794
"Jó estét, jó szurkolást!"
  • Sippie
    #794
    a bőrök színe semmit nem jelent!!444 ohh wait.
  • gpFan
    #793
    Pld. az orosz öngólnál szegény védő keményen lett buktatva, és estében lőtt öngólt. Az sárga lap kellett volna hogy legyen és megsemmisített ... Da kár itten mesélni a szemmelláthatóról ... Ideje becsukni ezt a témát. Részermről bár is, itten.
  • molnibalage83
    #792
    Én is. Nettó trollkodás, amit előad. Ott a videó, 12-ből egy esetnél volt lökés, a többinél ember sokszor 1-2 méteres távolságban sem volt annál, aki öngólt összehozta.
  • Jim Morrison
    #791
    egyszeruen nem latod hogy nem volt semmi. szogletnel meg embert kell fogni. hiaba probaljuk mondani, hogy nem úgy van ahogy mondod, es bizonyitokot is adunk egyszeruen mintha falnak beszelnenk.
    kár, en feladom.
  • gpFan
    #790
    Viselkedjél nagyokos ... Ritka béna az amiket írtál ide. (sértegető mód ki)
    Legalább 2 meccs eredménye núlt a téves bíráskodáson, és ezt rengetegen mondják, tele van a YT a kérdéses jelenetekkel.
    Azt is írtam, hogy a biráskodás javult.
    Amúgy meg, ha valami nem tetszik, azt lehet argumentáltan 'támadni', nem kell a sértegető szöveg. Bár, ha jobban belegondolok, te nem is tudod elképzelni sem a fotballt, sem az életet sértegetés, szabálysértés nélkül ... Strange man, not life .
  • molnibalage83
    #789
    Ennyi sületlenséget egy kommentben...
    Igazából folyamatosan ezeket mantrázod, amikor egyetlen meccs eredménye sem ment el téves bíráskodáson, a korábbiakon meg igen gyakori volt...
  • ReszegKoldus
    #788
    tombol a kultúra


    #774
    Özil és Gündogan kedvelik ezt a hozzászólást
    Utoljára szerkesztette: ReszegKoldus, 2018.07.16. 10:40:40
  • gpFan
    #787
    A 'legjobb' díjak eléggé röhejesek. Modrity - szinte ott sem volt a döntő meccsen. Vagy az a lényeg mennyi kilométert futott valaki ? Előbb adtam volna a pökhendi Ronaldonak, mert többet mutatott 1 meccsen mint emez 7-en. Mbappe sem volt mindig jó. de amikor kellett az volt.
    Na meg a gólkirály cím ... Volt olyan hogy legjobb játékvezetői díj ? Bár én inkább a legkevésbé rossz díj nevet adnám ...
    Ami hiányzik a 'legjobb szinész' díj Mert ez már annyira a játék része lett . Nehéz választás, hatalmas konkurrencia ... És a győztes ... a VAR ! (taps) .Elvégre 5 ember többet tud szinészkedni mint 1. Amikor tényleg fontos volt nem segített.
  • IXEMGabeo
    #786
    viszlat akkor 4 ev mulva...

    Osszegzeskepp a Franciak megerdemeltek meg akkor, ha nem kedvelem oket...Es ez a valogatott ismetlen sokkal eroteljesebb, mint anno Zidane-k voltak...es Mbappe, Kante , Lloris, Pogba fele tarsasag jobban meg is erdemelte...

    Horvatok mindenkepp tortenelmet irtak es alig 4 millios orszagkent rendkivul ugyesek minden labdasportban legyen az kezi, vizi, kosar vagy futball labdak...

