2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • darkSectorxxx #379
    HAPPY HOB speedrunol.

    Ahogy nézem eltart ez is 1-2 évig.....................................

    FROM elkövetett mindent hogy legyen egy Souls játék, aminél ne tudjanak a játékosok, csak úgy egyszerűen kitalálni kiskapukat, meg betanulni egyszerűen....

    Ha ez volt a céljuk, akkor sikerült. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.03.28. 00:21:08
  • darkSectorxxx #378
    Srácok!

    Ezt a szart, csak ennyi darabszámban lehet találni a játékban?
    Ugye ez valami vicc.


  • darkSectorxxx #377
    Nem csodálom, HOGYNE mindenkinek elsőre. :D
  • Moby
    #376
    Ezt a Genichirot gondolom mindenki lenyomta seperc, elsőre?
    Na nekem belement a ma estém, és már párszor előfordult, hogy eljutottam a harmadik fázisba, ahol volt, hogy már bruttó 15 másodpercet is bírtam! Ha minden jól megy, a héten még meglesz!
  • MerlinW
    #375
    A petárdára minden nem emberi boss érzékeny.
  • darkSectorxxx #374
  • darkSectorxxx #373
    :D
  • Moby
    #372
    Én elsőre mindkettőnél használtam, és meghaltam a bánatba. Másodszor nem használtam náluk, és meg is lettek :D
  • AntiHero
    #371
    Én azt pont megvettem az àrustol.
    Gondoltam a ló fél a tűztől meg a petàrdàtol a valósàgban is. Hàt akkor adok neki. :D
  • darkSectorxxx #370
    Ja, így utólag ha megnézem, más hogy csinálja akkor oké, de nekem akkor ott magam nem is tudtam volna kisérletezni se, mert nem tudtam hogy az árusnál van és mire jó, először nehéz magadtól mindenre rájönni, ezért nézek másokat ha magam már nem tudom megoldani. :D

    Mondjuk eddig sikerült. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.03.27. 16:51:19
  • AntiHero
    #369
    Ez alap.
    Bikàt is azzal lehet könnyen ölni.
  • darkSectorxxx #368
    Most kapta Lobos egy ismerősétől.

    Nálam is beakadt ez a boss már egyszer, csak nem így a levegőben. :D
  • darkSectorxxx #367
    Igaz-igaz, sorry, akkor az nem para... de a kósza nyílvesszők vagy a puskagolyók. :)
    Habár ha már kivülről tudod merre vannak az ellenfelek akkor elkerülhető. :)
  • n000rbi
    #366
    Leeséstől csak akkor halsz meg, ha kevés hp-d van.
  • darkSectorxxx #365
    HINT BOSS 1:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lovas boss ellen lehet petárdázni!

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.03.27. 16:26:59
  • darkSectorxxx #364
    Lobos elhasznált 5-7 pellet-et,Majdnem elfogyott az élete 0 pellet volt már mikor kinyírta az Ogre-t, erre így csinál:

    No Problem! Thsi EZ! :D
    Van humora. :D
  • darkSectorxxx #363
    Lobos most megy amúgy Halál nélkül....
    Na ez már kemény!
    Mert a heal-elést még könynebb nélkülözni, de hogy halál nélkül, ott lesz sok próbálkozás. :D

    Egy kósza nyílvessző vagy leesés és előről. :D
  • TDC Geronimo
    #362
    viszont a heal háromszögre bindelése eszembe se jutott pedig hányszor szívtam meg, hogy dpadon van. Át is rakom legközelebb egyből
  • darkSectorxxx #361
    Pontosan, vannak annyira felesleges skill-ek hogy ihaj.

    És durván nagy az eltérés pl az Elite+Boss-ok és a mini katonák közt.

    Egy sima kis ellenfélhez az égegyadta világon semmi sem kell 99%-ban a felét bikamódba csak ütni kell, hogy megtörjön a védelme....
  • TDC Geronimo
    #360
    Block dancingre rájöttem már én is és csináltam már többször is. Volt egy miniboss, ami kifejezetten könnyű volt vele.
  • jarlaxxe
    #359
    Bossok ellen szart se ér az ilyen mezei katonákat meg többnyire hátúlról leszúrja az ember oda is felesleges.
    Azért tényleg jól mutatja kötöttséget, hogy számolni kell a bossok csapásait és mindig ugyanugy ugyan ott kell lereagálni nincs választás, öszintén szólva nekem egyre kevésbé tetszik a játéknak ez a mechanikája.
  • darkSectorxxx #358
    Jut eszembe!

    Antihero is ahogy megtudta mi a taktik, azonnal megölte a megölhetetlennek tűnő boss-t 1-2 próbából, és nincsen hype-olt twitch stream csatornája...

