2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • caps lock
    #419
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megdöglött a yeti! Több mint három órán át gyötörtük egymást mire minden mozdulatát kiismertem. Legutóbb a Nioh-ban Date Masamune izzasztott meg ennyire. Talán az eddigi legjobb boss fight volt.

    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2019.03.28. 22:12:21
  • Voltan
    #418
    Nofene, nem tudom, mi van ma este velem, de:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elsőre lement a bika, utána pedig a Seven Ashina Spears miniboss is. :O A bika után csak rohangáltam, mint a mérgezett egér, és a seggét csápoltam, plusz petárda időnként, a lándzsás bossnál hátbaszúrással megspóroltam egy fázist, aztán sokszor használtam nála a tengu képességekből a dupla vertikális csapást a karddal. Persze tudom, hogy mák is volt benne nem kicsi, de azért ez most meglepett. :)
  • TDC Geronimo
    #417
    Hát ebben a játékban pont nem arra van szükség :D

    Ha túl passzív vagy az se jó, ha túl agresszív vagy az se jó. A kettőt kell vegyíteni.
  • darkSectorxxx #416
    Ez így van.

    Én a türelmemmel szoktam győzni, az mindent legyőz. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.03.28. 20:35:08
  • Moby
    #415
    Ráérek :)
  • TDC Geronimo
    #414
    Ha genichiro ekkora gond, akkor aztán kössétek fel a gatyát :D

    Ebben a játékban ha nem tanulod meg rendesen a combatot és nem alkalmazod az összes technikát akkor egy helyben fogsz kuporogni jó sokáig. Amúgy azt szeretem, hogy itt is rengeteg lehetőséged van arra, hogy megkönnyítsd magadnak a harcot. Vannak olyan bossok, ahol tejes phaset lehet átskippelni 1-1 ügyes húzással. Ez már így volt soulsokban meg BBben is. Nem mondok konkrét példát, de pl én ma egy 3 fázisú bossharcnak szinte csak a harmadik fázisát toltam, mert a másik kettő volt kb 5 sec
  • Ulthanito
    #413
    Genichiro alakul. Holnap meglesz, ugy erzem.
  • n000rbi
    #412
    Én meg dógozok :D
  • darkSectorxxx #411
    Valaki?
  • darkSectorxxx #410
    Uh jól nyomod basszus. :D
  • TDC Geronimo
    #409
    Utolsó zóna, ha jól tudom még van 1 opcionális meg az endboss.
  • darkSectorxxx #408
    Sekiro Speedrun 50:52 !!!

    én azt sem tudom sokszor a pályán hogy merre megyek ezek meg fejből vágják a fontos itemek helyét. :D ami kell a speed-hez
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.03.28. 16:16:27
  • darkSectorxxx #407
    Gratula...
  • TDC Geronimo
    #406
    huh na még 2 boss down. Nincs sok már hátra.
  • darkSectorxxx #405
    Hogyne lenne eredményes, MÁRHA sikerül a védelmét felvinned pirosba. Különben nem, ja....
  • darkSectorxxx #404
    "vagy nagy kockázatok árán a posture-t töröd meg."

    HAD EMELJEM KI PLS!!

    GECI IGAZSÁG EZ!!!

    igaz hogy leverni a védelmet OP dolog mert a hp-tól független 1hit kill lesz bármi, de kibaszott kockázatos és nehéz. Én nekem ez a nehézség a játékban, hogy én fosós vagyok, itt meg nem szabadna fosni.
  • darkSectorxxx #403
    Az ami 5 csikos?
  • LBandi77
    #402
    Nem biztos,a sok soulsborne után alig tudtam átállni a nioh-ra pedig azok rokonok.
  • Ulthanito
    #401
    Nagyon kemény. Lehet, hogy látványos, de nem eredményesebb, mint az óvatosabb módszer.
  • LBandi77
    #400
    Ja,Lobos gyerek is így csinálja, néztem amikor gyakorolt.
  • Ulthanito
    #399
  • Ulthanito
    #398
    Néztem már pár videót, de olyat még nem láttam, hogy valaki úgy üti le a staminájukat, hogy ha mondjuk a teljes HP 10 egység, akkor hét vagy nyolcnál.

    Mire leütik a posture-t, kb. 2 egység marad, ergo minimális a különbség attól, hogy végigvágod a HP-ját, vagy nagy kockázatok árán a posture-t töröd meg.
  • Ulthanito
    #397
    Egyszer, csak egyszer tényleg valahogy vedd már fel, ahogy játszol, annyira kíváncsi lennék. Most vagy egy őstehetség vagy, vagy én vagyok atombéna (meg Moby) - egyiket sem gondolom amúgy - de szívesen tanulnék abból, ahogy egy óra alatt levered pl. Genichirot.

