2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • Seth
    #299
    Melyik boss ez ? Spoilerbe jöhet
  • AntiHero
    #298
    Ha megakarsz halni akkor mindenképpen. :D
  • MerlinW
    #297
    Kawarada pl miniboss mégis kötelező megölni, tehát nem fekete-fehér a dolog. Itt inkább vannak boss-ok és gigaboss-ok:)
  • Seth
    #296
    Most neztem le a dungeonba, ahol a sok óriástücsök is van. Kicsit tovabb haladva egy jókora placc közepén van valami lila entitás, le merjek hozzá ugorni ? :)
  • darkSectorxxx #295
    Ő eszembe jutott egy meme:

  • darkSectorxxx #294
    Akkor miniboss-ok, de ne számoljátok a rendes boss-okhoz. :D
  • AntiHero
    #293
    Nem 38? (Màr mint boss + nevesített elit)
  • darkSectorxxx #292
    Hát azt valjuk be a lovas ütéseit simán kivédi a karakter a kardjával, nem veszélyes ha sokat védekezel és csak akkor ütsz amikor végzett a komboival... ott még azt mondom sikerülhet könnyen, a mami már picit kacifántosabb :)

    Lovasnál én is azért haltam sokat mert az elején nem is tudtam mit véd ki és mit nem a kardom.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.03.26. 16:19:47
  • MerlinW
    #291
    Miniboss a hivatalos elnevezésük, nevesítettek és prémium loot-ot dobnak, saját harcmechanikájuk van, tehát boss-ok. Pontosan 28 darab van belőlük.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2019.03.26. 16:19:36
  • darkSectorxxx #290
    Az nem sok idő, nekem lesz vagy 20. :D
  • darkSectorxxx #289
    1.
    Hogy jön ide, hogy hányan nézik meg ilyenek?
    Semmi köze ehhez.

    2. Nem mondtam hogy nem ügyesek, csak azt hogy nem lep meg Lobos ezzel már.

    És nekem nem kell megmagyarázni a no hit milyen mert én is csinálom.
    És ez miatt tudom is mi kell hozzé, vannak ebből is nehezebben tanulhatóak meg könnyebben tanulhatóak is.
    A speedruneerek is egymást nézik sokszor, PL Hob is... És egymástól szedik a tippeket, hogy lehet egyszerűbben, te pl azt hitted egy no hites akárcsak a kisujját is megmozdítja pl a Bloodborne temetős boss-ánál vagy a mérgezős 4 lábúnál a templomban? dehogyis....
    Csak trükközés kell és ennyi.
    Én se véletlen nézem őket, vagyis Hob-ot, onnan nézek le bizonyos dolgokat.

    Hob ehhez játszott majdnem 2 évig a souls játékokkal csak ez a challange miatt. Ő se tudja ezt megcsinálni csettintésre. Ügyes a srác, mert gyakorolt, érdekelte a téma, stb.
    Persze egy 70 éves őregembernek már elve nem is lenne olyan reakcióideje, de ő még fiatal. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.03.26. 16:17:11
  • MerlinW
    #288
    Isshin-t (Sword Saint) Lobos is 2 órán át gyúrta, mire feküdt:) Nekem több mint 4 órámba tellett.

    De a -re is ráment egy délutánom:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2019.03.26. 16:21:12
  • darkSectorxxx #287
    Bakker a játék elején azok ELITE-ek nem, azaz mondom nem BOSS.ok....

    Erre majd azért figyeljünk oda. :D
  • Myselor
    #286
    pc-n játszom azon akad.és mint mondtam nekem se fog biztos elsőre menni midnen boss.pl az első lándzsással meg az ogrével és az utána lévő 2 hps-al is elvoltam fejenként félórát.olyan 3-4próbák voltak max azok
  • Ulthanito
    #285
    Én pont ugyanígy voltam mamival. Néhány próba (10+) után meglett, kurvára örültem neki, amikor rájöttem, hogy még van egy kör...Aztán beálltam a felcsatolósába, és négy órán keresztül töményen döfködött, így aznapra feladtam.

    Másnap este meg a harmadik próbára lement úgy, hogy még seed-em is maradt...
  • Ulthanito
    #284
    Miért akad ki a PS4?

