794
"Jó estét, jó szurkolást!"
  • adam46
    #65
    Hihetetlen, hogy mindegyik tippmix-em elmegy, mintha a sors direkt mindig kijátszana. :D Mondjuk még az utolsó esélyem Brazília.
  • IXEMGabeo
    #64
    na ez meglepetes volt, grat Mexikonak
  • molnibalage83
    #63
    Na, hát erre bevallom nem számítottam. Mexikó szokás szerint meg a VB-k színfoltja. Soha nem nyernek semmit, de kurva jó meccseket adnak.
  • banok
    #62
  • Devv
    #61
    Csövesbánat németek...
  • molnibalage83
    #60
    Szerintem meg egyáltalán nem nevetséges. Ennek köszönhetően egyetlen komoly tévedés sem volt eddig. A nevetséges az, hogy eddig tartott bevezetni minden nevetséges kifogásra hivatkozva...

    Nekem eddig tetszik a VB.
  • SLICK
    #59
    mert klub szinten meg elég halvány...
  • IXEMGabeo
    #58
    Ochoa ott folytatja ahol 4 eve abbahagyta:D szenzaciosan ved, es nem kell 1 nagyobb csapatnak sem, mint kapus

    ez csoda lesz, ha Mexiko megnyeri
  • gpFan
    #57
    Itt van kérem a példa a Német - Mexikó meccsen, 70-ik perc : német kéz a mexikói játékos vállán a 16-ban, el is esik. A bíró elintézi azzal hogy les volt - ami nemigazán nézett ki aznak. De ha les is volt biztosan, egy sárga lap kellene az ilyen esetben - mit keres a keze az ellenfél vállán. Ha meg nem les - 11-es, minden habozás nélkül. Utána majd meggondolják hogy megint azt csinálják-e.
  • IXEMGabeo
    #56
    uristen egy legenda a palyan 5. vb-je:)

    Rafa Marquez
  • IXEMGabeo
    #55
    Costa Ricat nem irom le, bar 4 eve szenzacios eredmenyt ertek el, csoportjuk nagyon nehez es a problema naluk a csatarok meg az atlag eletkor...nekik fiatalitani kellene

    Mexiko kemeny dio lesz a nemeteknek ez a Lozano lehet a nagy felfedezett
  • Jim Morrison
    #54
    Mexikóiak nagyon jó. Kár, hogy elsprintelnek a németek kapujáig, aztán nem tudják pár mp ig, hogy mit csináljanak, elveszik a lendület. Meg inkább 1 ember sprintel a labdával, nem passzol, mikor 2 mexikói volt üresen jobb oldalt, inkább megfordult a labdával... :(
  • gpFan
    #53
    Hurrá Mexikó ! Remélem szétpüfölik az elbizakodott ...
  • gpFan
    #52
    Nem néztem az összes meccset, de ez a VB nem rossz idáig. Persze, nem is valami nagyszerű. Ami a mai fociban engem már egy ideje bosszant, az az állandó kézimunka - minden duelben, szögletre várva, stb. Gondolják. vagy észreveszi a bíró, vagy nem. Ez láb labda játék. A kéz az csak a normál futás közbeni mozgásra, egyensúlyozásra és esésnél, na meg persze a bedobásnál kellene hogy szerepeljen. Ez a rossz irány különösen az előbbi Costa Rica - Szerbia meccsen volt látható. A végén volt a legjobb eset. A szerb játékost hátulról átkarolta és húzta is az ellenfél játékosa, mire idegesen hátranyúlt és lepofozta (másnak nemigen lehet nevezni). No, jött a szünet, videó nézés, mutatás többször. Igen, megérdemelte a sárgát, talán többet is. De mi van a lefogással ? Az nem zavarta sem a bírót, sem a kb 10 videóbírót ? Tolerálható addig míg a másik el nem esik, vagy a góltól távolabb nem érdekes ? Ez így beteg.
    Asszem, hogy be kell vezetni a záró toleranciát a kézimunkára, mert ez csak rosszabb lesz Persze csak ábrándozom.
    Amúgy, a Costa Rica nagyon halvány volt. Szinte biztos 0 ponttal távoznak.
  • DaemoonHunter
    #51
    NHL, NFL-nél még hosszabb néha 1-1 per. Szerintem semmi idegőrlő nincs benne, max annyit lehetne gyorsítani, hogy egyből kimegy és megnézi maga nem pedig áll egy helyben a pálya közepén 1 percig és senki sem tudja mi a fene van. Nem kiforrott még ez.
  • SLICK
    #50
    ez a videó-bíró eddig elég nevetséges. Mi a faszt tudnak ennyit szarakodni egy-egy ítéleten meg visszajátszáson?
  • IXEMGabeo
    #49
    Kolarov goljaval vezetnek a szerbek, mellesleg nem volt csunya szabadrugas
  • IXEMGabeo
    #48
    elso felidoben kb 1 helyzetuk volt a golon kivul, ami veszelyes volt, bejott nekik egy potya gol...masodik felido se volt izgalmasabb, de azert ott jobban jatszottak...az alibi nalam az, ha nem eroltetnek semmi tamadast es megis osszejon a gol. Azert a 11-es utan mar megnyugodtak nyilvan
  • Mor3llo
    #47
    Horvátok alibiztek? Te miről beszélsz? :D
  • IXEMGabeo
    #46
    amugy bunrossz meccs, tudtam h a horvatok alibizni fognak, Nigeria pedig szimplan gyenge

    eddig a Peru meg termeszetesen a spanyol-portugal meccsek tetszettek, egyebkent docogosen indul a vb
  • Devv
    #45
  • benőmenő
    #44
  • IXEMGabeo
    #43
    ujabb ongol:D horvatok vezetnek
  • IXEMGabeo
    #42
    Danok elo fal marha nehez golt loni nekik, csori Peru nem megy be nekik semmi...elso felidoben 11-est is elrontottak
  • IXEMGabeo
    #41
    ez a sarkazas nagy golt lett volna ha bemegy
  • etejedu
    #40
    Hajrá Peru!!!
  • IXEMGabeo
    #39
    nem rossz meccs, porgosen focizik mindket csapat, Dania mindig jo meccseket tol
  • IXEMGabeo
    #38
    ez Yussuf Poulsen a Lipcse csatara
  • IXEMGabeo
    #37
    az igen egy feka rugta a danok elso goljat:D
  • Devv
    #36
    Ez még csak az első meccsük volt, mondjuk én nem vagyok argentín drukker, de itt nyerni kellett volna. :)
  • bakkerman
    #35
    Remelem a VB utan Leo vegleg lemondja a valogatottsagot,ez a nulla bagazs majd elfocizgat maganak...de abbol 2022-re meg lehet kijutas se lesz. Nagyon gyengek sajnos
  • Devv
    #34
    Csövesbánat argentínok...
  • Jim Morrison
    #33
    Több öngól, büntető gól van / lesz lassan mint rendes gól :D

    szerk: na jó, erre még várni kell :D
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2018.06.16. 16:24:08
  • smith09 #31
    Ez a futball srácok. Ő miattuk érdemes nézni.
  • REALista
    #30
    Na ez jó kis meccs volt...
  • Jim Morrison
    #29
    A gólok szépek voltak :)
  • Kepek
    #28
    Vuvuzela újra támad!
  • adam46
    #27
    Fákkk Marokkó, pedig már majdnem összejött az iksz, erre a 95 percben befejelnek egy öngólt.
  • Stockbauer33 #26
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ma este 8ra (1) (x).Remélem nyerek kicsit :)
  • smith09 #25
    :DD