55
Ghost of Tsushima - az új infamous!
  • caps lock
    #55
    PS Plus keretében próbáltam ki, szerencsére, így nem bánta a pénzem, mert annyira unalmas és érdektelen hogy arra nincsenek szavak. Szép meg hangulatos, de ennyi amit pozitívumként fel tudok hozni.
    25 órát raktam bele, szóval adtam neki esélyt, de mindig erőt kellett vennem magamon hogy leüljek elé játszani. Pedig szeretem Japánt meg a történelmi filmeket és mondom hangulatban telitalálat, de mint játék egyszerűen középszerű.
    Jin egy senki, mintha nem is lenne személyisége, nem tudok vele azonosulni vagy kedvelni legalább. Hol van egy Geralt, Kratos, Joel-hez képest? Nem hiszem el neki hogy fontos számára az ügy amiért harcol. A mellék karakterek is érdekesebbek nála.
    A harc látványos meg minden, de csupán kirakat elem, kihívást nem nyújt és az enemy AI valami bődületesen ostoba.
    A fő és mellékküldetések is egy kaptafára íródtak, szinte mindig hullámokban ránktörő emberírtásban végződnek. Lehettek volna kreatívabbak. Lehet lopakodni is, de minek? Egyértelmű hogy nem erre lett kitalálva a játékmenet.
    A sztori egynek elmegy, de ennyi erővel megnézhetek egy Kurosawa filmet is, és akkor csak két-három órát kell áldoznom rá az életemből, nem tízszer annyit. Mert végső soron, legalábbis számomra a történet a legfontosabb, ez tart benne a játékban, hogy érdekel mi fog történni. Itt ez nincs meg, és legfőképpen az unalmas főhős tehet erről szerintem. Lehet szomorú a szamuráj, de ilyen mértékben ezt már depressziónak hívják.

  • Daermon
    #54
    Directors Cut 9/10.
    Megèrte a pénzét, Iki szigete hangulatos lett, a sztori egy hanygyányit gyengébb, mint az alapé.
  • darkSectorxxx #53
    11 legendás cuccot sikerült szereznem.

    Van gyorsabb mód farmolni, vagy arany fokozaton kell mindig végigmenni?
    Mert így kb 1 óra egy 25-ös hullám.
    Nem gond, csak hátha van valami jobb megoldás. :D

    Nightmare fokon az a baj nem éri meg mert rohadt nehéz és most is egyetlen egy 110-es itemet dobott csak....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.10.25. 02:10:15
  • darkSectorxxx #52
    Igen egy kicsit. :)
  • Rage47
    #51
    Fuh fura így magyarul :D
  • darkSectorxxx #50
    Délelőtt, az előző heti Túlélés Rémálom heti kihívását 2x is sikerült befejeznem a csapattal!!!

    Nagyon durva! :D
    Az első 10-15 próbálkozásnál azt hittem szinte hogy esélytelen megcsinálni, anyira durva, de sikerült 2x is már. A mostani falusat még nem. :D
  • darkSectorxxx #49
    Hát elég sokan nyomják mindig van mindenhol ember. :)
  • Rage47
    #48
    2 millióan játszottak vele az első hétvégén, szerintem nagyon jó lett, mindig talál társat is, szóval tolják sokan
    persze nem darky szinten tolom, sehol nem vagyok hozzá képest :D első story line-t megcsináltam bronze-ban meg megcsináltam silverben is 3-at, ott már van kihívás, ha nem figyel az ember :D
  • Ulthanito
    #47
    Kíváncsi vagyok, hányan tolják ezzel tartósan. Híreket se nagyon olvasni róla, hogy milyen volt a fogadtatása, meg így a fórumok alapján sem lett ez olyan nagy siker. Kár érte, mert becsülettel megcsinálták, csak szerintem nincs benne semmi olyan, ami miatt érdemes lenne 20-30-50 órákat beletenni, mint más multikba (már aki szerint van értelme egyáltalán).