    Torna embere nalam szinten Modric, de De Bruyne is kaphatott volna dijat hisz sok mulott rajta, hogy a belgak ott voltak ahol

    minden mas dijazas jogos bar a legjobb kapus dijat Lloris lehet a vb utolso talalata miatt nem kapta meg:) am Courtouis is megerdemelte jol vedett szinten...edzoi szinten Zidane es Deschamps taroltak bar mondhatnank, ha megfelelo az alapanyag ugy konnyu...am ez nem igy mukodik.

    torna meglepetese nekem Japan volt es Szenegal is akar tovabbkerulhetett volna. Kis szerencsevel Kolumbia is okozhatott volna fejtorest, de vegul alulmaradtak...Svedek is velemenyem szerint eron felul teljesitettek es remek kis valogatottjuk volt.

    hazigazdakent az oroszok remekul helytalltak bar nekunk magyaroknak lenne negyeddontos eredmenyunk

    Brazilok, Argentinok, Nemetek es a Portugalok rendkivul nagy csalodasok voltak, ezenkivul Egyiptomtol, Costa Ricatol es a Lengyelektol tobbet vartam...

    Spanyolokat csak azert nem sorolom ide, mert veretlenul estek ki, ugyanugy ahogy a Danok is
  • gpFan
    #785
    Ott voltak vagy öten egy rakásban, Mandzsukity igen ferde szögben érte el a labdát. De persze, nem volt lökés mert a nagy tömegnyomortól nem is látszik (semmi), csak a fejek. Menj el festőnek, mindenki odalesz a kockás Hold képeidért.
  • Devv
    #784
    Még szerencse, hogy a német migránsok kiestek a csoportkörben...
  • molnibalage83
    #783
    Epic. Epic!
  • Jim Morrison
    #782
    ráadásul karma közbeszólt, nevettem is rajta, megérdemelt öngól :)
  • molnibalage83
    #781
    Csak 1:59-nél volt ilyen eset. Szokás szerint azt kommentálja, amit ő szerinte látni akart. A videó enyénszólva szénné cáfolja. Good job Mr.
  • Jim Morrison
    #780

    Jaj, a lényeg majdnem kimaradt. A kommentátor az M4-en is szóba ejtette hogy miért is van ilyen sok öngól ezen a VB-n. A magyarázat benne van az eddigi kommentjeimben: a rengeteg lökdösődés, piszkos játék

    Tényleg ez lenne az ok? Tényleg?
    Tudom te csak a lökdösődéseket szoktad nézni, ezért linkelem ezt a videót. Ha már a meccseket nem nézted.



    (csak átpörgettem, mai öngól is rajta van, mai feltölés)
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2018.07.15. 21:37:48
  • gpFan
    #779
    Jaj, a lényeg majdnem kimaradt. A kommentátor az M4-en is szóba ejtette hogy miért is van ilyen sok öngól ezen a VB-n. A magyarázat benne van az eddigi kommentjeimben: a rengeteg lökdösődés, piszkos játék - a kapu közelében, ami miatt nem tudnak precízen fejelni, meg sokszor rugni sem. Mandzsukity sem mozgott zavartalanul amikor beöngólozta.
  • gpFan
    #778
    Amúgy meg, a döntő meccs relatíve jó volt - jobb mint szokott lenni, és sok góllal. Nem is volt durva, a videobíró is működött - bár egyeseknek az nem volt 11-es. Az is csak annal a jele, hogy minden technika mellett, és tökéletesen látható helyzetben sem mindenki hozna egyforma ítéletet.
    A horvátok örülhetnek hogy idáig jutottak, ez is óriási siker. A francia csapat nekem nem szimpatikus, de azért tudják a dolgukat. Az igazi meglepetések még a csoportkörben történtek.
  • Sippie
    #777
    Calvin Harris - This Is What You Came For ft. Rihanna
    Utoljára szerkesztette: Sippie, 2018.07.15. 20:49:58
  • gpFan
    #776
    A VB helyett arról megy a duma hogy kik is kellene hogy legyenek eg válogatottban ... Mintha ez új dolog volna, hogy sok a külföldi, más kontinensről származó ...
  • Woodpecker
    #775
    A franciak gyozelmei utan mindig jatszottak egy zenet a stadionban kozvetlen lefujas utan. nem tudja valaki a cimet esetleg?
  • Tikal #774
    Nem szeretném, ha külföldi focistákat hoznánk be, csak hogy legyen esélyünk megnyerni egy kupát, de semmi bajom nem lenne azzal ha egy itt született fekete futó nyerne nekünk egy érmet, vagy egy itt születet Radulovics segítene nyerni nekünk.
  • Tikal #773
    ja most már nagyobb halmazra váltasz...logikus, hiszen a bőrszínével van gondod... sajnos még így is több joga volt a válogatottban lenni, mint Radulovicsnak, vagy az importált kínaiaknak
  • ReszegKoldus
    #772
    Jó, biztos lenne, aki tapsolna, ha honosítanánk néger futókat, japán cselgáncsozókat, stb. aztán halmoznák az érmeket az Olimpiákon...csak úgy szerintem az egésznek még kevesebb értelme lenne. :)
  • molnibalage83
    #771
    Ha egy adott ország törvényeinek eleget tesz, akkor lehet más állampolgár. Nem a befogadó országok erőltetik ezt, hanem Kínában annyi jó játékos van, hogy máshogy esélyük sincs kijutni. Ehhez a befogadó ország bajnokait verik le.