    Hány vialod ment rá? Melyik fázisokban? Deffenzív vagy offenzív a stratégiád?
  • Ulthanito
    #396
    Neked jól fog menni, abban biztos vagyok.
  • TDC Geronimo
    #395
    Én az endbosstól félek, olyanokat olvasok róla, hogy már most elment a kedvem :D
  • Myselor
    #394
    na nemrég lement nekem gechichiro kb 1 óra try után szép volt jó volt megtanultam faszán harcolni nála könnyen ment már mindig az első phase a másodikban is az 1hitelő villámmal volt bajom ott borult kicsit az asztal párszor xd de meglett végre
  • LBandi77
    #393
    Én pénteken kezdem a szopást.De amit eddig láttam az alapján azt mondom hogy itt az a jó ha az ellenfél arcába mászol és "verekszel"velük.Persze nem hülye módon,és inkább a staminájuk "leütését" próbálod meg az életcsík lefogyasztása helyett.
  • darkSectorxxx #392
    Elsőre nekem is mert magam szeretném kitapasztalni, csak akkor nézek taktikot, ha nem sikerül már sehogy.
  • darkSectorxxx #391
    Én arra mondtam hogy bizonyos fokig.
    No Hit meg ellenfeleknél.

    De most arról beszélek, hogy AZEGÉSZ JÁTÉKOT!

    Ne keverd a 2 challange-et!!!!!! :)
  • Ulthanito
    #390
    Honnan tudod? Akkor végigvitted a játékot? Mert gondolom nem csak egy szakaszában, hanem végig lesznek minibossok.
  • Ulthanito
    #389
    Próbáld meg, nem olyan nehéz az. Tudod, csak gyakorlás, meg idő kérdése. Annak, aki mindent megfigyel a bossok mozgásában, nem is nehéz. Igazából csak attól függ, hogy valaki akarja-e vagy sem. Kellő odafigyeléssel bárkinek megy.
  • Ulthanito
    #388
    LOL, mintha csak magamat olvasnám. :)

    Szerintem nekem is lesz benne vagy 10 órám minimum, mire levágom. Pedig az első két fázisának támadásait már betonra ismerem. És hiába, mégis van, hogy ugyanabban a kombóban bekapok támadást, máskor meg nem.

    Ha az első fázisban lever, nincs resurrect, mert minek, optimálisan max 1 viallal kéne azt lenyomni. Olyan eddig csak egyszer volt, hogy 3 viallal értem a harmadik fázisába, persze mindig akkor ütött, amikor ittam. nem tartott sokáig. :)
  • Ulthanito
    #387
    Moby, nekem dettó ugyanez!

    Van már benne vagy 3-4 órám, néha átjutok a harmadik fázisba, az eddigi legnagyobb sikerem az volt ott, hogy megcsináltam 3 mikiri countert, de jellemzően 10 másodperc alatt agyonbasz a villámmal.

    Most mélyponton is vagyok kicsit miatta, elment a kedvem a játéktól.

    Nekem eddig ő a legnehezebb boss. Pedig próbáltam offenzív és defenzív taktikát is.

    Néztem videót tegnap, hogy csinálják meg no hitre, tök offenzív módon, elképesztő.

    Hát én nem abban a ligában focizom.
  • Ulthanito
    #386
    nyanyát is lehet, genichirot is lehet. Szerintem mindenkit lehet.
  • Moby
    #385

    Az nagyon kemény. Gratulálok! Illetve mindenkinek, aki ezt 20-30 óra alatt végigviszi. Nekem benne lesz ebben a gecicsíróban ennyi simán :)
    2 óra után nagyjából ismerem már a patternjeit, reagálni viszont nem tudok rá. Van, hogy meghalok nála úgy, hogy meg sem tudtam ütni. Ilyenkor rá sem nyomok a resurrectionre, merminek :D
  • darkSectorxxx #384
    megnézem ki vállalkozik ezt a Sekrio-t lenyomni No Hit Challange-el.
  • TDC Geronimo
    #383
    Én nekem az elsőre majdnem meglett aztán kb 20 perc után le is ment. Érdekes nekem pont a harmadik fázis volt a könnyebb
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.03.28. 01:04:37
  • Myselor
    #382
    na azthiszem eljutottam oda hogy minden lehetséges miniboss fekszik kivéve a headless és a többi lila fos most felkéne menni a kastély tetejére a faszt levágni xd félek tőle de majd csak meglesz de nem ma:)
  • darkSectorxxx #381
    Jah én is így vagyok ezzel.
    Egyszerűen itt nem müködik nekem semmi, dodge, meg parry, semmi, ami eddig 3 souls-ban jó volt.
  • jarlaxxe
    #380
    Ha ez souls játék lenne már végig játszottam volna de ez nem az.