794
"Jó estét, jó szurkolást!"
  • bakkerman
    #154
    Diego Costa ismét alkotott
  • IXEMGabeo
    #153
    ennek az Antonio Pizzinek ugyanolyan frizuraja van, mint Cesare Prandellinek:D
  • IXEMGabeo
    #152
    szerencse, hogy Uruguayt nem tettem meg nagy golarannyal...1-0 a szaudiak ellen, akik jol alljak a sarat, de azert bosszanto, mert volt egy megerzesem h Suarez golt lo es pont nem tettem meg
  • bakkerman
    #151
    Az se lesz egy nagy eresztes...
  • Palinko
    #150
    Majd holnap a horvát-argentin, csak aztán nehogy 0-0 legyen :D
  • bakkerman
    #149
    Eleg gyenge a mai felhozatal...max abban remenykedhetunk hogy Uruguay es a spanyolok lonek par szep golt de izgalmak nem lesznek
  • gpFan
    #148
    A legjobb a vége felé volt - amikor egy marokkói megveregette Pepe vállát hátulról, az meg mint egy 2018-es profi fotballlista szépen összerogyott
  • molnibalage83
    #147
    Tiszta szerencse akkor, hogy nem láttam.
  • Pluskast
    #146
    Ez de egy ócska, szar meccs volt.
  • 6unn3r
    #145
    A sors fintora, hogy mégis megint ő volt a különbség.
  • gpFan
    #144
    Ronaldo bújócskát játszik ? Sehol sincsen a képernyőn .
  • gpFan
    #143
    Egyiptomnak nemigen volt esélye a beadásokkal a jóval magasabb orosz védők ellen.
    Az első gólt nem nevezném pechesnek, inkább szabálytalannak. Aztán volt a meg nem adott 11-es, szintén lökés esete volt.
    Így elvben döntetlen lehetett volna, de persze a 'volna' hülyeség. Az oroszok azlért jobbak voltak. Csak ne lenne tolerálva annyira a piszkos játék ... Bár Salah megúszta újabb sérülés nélkül - már ez is eredmény
  • molnibalage83
    #142
    Ráadásul egy olyan peches gól után estek szét, amit kb. megye 2-ben látni...
  • Rockynhooo
    #141
    Sajnálom őket de azért alapból többet vártam tőlük a peches momentumoktol függetlenül. Kb 15 perc alatt lerendeztek őket oroszok
  • IXEMGabeo
    #140
    omg...ilyen pechet...

    csori Egyiptom lehet kiesik tobbet erdemeltek volna...utolso percbeli golt bekaptak Uruguay ellen aztan most meg ez...

    legalabb Szalah golt lott a tornan
  • smith09 #139
    Ma az összes meccs 2.5 gól fölé.
  • bakkerman
    #138
    Na erre nem tippeltem volna hogy az oroszok 2 fordulo utan 6 pontosak lesznek,maximum 4-re gondoltam.
  • gpFan
    #137
    Az volt hogy megéri piszkosul játszani, mint általában.
  • Jim Morrison
    #136
    5 perccel lemaradtam 2. félidőről... mi volt?
    oh
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2018.06.19. 21:13:25
  • [HUN]FaTaL
    #135
    Vicc ez a vb, öngól meg tizenegyes :D
  • gpFan
    #134
    Lökött az orosz, nagyon jól látszik. Mi haszon a videóbírókból, ha a szabályokat szarba veszik ?
  • molnibalage83
    #133
    Ekkora kabaré gólt VB-n. OMG...
  • benőmenő
    #132
    Sajnos elaludtam, de amit láttam az alapján Szenegál megérdemelte, jól játszottak.
  • IXEMGabeo
    #131
    kollegaim szerintem tornek zuznak:D bent a meloban fogom hallani a negativ aldasokat a csapatra:D
  • IXEMGabeo
    #130
    micsoda csalodas a lengyelek, Szenegal pedig jol focizik
  • Master91
    #129
    lol :D
  • gpFan
    #128
    Polska, you suck !
  • gpFan
    #127
    1:0 Brazil javára ! Hmmm - valami nem stimmel. a braziloknál nem mindenki fekete ... Ah, talán a hangot is be kéne kapcsolni, megzavart a sárga-zöld mez
  • dave9004
    #126
    2002-es csapat csk-ja :)
  • IXEMGabeo
    #125
    Szenegal edzoje egy hosszuhaju rasta:D behalok

    eros csapatnak tunnek, tan a legjobbak az afrikaiak kozul
  • benőmenő
    #124
  • gpFan
    #123
    Nemigen megy/indult jól a Dél/Közép amerikai csapatoknak. Kivéve Mexikót, ami azért inkább Észak Amerika nálam.
    Per pillanat a Spanyolok tűnnek a fő esélyesnek. Vagy Portugál csoda ? Már ha Ronaldo képes 3 meccset komolyan végigjátszani egyhuzamban.
  • IXEMGabeo
    #122
    ugy latszik a Japanoknal jott be a csere, mert Honda golpasszt adott szogletbol
  • IXEMGabeo
    #121
    na jon Rodriguez:) lehet serulese volt azert csak most allitja be Pekerman
  • molnibalage83
    #120
    Hát, ez így tényleg "vicces".
  • IXEMGabeo
    #119
    Ospina jo kapus, jokat ved egyelore es meccsben tartja Kolumbiat
  • benőmenő
    #118
    Ahelyett, hogy színészkedésért kapott volna sárgát, szabad és egyenlítettek. Kéne az a pár challenge az edzőknek videóbírózást kérni, illetve a sporttársak a tv szobában mit csinálnak a nemi szervük ritmikus húzogatásán kívül?!

    Utoljára szerkesztette: benőmenő, 2018.06.19. 15:12:52
  • Jim Morrison
    #117
    ezért teszik sokszor hátra a kezüket a védő játékosok.
    reflex ide vagy oda, ha ilyenkor kezeznek akkor piros.
  • SLICK
    #116
    hát azon beszartam :DDDD
    De mit mutogatott könyörgöm, hát minden négyzetmétert kamerával figyelnek, a kaput meg különösen sok kamera veszi. Komolyan elhitte, hogy valaki beveszi, ha reklamál? :D
  • gpFan
    #115
    Az, hogy ez sokszor reflex mozdulat. A 11-es is elég . Valójában, ez is újabb keletű 'találmány'.