az L1 is azért, mert az véd. :D