    Nem, nem ugyanolyan nehéz mindenkinek, de az azért furcsa, hogy pont olyan valakinek megy minden elsőre max másodikra, akitől még soha semmit nem láttunk, akiktől meg már igen, azok nyígnak itt is, más fórumokon is, külföldön is, hogy húúú, baszott nehéz ez a játék.

    Ilyenkor azért felmerül a gyanú, nem?

    Különösképp a Sekiroban, szerintem még Lobos sem vágta le nemhogy az összes bosst elsőre, de mondjuk csak 1-2-t a teljes játékból, amikor először játszott vele. Az első próbára fel se fogod szinte, mi történik, mi a moveset, szinte biztos beleállsz egy rosszul időzített támadásba, vagy egy rossz védekezést tolsz, és azonnal véged.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.03.26. 14:57:11
  • Árnyvadász
    #283
    Lovas az nekem is majdnem meglett elsőre. Igazság szerint, ha választani lehetne az eddigi boss-ok közül szerintem Ő volt a legkönnyebb. A játék elején lévő szamurájokat leszámítva. Meg azokat egyszer kellett csak leverni, a másik életük ment a levesbe mikor rájuk ugrottunk és kivégeztük. Szóval a lovas annyira talán nem para, no meg akkora tér van hozzá, hogy bőven van hova oldalazni, kitérni. Az mondjuk fontos legyen meg a csáklyás képesség, addigra azért az megszokott lenni. De olvastam olyanról is aki még nem adott rá pontot és elért hozzá.

    Ja egyébként a legidegesítőbb, mikor valamelyik boss elsőre lemenne, de mégsem majd utána órákat szopsz vele. Aztán másnap meg lemegy pár próbálkozás után. DS-ban volt még mikor tök véletlenül beleszaladtam egy boss-ba, és elsőre levertem. El se hittem, annyira örültem, aztán átvezető után kiderült van még egy második menet is. :D

    Természetesen kinyírt. Itt a pillangós mamika okozta ugyanezt. Meglett, kurvára örültem és jött a lelkes rész. Még azt is sikerült kikerülgetni és folytattam ugyanúgy a verést ahogy kell, de kiment a ritmus, fáradt voltam, picit nyirkos volt a kontroller is, az izzadságtól és persze, hogy elkapott a ribanc. Az a legszarabb, mikor tudom mit kell csinálni, megvan a recept, ennek ellenére egy kis kihagyás, egy picike félrecsúszás és ott a vége.

    Meg az is ott van kinek melyik fekszik leginkább. Nekem a lovas az feküdt. A szó két értelmében is. :)
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2019.03.26. 14:46:42
  • Myselor
    #282
    nem kell elhinni^^ nekem nem bírja a gépem a felvételt.így is kicsit akad a gépemen elég hogy játszani tudok vele.és ha már én kezdem te is kezded azt hogy gondolod mindenkinek ugyanolyan nehéz az összes boss?:) valszeg lesz olyan boss amin én is szopok szerencsére eddig egyiken sem.mákom is volt valszeg de lementek könnyen
  • LBandi77
    #281
    Tegnap néztem ezt a Lobos gyereket,gyakorolt 1 olyan bossnál ahol első fázis 1 piros pötty második fázis 3 piros pötty,kb.1 perc alatt rommá alázta az egészet és amikor a második faszi utolsó pötty is megvolt akkor leugrott a mélybe hogy újra kezdhesse,ez ment vagy 2-3 órán keresztül.
  • Ulthanito
    #280
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De neki minden lemegy elsőre meg másodikra, legyen BB, vagy DaS, bár soha senki nem látta...


    Olyankor annak kicsit azért szaga van, nem?
  • TDC Geronimo
    #279
    Simán lehet nekem lovas másodjára lement, de ez souls játékok sajátja, hogy van amikor elsőre majdnem lemegy utána 3 órát szopsz rajta. Na én az egyik bossal voltam így
  • Ulthanito
    #278
    Hát persze, megint kezded? :-D

    Jöhet a videó róla, ott van a gépeden, csak fel kell tölteni...
  • Myselor
    #277
    nem is volt olyan nehéz ez a lovas fickó se a bika.egy halál a bikán pacis elsőre halt!
  • Ulthanito
    #276
    Darky, azt kell mondjam, hogy nem. Nem. Nem.