    Az, hogy ez neked nem tetszik, ez egyéni ízlés dolga...
  • ReszegKoldus
    #770
    "Európaibbak", Mbappe meg "afrikaibb".
  • ReszegKoldus
    #769
    Amerikaiak nem érdekelnek különösebben, egy katyvasz az egész.
    Magyar viszonylatban jobb példa lett volna szerintem Carlos Perez vagy Sowunmi, akiknek szerintem nem kellett volna magyar válogatottnak lenni, ez van.

    Én pl. szívesen nézem a kínai/japán asztaliteniszezőket, de nem ilyen formában
  • molnibalage83
    #768
    Na ez meg a másik fele...
  • Tikal #767
    és ennyi már elég? ő mitől "magyarabb", mint mbappe "franciább", aki ott született.
  • molnibalage83
    #766
    És akkor mi van...? Ezek szerint mérce, hogy kinek szülei vagy az ember milyen messziről érkezett....? Ezek szerint akkor te pl. különbséget teszel egy kanadai származású jenki és mondjuk egy afrikai menekült között...?

    Pislogok. Erősen.
  • ReszegKoldus
    #765
    Ők legalább fehérek a szomszédból.
  • molnibalage83
    #764
    Nekem tetszett ez a VB. Az előző kettőnél sokkal magasabb színvonalú volt. A videóbíró beváltotta az én szememben azt, amiért van. És ez még javulhat is.
  • molnibalage83
    #763
    Legalább arccal vállalja fel, hogy ostoba. Ez is valami...
  • Tikal #762
    és akkor most mi az üzenet? :D
  • Woodpecker
    #761
    Lassan zarhato a topik! Eljen a KEZIMUNKA!
  • Master91
    #760
    Kezdődik
  • molnibalage83
    #759
    Látom egyesek képtelenek erről hülyeségről leszakadni. Akkor valahogy csend volt, amikor az erős magyar kézicsapatot egy Radulovics Bojána nevezetű nő vezette meg akkor, amikor Janics Natasa nyerte az aranyakat...

    Klenheiser is nagyon "magyaros" név a válogatottban...

    Azok a szemét migránsok...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.07.15. 19:13:49
  • TBTPumpa
    #758
  • LasDen #757
    I mean, franciaországban születtek...
  • TBTPumpa
    #756
    A migránsok behúzták. Alig van közöttük tényleges francia, de hát ez ilyen.
  • molnibalage83
    #755
    Az igazi csatár... Kb. akkora rejtély nekem a csapatban, mint 1998-ban Diomed. Nem csinált semmit, csak őt asszem mindig lecserélték.