577
f4cb1c5406470fdb7765ff50a604b84a.jpg
  • nordan
    #51
    az in the future az lehet 2032 is :D
  • drop
    #50
    lehet mégis ?
  • lwb
    #49
    Az csak MS játékokra áll. Third party játékok esetében nem, szóval nem. Ha lesz pc port, akkor azt külön kell majd megvenned.
  • lwb
    #48
    Fasza. A grafika lényegében teljesen élethű, csak az animokon érződik, hogy kb ugyanolyanok, mint a GTA5-ben voltak. De a táj és az szereplők néha már fotorealisztikusak. Egyelőre éppencsak elkezdtem a chapter 2-t, de már most látszik, hogy iszonyú komplex lett a játék. Óriási terület járható be, egy rakás dolgot lehet csinálni és egy kicsit survival játék jellege is van azzal, hogy figyelni kell az éhségre, staminára stb. Meg a lóval is törődni kell, plusz nem árt tisztálkodni, borotválkozni ...

    Nehéz leérni, de egy eléggé élethű és gyöngyörű western szimulátor lett a játék.
  • lwb
    #47
    A GTA5-nél lehetett tudni kb 99%-ra, mégis jóval több fogyott konzolon, mint pc-n. Ennek oka egyébként az, hogy kint még mindig a konzolokból van sokkal több, mint játtékképes pc-ből. Főleg a sok mac miatt, de nem kizárólag.
  • Adam Jonas
    #46
    Ártatlan és talán bugyuta kérdés, de az Xbox One-os verziot (ha jol lattam, van/lesz) nem lehet használni PC-n? Mint a Forza esetében pl.
  • Evoluti0N
    #45
    Eddig egy dolog nem tetszik a játékban. A GTA V-höz hasonlóan itt is túl kicsi a FOV még a legnagyobb beállításon is FPS módban.
  • Seth
    #44
    Előzmény, szóval sztori szempontjából semmi akadálya
  • bakvarnyu
    #43
    Én se látom ennek semmi esélyét, elég béna lenne, ha ezt a részt kihoznák pc-re , az elsőt meg nem.
  • Plata
    #42
    Köztük én sem,magamnak is meg ajándékba is dobozost vettem.
  • Ainz
    #41
    10 millió, csak a steames pc
    De sokan a nem steames verziót vették
  • RepeszElek
    #40
    Na és milyen a játék?
    Majd meséljetek please:)
  • Plata
    #39
    Nekem a Pc-s GTA V jobban bejött mint a konzol,Ps4-re is megvan de egyszerűen nem jó,a Ps4 kontroller nekem nem jön be,nem tudom megszokni.
    Rengeteget szívtam vele,meg jó sokat röhögtünk hogy mindig rossz gombot nyomtam meg és általában meghaltam mert az autóból kiugrottam 200-nál meg hasonlók.
  • disorder14
    #38
    A mély hallgatáshoz szerintem nagyon is sok köze lehet a Sony-nak :) Kicsit konteó tudom, de gyanítom, hogy van valami megállapodás a Sony és a Rockstar között, mert még én is elgondolkoztam azon, hogy csak emiatt vegyek konzolt (sose voltam konzol párti), és gondolom pár millió másik ember is hasonlóan van ezzel, és szerintem jó részük vett is. Ha viszont lehetne tudni 100%-ra, hogy jönni fog PC-re, biztos, hogy a legtöbb ember inkább kivárna :)
    Utoljára szerkesztette: disorder14, 2018.10.27. 09:11:45
  • Plata
    #37
    De ez sem igaz,a GTA V eladása már 95 milla felett jár nem 85.
    Áprilisi hír volt a 90 milliós.Meg akkor jártak csak az eladásokból 6 milliárd dolláros bevételnél.
    Amiben nem volt benne az online-ban keresett pénz.
    Régen ha vissza keresel arról is volt hír hogy az első félév alatt Pc-sek több mint 500 milla dollár bevételt hoztak az Online vásárlásokkal.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.10.27. 07:32:59
  • lwb
    #36
    Ugyanez igaz volt az RDR1-re is, azt 2011-ben félig-meddig meg is lebegtette a rockstar, hogy nincs kizárva. Aztán semmi nem lett belőle. Itt most mélyen hallgatnak, ez semmiképp sem jó jel, de meglátjuk nyilván.

    Egyébként rosszak a számaid: RDR1-ből 15 millió fogyott a két konzolon, nem 6.