    Az utóbbi 3 hónapban csak a BB-vel játszottam, megnéztem a legügyesebb streamerek, no hit és speed runjait. És rájöttem valamire. Ezek az emberek olyat tudnak, amit te soha nem fogsz: azt, hogy mikor, hol és hogyan, és milyen szekvenciában kell ütni/dobni/szúrni, hogy az adott boss kifingjon szinte pillanatok alatt. És teszik ezt lvl 1-en.

    Ez nem egyenlő azzal az érzékkel/tudással, amit te csinálsz, hogy 30 percig táncolsz a bossnál, hosszú órákon át gyakorolva, amíg a movesetjét már ismered, és négypercenként bevitt egy ütéssel megfekszik a boss 50 perc alatt. És ráadásul ezt megteszik egyszer, ötször, tízszer egymás után, pont ugyanúgy.

    Na, ez az, amit te (én, Moby, akárki, kutyafasza, csak nagyon kevesen) a büdös életben nem fogsz tudni.

    Ők azok az emberek, akik nem 6 nézőnek erőlködnek Twitch-en, hanem több tízezren nézik adott esetben a streamet, milliókat keresnek vele, beszélnek angolul, és a közösség ismeri a nevüket. Az egy másik dimenzió, Darky.

    És nincs de, meg én is majdnem, meg ha annyit gyakorolnék, meg, meg, meg...

    Nem.

  • Árnyvadász
    #275
    Így rendben van. Köszi.
  • n000rbi
    #274
    Korlátozott, ezeknél azt hiszem 1 db/árus.
  • Árnyvadász
    #273
    Nekem sima mob-nál egyszer megesett, mikor a szakadék szélén harcoltunk. A végső csapást vittem volna be, de leszédült a mélybe. Valószínű azért, mert olyankor már tántorog, ha nem végzed ki, összeesik azt jó napot. A peremről meg levitte a fizika. :)

    n000rbi: Értem. Meglepődtem, ilyet még csak annál az árusnál láttam és mivel elég ritka az előfordulása a játékban ennek az alapanyagnak, csodálkoztam, hogy be lehet szerezni ilyen formában is.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt nem figyeltem, csak egyszer lehet e megvenni egy adott árusnál, de ha nem, akkor ez jelentős könnyítés, mert ennél sokkal több pénz szokott nálam lenni. Sok jön a felfedezésből, eladásról nem is beszélve.

    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2019.03.26. 11:47:37
  • n000rbi
    #272
    Több árusnál is előfordul a játékban.
  • AntiHero
    #271
    Amúgy itt is belehet màkolni azt, hogy utànad ugrik a mini boss és leesik..csak te mondjuk vissza tudsz graplingelni közbe vagy vízbe esni.

  • darkSectorxxx #270
    Jah, de én a saját stílusomba akarom, mert engem az idő nem érdekel, ha érdekelne akkor azt tanulnám meg. :)
  • AntiHero
    #269
    shichimen warrior-ra valami tipp?

    Vagy hagyjam..aztàn visszajövök hozzà később?
  • LBandi77
    #268
    A különbség csak annyi hogy ezek az emberek nem úgy csinálják hogy ütünk egyet szaladunk 5 percet megint ütünk egyet,hanem odaállnak és azt tanulják meg hogy melyik támadásra hogyan reagáljanak.Nyomják a paryt a countert és amikor még csak a HP 30%-át vették le már megy is a kivégzős animáció,1 piros pötty le is ment.
  • Árnyvadász
    #267
    Tegnap megleltem az utat a templomhoz. Igazság szerint nagyon közel voltam hozzá. Tetszett ez a rész, mert a télies táj, hirtelen átvált őszibe. Azért a pálya vége felé már elég egyhangúnak találtam. Lehet amiatt is, mert elég nyomasztó légköre van neki. (Viszont ezt a részt szinte végig lopakodva csináltam meg. Emiatt azért volt egyfajta én vagyok a ninja hangulata.) Aztán visszamentem a kastély magasabb pontjára. Ott még adós voltam pár bejáratlan úttal, csak a tetőn lévő kis patkány csicskákat eleinte nehezen vertem le. Mostanra kitapasztaltam őket és a háromnegyedüket meg eleve hátulról szúrtam át.