    Ehhez mint a példa mutatja, elég megnézni más hogy csinálja.
    Amúgy a parry is ilyen, ha valakit érdekel a parry nézzen videókat, lassítsátok LE a videót és léptessétek lassan "képkockánként" És akkor megtudjátok, melyik mozdulatnak melyik fázisában kell lenyomni a védekezést.... (mondjuk én ezt szoktam nézni más játékosoknál, csak nem lelassítva, mert amúgy is látom mikor védekeznek)
    Nem fogtok no hit-be végigszaladni, de egy bizonyos szintet így hamarabb megtanul az ember.

    Pl van egy ellenfél akinek az a jele, hogy fénylik egyet a kard markolata és innentől kezdve 99%-ig lehet biztosan dodge-olni....

    Pla a Piros jel se véletlen van, az meg pl a Mikiri-hez segítség....


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.03.27. 15:48:52
  • AntiHero
    #357
    Block Dancingre külön felhívnám a figyelmet.

  • TDC Geronimo
    #356
    Nincs, annyi hogy ugye az upgrade itemek helyén, amiket felvettél vmi más item van pont mint soulsokba. Meg aztán 3 vagy 4* végig kell vinni hogy láss minden endinget meg NPC questlinet
  • AntiHero
    #355
    Valami extra tàrgy, boss, quest van ng+ba?
  • TDC Geronimo
    #354
    NG+7ig nő a játék nehézsége. Hasonló az NG+ mint soulsokban csak itt még annyi van, hogy állítólag a postured csak akkor megy le, ha blockolsz, anélkül nem
  • AntiHero
    #353
    Van még utàna is boss. Tudtommal.
  • darkSectorxxx #352
    Tudtommal meg van NG+
  • Árnyvadász
    #351
    Köszi, pont időben. :D
  • Árnyvadász
    #350
    Én azt olvastam még a játék megjelenése előtti hírekben, hogy van. És ettől még nehezebb lesz a játék. Szóval van, de érted...
    Azt viszont nem tudom mihez képest és mennyire. De valószínűnek tartom, hogy a harangos módszernél nehezebb, mert akkor mi értelme lenne a NG+-nak.

    Ezért is kérdeztem mi van akkor, ha legyőzöm a főellenséget, vagyis aki magával vitte a mesterem, mert NG+ nekem nem kellene, de a játékban még van tartalom, helyszín ahol nem jártam és oda még el szeretnék nézni. Inkább utánanézek, mert innen jelenleg MerlinW aki végzett vele, aztán ki tudja be néz e valamikor, engem meg érdekelne a válasz.
  • caps lock
    #349
    Nem, a java még hátravan.
  • AntiHero
    #348
    Amúgy ng+ van a jàtêkban?
  • darkSectorxxx #347
    Én már megtaláltam, nehéz eltéveszteni.
    Ez a Bell Demon.

    Most azóta ezzel megyek.... :D

    A lényege, hofy magaddal hordasz egy követ, vagy mit, démoni szem.

    És csak 1x használhatod, vagyis ha megkongatod a harangot. Hard modba lépsz, ha összetöröd a Bell Demon-t, akkor megszűnik, és visszatér az alap nehézség...
  • darkSectorxxx #346
    Nincs.
  • jarlaxxe
    #345
    Olyan nincs, hogy soft mode? mert ez kurva hard alapon is.
  • davidka003
    #344
    Sekiro: How To Turn On Hard Mode
  • darkSectorxxx #343
    Hát amíg bírom saját erőből addig nem.
    Max ilyen buziságot ami miatt MEGHALHATNAK az árusok stb :)
  • darkSectorxxx #342
    Nm gratula ezért vagyunk hogy segítsük egymást.
    Mindig addig nehéz egy ellenfél amig nem tudod a technikát, utána sokszor az ember a fejéhez kap, hogy basszus, ennél mit szenvedtem eddig. :)
  • darkSectorxxx #341
    1. Én jobban tudom mit miért csinálok.
    2. Ez streamelés, nem streamerkedés, leszarom hányan néznek.
    Ha kirakok valamit az sokszor hobby mert szeretek szerkeszteni, tesztelni dolgokat.
    3. Ha belinkelem ha játszok, akkor jórészt azért volt mert páran kérdezték játszom-e valamilyen játékkal, és mikor.
    4. A stream azért megy mindig had ne kelljen 200x elpofáznom hogy utána fel tudjam tenni youtube-ra .

    De megint mondom rohadtul semmi köze ennek a streameléshez.
  • Ulthanito
    #340
    Darky nem szeret tutorialt olvasni...