    Egyébként GTA5-ből összesen 85 (!!!) millió fogyott, amiből valóban 10 körül pc-s eladás. 75 meg konzol ... A pénz még mindig a konzoloknál van a piacon. Az eladásokat egyébként a multi húzta fel, itt is az fogja.
  • Ainz
    #35
    Hát GTA 5-ből 10+ milliót adtak el csak pc-re
    Aminek, ha csak a fele volt teljesen 60 eurós áron, akkor is brutális bevétel
    A shark cardot már meg sem említve
    Míg a RDR első részéből, ha jól tudom konzolon olyan 6 millió fogyott (xbox + ps)
    Semmi sem szól az ellen, hogy kiadják
  • Seth
    #34
    5 év múlva már biztos használható lesz :)
  • nordan
    #33
    https://pcsx4.com/

    ezen működik a játék?
  • lwb
    #32
    Már az RDR1-nél is ezt mondogatta mindenki. Aztán az sem jött ki. A GTA-k mindig is kijöttek pc-re, az RDR-ek meg sosem. Ez sem fog szerintem, de majd meglátjuk.
  • JonasSandor
    #31
    Jézusom youtubon is éjféltől megállás nélkül nyomják bakker.
  • nordan
    #30
    Twitchen 310 ezer néző :)
  • Palinko
    #29
    Már az fps mód is kicsit árulkodó, konzolon ellennének fps mód nélkül, az pc-hez jobban illik akárhogy is nézzük. Bele lehet kötni ebbe a gondolatmenetbe, de szerintem attól függetlenül van értelme.
  • JaSoN HuNTeR #28


    10/10
  • Plata
    #27
    Kíváncsi leszek a gépigényére.
    Bár ha Ps4-en elfut nem lehet olyan nagy.
  • Evoluti0N
    #26
    Valszeg ez is kijön a GTA V-höz hasonlóan PC-re, meg két generációnyi konzolra. Annyira meg akarják fejni, amennyire csak tudják.
  • Ainz
    #25
    Ne aggódj 100% hogy kijön pc-re
    Már kihalóban ez az only csak konzol dolog
    Arról nem is beszélve, hogy egy valag pénztől esnek el, ha nem adják ki pc-re
    Elég csak a GTA 5-öt megnézni
    A játékfejlesztés is csak üzlet, ha többet kereshetnek, akkor ki fogják adni.. márpedig többet kereshetnek..
  • JonasSandor
    #24
    Eszméletlenül rákattantak.
  • drop
    #23
    egy kérdésem van csak codex vagy reloded törés lesz e hozzá hétvégén
  • Evoluti0N
    #22
    Gameplay videó leakek, ha valaki már nagyon türelmetlen.
  • JaSoN HuNTeR #21
    Én már tegnap megvettem a játékot és le is töltöttem. :) Már csak péntekig kell várni és játszhatok vele.
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2018.10.20. 08:08:20
  • molnibalage83
    #20
    Nekem több is van, csak amíg PC-n nem fogynak el a címek. A PS5 kiadás után talán olcsóbb lesz.

    Nekem ez, az Uncharted széria, a Horizon Zero Dawn és a Days Gone miatt figyelne be, no meg a TLoU2, az első részt már nem fogom kitolni, mert megnézem YT-n.
  • Pluskast
    #19
    Na ja. Ez az első játék amikor komolyan elgondolkozom rajta, hogy vegyek egy PS4-et.
  • molnibalage83
    #18
    Előbb utóbb lehet, hogy lesz PS4-em, de addig azért kijöhetne ez PC-re is...
  • Mr_no_NaMe
    #17
    ezek tényleg arra utaznak, hogy kinyírjanak minket a megjelenésig
  • Evoluti0N
    #16
    Új gameplay videó.

  • Plata
    #15
    RDR2-öt bár nem fogom előrendelni,mivel PC-n játszom és úgyis konzolos lesz,de már azt hiszem tavaly december óta lehet a játékhoz szerezni spéci fegyvereket.Először egy hatlövetű jött amit Socialclub accountra lehetett unlockolni nem rég pedig egy indián balta.
    Mind a kettőt meg is szereztem és unlockoltam social club accountra,hátha egyszer ki jön PC-re is.
  • Rita79
    #14
    OFF: Egyébként a God of Wart akartam megvenni a minap dobozosan (nem érdekelt eddig, hiába vagyunk már túl a megjelenésen jó pár hónappal). Pár boltban néztem, de tájékoztattak, hogy elfogyott, elkapkodták, jelenleg hiány. Amiatt akartam dobozosan megvenni, mert abban 100% a magyar felirat, míg a playstation storeban vásárolton nem vagyok meggyőződve erről. Ezt csak az előrendelés védelmében.
  • cenobite
    #13
    Nem fizettem ki, csak "lefoglaltam" vagy mi... :)
  • Quintall
    #12
    Ha előrendelés alatt itt azt érted, amit én, hogy ráklikkelek, hogy érdekel, de semmit nem fizetek még, hanem megjelenés előtt kapsz egy mail-t, hogy kell-e még, akkor én is sokmindent "előrendeltem". Így biztosítottam, hogy adott helyen első nap megkapom dobozosan a játékot, akkor kifizettem, mindenki happy.
    De van olyan előrendelés is, hogy előre kifizeted a 60€-t, majd megbánod...
    Ettől még az earlyacces is jobb, mert ott kevesebbet fizetsz egy félkész anyagért, ami vagy jobb lesz, vagy nem.