9
  • cateran
    #9
    Azt a 22 milliot batran harmadold (legyunk nagyvonaluak) kb ennyi megy vissza a mozikbol....Szoval ha 25-be fajt az egesz, akkor bezony meretes bukta...

    "(Franciaknal minden valoszinuseg szerint tarol, aztan kb ennyi..)"
    http://www.boxofficemojo.com/movies/intl/?page=&id=_fTAXI501

    Nagy meglepetesek nem tortentek....bar az itteni adatok szerint olyan 26 milliot kapart ossze, ebbol 25-ot a franciaknal..mivel azonban a mozik nem 100%-ot perkalnak vissza, hanem toredeket....lehet szamolni....
  • csicso82
    #8
    +1 mivel ezt tudom ezért nem is fogom megnézni.
  • BASEBALL-fan
    #7
    Hagyni kellett volna,,,, jó volt szép volt élvezhető volt a 4 eredeti rész a maga idejében de ennyi.
  • BASEBALL-fan
    #6
    Már a leírás alapján is látszik , hogy bukta.... a 4-edik rész is gyenge volt szerintem, hát még így, hogy az eredeti két faszi még csak nem is lesz benne, csak a felügyelő...
  • Ender Wiggin #5
    Igazából eddig mind a négy rész anyagilag sikeres volt (úgy hogy az amerikai mozikból kimaradt), mert relatíve alacsony büdzséből készült. Egyedül az amerikai remake (ahol szopás szerint csajokra osztották a szerepeket) volt bukta. Az 5. rész viszont rosszul áll (a kritikusok nagyon lehúzták) és 3 héttel a premier után 25 milliós kiadások mellett csak 22 milliós bevétel áll. Igaz, még pár ország vissza van: Oroszo. Argentína, Portugália, Lengyelo, Töröko. De valószínűleg egálra sem lesz könnyű kihozni a produkciót...
  • cateran
    #4
    Hogy emeljem a tetet abban a hiu gogben..TUDOM, hogy nem lesz nagy siker....Na, most kapalozz valamit...(Franciaknal minden valoszinuseg szerint tarol, aztan kb ennyi..)
  • kalapos01
    #3
    Szerintem fuss neki még egyszer a szó jelentésének. Komolyan azt hiszed, hogy nem lesz nagy siker? Vagy abból indulsz ki, hogy nem jó film, csak azért, mert valaki azt mondja? Kis naiv.

    (Nem mellesleg, azért ahhoz kell valami hiú gőg, hogy az ember beidézze magát, amiben azt az öblöset mondt, hogy pár szar rész után az új rész is szar lesz egy filmsorozatból.)
  • cateran
    #1
    "cateran 2018.04.12. 22:56
    Ez akkora bukta lesz, mint ide a Tau Ceti...."felturbozott Ferrarik"...hiszen 1 standardnak eselye sem lenne a rendorok ellen....A Taxi sorozat jopofa volt a szereplok miatt....de csak volt...."

    Koszonom a tapsot, viragokat az oltozombe kerem, ott fogyasztom....