    A játék alatt nekem az egyik leghangulatosabb helyszín az lett, mikor beértem a kastély felső szintjére, majd bemásztam az ablakon. Új ellenfelek is lettek. Itt is lopakodva, gyönyörűen végig el lehet tenni láb alól a szamurájokat. Most elég sok irány adott, de először a kastélyt szeretném letudni. 6 életerő italnál tartok és meglepődve tapasztaltam, hogy egy helyen:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az egyik eldugott árusnál 1400 aranyért lehet venni magot, amiből a gyógyító nő az alaptáborban italt csinál.


  • Rony94
    #266
  • darkSectorxxx #265
    + Ulthanito....

    Nem azt mondom, hogy mindenki 2 óra alatt végigmegy a játékon, de ha kitanulsz egy ellenfelet, mindjárt másképpen látod a játékot.
    De ezt szerintem ti is tudjátok, Ulti, te mesélted mostanság hogy a BB-ben végigrohansz majdnem, NG5+ körül jársz, előtte meg csodálkoztál a boss-ok milyen nehezek....
    Erről van itten szó. Nem lehet mindenki pro, de ha van egy taktika, akkor már a reakcióidődön múlik a többi része.

    Sajnos csak az ucsó 60 sec-et tudom kivágni de.....
    holott mikor az első 20 körben megölt ez a buznyák, nem értettem, hogy ezt hogyan lehet megölni, annyira nagy a range-e és a sebzése...
    Bár nem tudom az a Demon Bell ikon az életem alatt még mindig...

    Csak egy példa...

    Minden souls játék minden ellenfele ilyen, persze van kicsit nehezebben tanulható, meg kicsit könynebben, ahová neked is gyorsank kell lenni, de hogy egy Lobos ezt végigfutja, az ő tapasztalatával, az nem lep már meg.

    HOB aki no hit-el nyomott le 5 soouls játékot egymás után, na az inkább.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.03.26. 08:25:18
  • darkSectorxxx #264
    Sajátos?
    Milyen sajátos?
    Egyel lentebbi komment? :)

    Bezzeg mikor 2x kérdeztelek a játékról csesztél válaszolni. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.03.26. 08:09:16
  • darkSectorxxx #263
    A szájkaratés ölte az első boss-t no hit-el és a másodikat 1 élet csikkal le.
    Vagyis értem hogy máig uncsi neked, de úgy érzem van rálátásom a boss-okra, ahogy a többi souls játékban.

    Nem állítom, hogy Lobos nem ügyes, én nem ezt mondtam.

    Hanem azt hogy mint Lobos, aki ügyes és élete 90%-ban souls játékokkal játszott, betanulva a boss-okat, ENGEM nem lep meg hogy 2 óra alatt végigment a játékon.
    Igazából ezt a többiben is lehet, ha elfutsz mindenhol.

    Souls játékokban a tartalom az opcionális részek, nem a kötelezők.
  • Ulthanito
    #262
    Darky megint sajátos szemüvegen keresztül látja a játékot.

    Tegnap levertem végre a pinagravitációs milf mamit. Most a hétlándzsás következik, egyelőre gőzöm sincs, hogyan.

    De legalább már van 6 gourd seed-em. :-D
  • Moby
    #261
    Lárifári. Szájkarate. Foteltudomány.
    Már megint az van, hogy a nagyok nyomják a csodát, amíg te fórumozol arról, hogy mennyire nem ügy ez neked :DD
    Századszor is ugyanaz a nóta. Uncsimár.
  • darkSectorxxx #260
    Nekem is megvan eddig minden, de az életem hiába lesz egy ujnyival hosszabb szart sem ér.
    Nekem nem fejlődés az a 3-4 használhatatlan protézis....
    Akkor ha meg be kell tanulni a mozgást, akkor full mindegy mikor ölöm meg. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.03.26. 07:32:11