577
f4cb1c5406470fdb7765ff50a604b84a.jpg
  • cenobite
    #11
    Nem sértettél meg, no problemo!
  • Mr_no_NaMe
    #10
    Ha megsértettelek akkor bocs.. közben felnéztem a polcra a tizen x éve vásárolt, viharvert SWG játékomra. (szerverek sincsenek már, csak a cd maradt)
  • cenobite
    #9
    "mindennek van értelme, csak én úgy látom a mi szemszögünkből nincs. A kiadónak természetesen van, mert amíg ilyennek vannak mint te, akik vakon előre megrendelnek valamit hónapokkal a megjelenés előtt, és teljes árat perkálnak egy még meg sem jelent dologért, nekik hogy ne érné meg?"

    Csak olyan játékokat rendelek elő, amelynek a készítői/kiadója már bizonyított. Nagyon kicsi a szórás részemről (olvastad hogy évente pár darabról beszélek, mivel dolgozok, egyéb hobbik is vannak, nincs annyi szabadidőm mint 20 évesen). Ilyenek a R* Games, Forza sorozat... és kb. ennyi - ezeknél még nem nagyon csalódtam -, meg néha beesik valami amire évek óta várok, vagy újdonság a piacon és a preview videók alapján az én stílusomba vág. Könyveknél szintén hasonló a helyzet.


    "Miért mi fog történni? Elfogy a PS storeból vagy az Xbox storeból az adat? Elfogy az internet és nem fogod tudni letölteni? Elfogy a boltból a lemez? Tényleg nem értelek."

    Kövezz meg, régimódi vagyok, 42 éves. Jobban szeretem a dobozos játékokat és a papíralapú könyveket. Szerencsére a nagyobb kiadók címei kivétel nélkül dobozosan is kijönnek. Térkép, manual "új játék illat" :) Ezek a kis pluszok nekem sokat jelentenek. Tudom ki is nyomtathatom, de az nem az igazi. Természetesen sok digit cuccom is van a könyvtáramban, de ami számomra fontos az dobozosban KELL.



    Részemről ennyi, többet felesleges ebbe belelátni.
  • Mr_no_NaMe
    #8
    Hát, ha előbb meg is kapja akkor maximum 1 nappal hamarabb. A pre order cuccokról meg annyit, hogy kapsz 3-4 darab tárgyat a játékban, amik vagy túl OPk és élvezhetetlenül könnyű a játék, vagy épp semmi statjuk nincs, csak úgy vannak, de hordani úgy sem fogod mert más tárgyat viselsz a statok miatt.

    cenobite: " Valószínű ha nem lenne értelme, nem lehetne előrendelni bizonyos dolgokat."

    mindennek van értelme, csak én úgy látom a mi szemszögünkből nincs. A kiadónak természetesen van, mert amíg ilyennek vannak mint te, akik vakon előre megrendelnek valamit hónapokkal a megjelenés előtt, és teljes árat perkálnak egy még meg sem jelent dologért, nekik hogy ne érné meg?

    "Ennyi, semmi varázslat, csak szeretném ha biztosan megkapnám megjelenéskor."

    Miért mi fog történni? Elfogy a PS storeból vagy az Xbox storeból az adat? Elfogy az internet és nem fogod tudni letölteni? Elfogy a boltból a lemez? Tényleg nem értelek.
  • cenobite
    #7
    Kb. leszarom hogy téged mi irritál mi nem - sorry.
    Azért szoktam (évente párszor) előrendelni - játék, könyv, stb...- , mert nagy címeknél van hogy elfogy mire hivatalosan boltokba kerül. És igen, van hogy hamarabb kapom meg (persze nem egy hónappal... ), extra tartalmakat kapok, stb. Az hogy szerinted semmi értelme szintén leszarom kategória. Valószínű ha nem lenne értelme, nem lehetne előrendelni bizonyos dolgokat.

    Az RDR-t kb. 3-szor végigtoltam, most is fel van telepítve, néha játszom vele mikor kedvem van.

    Ennyi, semmi varázslat, csak szeretném ha biztosan megkapnám megjelenéskor.
  • MarkBlade
    #6
    Nem védeni akarom, azonban igen van rá példa hogy hamarabb játszhat.. Plusz tartalmat kap dlc.. De már megégettem magam párszor én sem hiszek benne.
    De ha ő úgy gondolja miért ne előlegezhetné meg nekik a támogatást.
  • Mr_no_NaMe
    #5
    Minek? Hamarabb kapod meg 1 hónappal? Vagy mi? (nem)

    Annnnyira irritál ez az szó, hogy hihetetlen. Semmi értelme sincsen.
  • cenobite
    #4
    Már előrendeltem.
  • jarlaxxe
    #3
  • wedge31
    #2
    gamestar?
  • Rita79
    #1
    https://www.rockstargames.com/reddeadredemption2/