794
"Jó estét, jó szurkolást!"
  • IXEMGabeo
    #194
    Rakitic ez szep lett volna, kapufa lett...

    gol ota vegre igazan vb hangulatu meccs lett
  • IXEMGabeo
    #193
    Otamendi ez piros ...majdnem szetrugta Rakitic fejet
  • gpFan
    #192
    Gratula a horvátoknak. Bár ezt az impotens Argentinát Senegal is verné .
  • IXEMGabeo
    #191
    ez viszont szep gol volt Modrictol
  • IXEMGabeo
    #190
    kesz vege:OO uhh ez kemeny pofon
  • Sippie
    #189
    a horvátok nem rúgták ki a labdát, amikor Rakitic földre került, de az argentínoktól elvárják... vicces :D
  • IXEMGabeo
    #188
    na vegre behozta Dybalat Sampaoli...csodalom h nem kezdeti...fent van mar Higuain is, Messi es Dybala kezdjenek mar vmit:D
  • gpFan
    #187
    Mekkora kétballábasok ...
  • gpFan
    #186
    Argentina jobb ha kiesik, mert ezt szenvedés nézni, még egy közömbösnek is. Na meg mert Maradona lassan köröm nélkül marad
  • IXEMGabeo
    #185
    uristen ekkora hibat a kapustol:D

    es pont Rebic rugja a golt
  • IXEMGabeo
    #184
    ez az Ante Rebic eleg gusztustalanul jatszik, megmozdulasai lassan pirosat ernek...

    nehez lesz legyozni a horvatokat
  • gpFan
    #183
    It valaki el fog pirulni a végéig, vagy vkik.
  • IXEMGabeo
    #182
    atya eg Enzo Perez es Mandzukic is ajto ablak helyzetet hagytak ki:D

    es meg 0-0
  • IXEMGabeo
    #181
    az igen a kapufan porgott a labda ugy hogy nem ment ki:D
  • IXEMGabeo
    #180
    a migrans temat osszekapcsolni a focival szvsz oltari baromsag volt...

    nezzuk inkabb a Horvat-Argentin meccset
  • molnibalage83
    #179
    Akkor valami sivatagi sejkség győzne. Mégsem ezt látod.
  • gpFan
    #178
    Szerintem a kommentárod teljesen felesleges volt. Pardon, nem kommentár volt, hanem nagyképűség. Logika 0 - nem nézem, és mindenki jobban jár - ja, akár a reklámokban - vedd meg ezt, és az életed egy csapásra szuper lesz. Az élet ettől 'kissé' összetettebb jelenség.
    Az igaz, hogy nem sokat néztem, de lehet hogy pont azért látom azt, amit mások nem is vesznek már részre, mert totál megszokták ...
    Ott vagyok, hogy totál nem érdekel ki lesz a bajnok. Itt nem a játéktudás már az, ami a legfontosabb.
    1. Pénz
    2. Pénz
    3. Pénz
  • Jim Morrison
    #177
    szerintem ne nezz focit egyaltalan, ahogy elnezem az elmult 10 evben sem neztel. mindenki jobban jar
  • gpFan
    #176
    Még egy meccs, ahol a "ki tud jobban ügyeskedni a kezeivel" dominál. Ha ez így megy tovább, csak olyan para foci VB-t nézek majd, ahol kéz nélküli játékosok játszanak. Abszolúte szánalmas, hogy alig tesznek valamit ellene.
  • IXEMGabeo
    #175
    Mbappe berugta...kicsit makos gol volt, de elotte mar volt nagy helyzete:(

    szomoru vagyok Peru miatt innen nehez lesz
  • IXEMGabeo
    #174
    Peru szorongatja a franciakat:D ez egy jo meccs kifejezetten
  • IXEMGabeo
    #173
    ez az Arzani a legfiatalabb jatekosa vb-n , tehetseges
  • IXEMGabeo
    #172
    mi a fene Van Bommel es a Bert van Marwijck az ausztralok edzoi kar tagjai:D
  • IXEMGabeo
    #171
    vegre vannak trukkok, sarkazasok:D hianyoltam eddig a vb-rol
  • smith09 #170
    Ausztrálok szimpatikusak nekem is. Franciák is erőlködtek ellenük. Ott is micsoda gólok voltak!! :D
  • IXEMGabeo
    #169
    ez a meccs szerintem jo, de az ausztralok mindig elvezetesen toljak
  • IXEMGabeo
    #168
    Martin O Neill es Slaven Bilic vitatkozik a studioban arrol 11-es volt-e vagy sem:D hat konyorgom, ha visszanezik a videobiroval latni, hogy kezezes volt raadasul a keze a magasban volt Poulsennek, tehat nem szoritotta le...nem is ertem mit erolkodnek ezek is a studioban
  • IXEMGabeo
    #167
    Eriksen golja az egyik legszebb volt a vb-n sztem top 10-es
  • IXEMGabeo
    #166
    Angliabol asszem az nem jon be
  • Pluskast
    #165
    m4 online
  • IXEMGabeo
    #164
    na sikerult, 1-1 kozben
  • IXEMGabeo
    #163
    nem jonnek be a live streamek (Total sportek) hol van a website? letiltottak vagy mi van?
  • Pluskast
    #162
    Ez is egy átlag alatti meccs.
  • bakkerman
    #161
    Na ez kikurt nagy gol volt :D
  • Pluskast
    #160
    Ez igaz,de azért azt lássuk be, hogy pl papíron a spanyol válogatottnak minimum 3 gólt kellett volna lőnie, még úgy is, hogy Irán kő kemény bunker focit játszott. Sőt! Néha - néha úgy tűnt, hogy egy szinten vannak a spanyolokkal. Akárki akármit mond a spanyolokat megviselte a szövetségi kapitány váltás.
  • bakkerman
    #159
    A nagyoknak nehezebb dolguk van,sokkal nehezebb jo focit jatszaniuk eredmenyesen,mert a papiron gyengebbek nagyon jol szervezik a vedelmeiket,mas valasztasuk nincs csak a bekkeles,erre keszultek kijutasuk ota. Ez mostmar minden VB-n EB-n megfigyelheto. A kicsiknek konnyebb focizni,kisebb nyomassal,1-2 szerencses akcioval okozhatnak meglepetest mig a nagy csapatok meg gürcölnek mint a barom meg idegesek. Lasd tegnap a spanyolok...
  • gpFan
    #158
    Miket beszélsz ? A legnagyobbak, az oroszok simán vertek mindenkit Máris megyek a fogadóirodába ...
    Utoljára szerkesztette: gpFan, 2018.06.21. 11:11:04
  • IXEMGabeo
    #157
    minden "nagyobb" csapat megszenvedett, de csak hoztak a kotelezot...igazabol en jobban elvezem, ha a kozep v. kis csapatok meccselnek valahogy jobban akarjak a gyozelmet, pl Japan, Dania, Szenegal

    a spanyol, portugal meccs kivetel volt az tenyleg nagyon szorakoztato volt es a szinvonalra sem lehetett panasz...
  • bakkerman
    #156
    Nem verszegeny,csak meg nem fejlodott ki a gerince,ami a fajtajanal ugye alapveto dolog :)
  • gpFan
    #155
    Pepe vérszegény