    Múltkor lenyomtam egy ilyen wave-es valamit, 15 kör volt benne, 35 perc alatt csináltuk meg, de a második felében már untam.
  • darkSectorxxx #46
    Tegnap ezt dobta basszus, 15% hallucináció. :D

    Ha valakit érdekel esetleg próbálkozni kihívásban rémálom fokozaton, akkor itt szóljatok!!!


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.10.23. 08:42:09
  • AnuluWork #45
  • Ulthanito
    #44
    Egyrészt már amikor, másrészt meg írja is a menüben, hogy megváltoztatja az időjárást.
  • Voltan
    #43
    :D:D:D:D Dosho :D
  • shaddam
    #42
    Elborult állat
  • AnuluWork #41
    Az 1.06 után a fények ismét a régiek lettek.
  • AnuluWork #40
  • AnuluWork #39
    Nem tudom, de mintha az 1.05 után nálam csúnyább lenne régi PS4en a GoT. Más nem érzi, hogy sokkal elmosódottabb lenne most minden?
  • Daermon
    #38
    Persze. De a leírás írja is, és a dallam címéből tudni lehet mit csinál.
  • Voltan
    #37
    Feltűnt másnak is, hogy a különböző furulya dallamok különböző időjárást indukálnak? Az elsőtől kisüt a nap, a másodiktól villámlani kezd, stb. Király :D
  • Voltan
    #36
    Mondjuk megértem, az nagyon vicces, mikor egy karaktert kísérsz, bementek egy épületbe, azok meg mindig rábasszák a pofádra az ajtót :)
  • Ulthanito
    #35
    Én pont ugyanezt csinálom. Szerintem jó fun.
  • Daermon
    #34
    Azóta végeztem és hát, ha nem jönne a CP2077, akkor ennek adnám az év játéka díjat :) Az epilógus valami csodásan lett összerakva.
  • Kandurex
    #33
    Tényleg a gen legjobbjai között van.
  • Daermon
    #32
    Most végeztem a 2. fejezettel, jó hosszú volt a záró etap, de nagyon jó eddig. Kiváncsi leszek majd a végére.
    Apróbb hibái ellenére az év egyik legjobb címe, nálam csak a CP2077-nek van esélye elvenni tőle az első helyet.
  • Bandras DaSilva #31
    :)

    Én azt szeretem amikor valami questnél mész az npc után, az bemegy egy ilyen ajtón majd simán bevágja az orrod előtt...
  • Seth
    #30
    Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy én vagyok az egyetlen,akinek soha nincs kedve kinyitni a tolóajtókat, hanem inkább szétcsapja ?
    Még ha civilek is vannak bent, én csak berontok, nem udvariaskodok
  • lwb
    #29
    Köszi
  • AntiHero
    #28
    Igen.
  • lwb
    #27
    Holnap van release, igaz?
  • Ulthanito
    #26
    Na lássuk, hogy milyen lesz,
  • grebber
    #25
    Gamekapocs tesztje
  • grebber
    #24
    Ghost of Tsushima - Megérkeztek az első értékelések
  • grebber
    #23
  • grebber
    #22
    A Ghost of Tsushima gyönyörű japán trailere nem segít a türelmetlen várakozáson

  • grebber
    #21
    Fantasztikusan gyönyörű zenét osztott meg a Sony a Ghost of Tsushima soundtrackjéről
  • grebber
    #20
    Ghost of Tsushima: Röpke, de hatásos új előzetes érkezett az utolsó nagy PS4-exkluzív játékhoz
  • grebber
    #19
    Ghost of Tsushima: Kaptunk 4 gyönyörű koncepciórajzot a fejlesztőktől
  • grebber
    #18
    A Ghost of Tsushima készítői két videó kíséretében magyarázták el, hogy hogyan is néz ki a harcrendszer



  • grebber
    #17
    Ghost of Tsushima – Aranyba ment a játék Megjelenés július 17-én PS4-re
  • grebber
    #16
    A fejlesztők sok-sok apróságot elárultak a Ghost of Tsushimáról, a harcrendszerről és a mellékküldetésekről is beszéltek