1053
God of War 2018
  • Moby
    #51
    Sztánningteksókéz fullhd-ban, prógépen:

    Esetleg készülhetne olyan játék is, ami óránként renderel egy frémet. Az lenne csak igazán sztánning.
  • Moby
    #50
    Hát ugye nem mindenki a szomszéd szobából tévézik meg játszik. A 4K kurvajó. Van akinek megy is. Hát egy 10/10-es játékának nem. Evvan. Mondjuk ennek a fullhd sem megy, szal nem értem mocsokban vergődésed a fullhd-val. Abban jó? Nemjó. Nem a felbontással van itt a baj...
  • Kandurex
    #49
    Én nem értem minek erőltetni ezt a 4k -t. Natívba úgyse megy, egy normális nappaliban nem jön ki a különbség, a gépek ereje nem képes ezt leadni. De csak nyomják ezt a taliga szutykot.
  • Moby
    #48
    Eléggé az. Ahhoz mérten mindenképp, hogy már az exkluzívokban sincs lassan használható üzemmód, ahhozképest meg feltétlenül, hogy ők is rádobták a tízpertizet. Hát ma ilyen egy 10/10-es műremek.
    Én mindenestre inkább fogom resokutionmódban tolni, mert a 35 és 60 között csapkodó frémet még kevésbé szívlelem, ha meg már mindkettő szar, akkor legalább szép legyen.
  • Kandurex
    #47
    És ez meglepetés lenne? De amúgy is leszarós a 4k..
  • Ulthanito
    #46
    Szenved a God of War a 4K alatt
  • Kandurex
    #45
    Igen, igen neked.

    Szóval a medium az medium. OK.

    Sajnos vannak játékok, ahol a normal az easy.
  • orichalcos
    #44
    Gondolom ez nekem jött inkább. :D

    Szerintem pont jó, de én amúgy is így szoktam kezdeni játékot. Easy-n soha nem játszom, legnehezebben meg max egy végigjátszás után. Azért egyes nagyobb harcok így is meg tudnak szívatni, ha nem figyelsz oda. Nyilván nem a normál mobok elleni, hanem a nagyobb dögöknél.
  • Kandurex
    #43
    És milyen volt így a nehézség?
  • Kandurex
    #42
    Óóó, i see
  • n000rbi
    #41
    Ott van zárójelben :)
  • Kandurex
    #40
    Milyen nehézségen toltad?
  • orichalcos
    #39
    Lepörgött a God of War stáblistája 21 óra után. (Normál mód) Micsoda utazás volt, év játéka eddig, simán megérdemli a 10/10-et. Jöhetnek a side-questek és a platinázás. \o/ Ez még minimum 5-10 óra kb. Vegyétek, vigyétek, ha a stílust szeretitek, akkor ezt a játékot imádni fogjátok. :) Megjelenés után szívesen mehet dumálgatás a spoilerekről.
  • Kandurex
    #38
    Akkor neked is csak szimpla hard lesz, mint nekem (give me a challenge)

    link
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2018.04.14. 17:09:24
  • Seth
    #37
    Várj. Én nem arra a nehézségi fokozatra gondolok amit korábban híreztek, hogy remixelik az ellenfelek típusát, elhelyezését. Én az eredeti elgondolást akarom először végigjátszani, és abból a legnehezebb fokozatot. Aztán majd másodjára mehet a remixelt nehézség
  • TDC Geronimo
    #36
    legnagyobb nehézségen kb 2 ütés vagy az ellenfélnek és át se lehet állítani ott könnyebbre. Én nem szenvedni akarok végig, hanem szórakozni.
  • Kandurex
    #35
    Nem tudom, most beszari vagyok.

    Valahogy az az érzésem, hogy elfog térni a játék a hosszú időn át csiszolt menetétől. Mert ugye itt nem attól lesz nehéz, hogy neked kevesebb HP, az ellennek több sebzés meg ilyesmi. Hanem egyéb - új mozdulatokra képesek, máshol jelennek meg stb. stb. Ami nem baj, másodikra tuti csak úgy nyomnám le, de elsőre...inkább a hard.

    ...fasztuggya.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2018.04.14. 16:27:23
  • Seth
    #34
    Valószínű, hogy én is , nameg 99%, hogy Darky is
  • Kandurex
    #33
    Szóval csak Moby kezdi a legnehezebb fokozaton?
  • TDC Geronimo
    #32
    Közben felkúszott 95ös metara...

  • TBTPumpa
    #31
  • Rage47
    #30
    én biztos nem
  • Evoluti0N
    #29
    Performance videó.

  • Moby
    #28
    /jelentkezik!
  • Kandurex
    #27
    Ki kezdi a GOW nehézségi szinten? Ki vállalja be?
  • Ulthanito
    #26
    Most is van, 12 ezerért.
  • Tatyla
    #25
    Magyar acchoz is jó
  • TBTPumpa
    #24
    Fun fact: Nem húzták le. :) Nekem ez kicsit olyan, mint tavaly a Horizon: Zero Dawn (GotY - PS4 címek tekintetében), de ugye még jön egy Detroit és Spider-Man is az idén.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.04.12. 20:04:19
  • Moby
    #23
    Nem mertem megnézni. Valami kell legyen benne, amitől ennyire odavan mindenki. Még pár nap...
  • Rage47
    #22
    ja ahhoz kéne egy UK account is gondolom :/
  • TBTPumpa
    #21
  • Tatyla
    #20
    jatekaim.hu-n lesz kód és nem 22000-ért
  • orichalcos
    #19
    Akadnak. :)
  • n000rbi
    #18
    Nincs nagy kockázat. Ez a játék pont az, amit még aznap eladsz, minimális bukóval, ha mégsem tetszene.
  • Rage47
    #17
    Hmm rezeg a léc, nemtom előrendeljem, vagy megvárjak itteni véleményeket.

    #16 azt én is
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2018.04.12. 17:31:34
  • Tatyla
    #16
    Na az fasza, nehézséghez kötött trófeákat utálom
  • Kandurex
    #15
    úgy olvastam vannak, igaz nem annyi mint az elődökbe (ott kb. minden 3. boss egy 4 emeletes ház volt),...de vannak
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2018.04.12. 15:59:34
  • Ulthanito
    #14
    Szerencsére én nem vagyok ezzel annyira kritikus, bár konkrétan a legelső PS3-as frencsájzom a GoW-sorozat volt, az egészet végigtoltam, talán öt rész összesen, ha jól emlékszem.

    Mint olyat, nagyon is szerettem és tetszett, pláne a harmadik rész.

    Aztán a GoW3 remastered kb egy óra után gagyivá vált a szememben, nem tudom miért, kb 5 év után kiveszett a varázsa az egésznek.

    A mostanira nyitott vagyok, elvárásaim nincsenek, semmilyensem, tisztességes iparosmunka lesz, az tuti.
  • Rage47
    #13
    Vannak ebben is rohadt nagy bossok, vagy csak az az egy kígyó, ami a videókban volt?
  • Kongy
    #12
    Az igazság az, hogy én is hasonlóan érzek, és a pozitív értékelések ellenére is rengeteg szkepticizmus van bennem. A léc is rohadt magasan van nálam a GoW 3 miatt, meg azért az egyik kedvenc szériámról beszélünk... Nem egyszerű az ügy, eddig nem győztek meg, remélem csak szándékosan rejtegetik a nagy dolgokat.