436
Shadow of the Tomb Raider
  • PiszkosFred
    #236
    Felnotte valt mar az elso resz vegere, inkabb jatszd vegig az elso ket reszt, utana elemezz! :)
  • Although
    #235
    Nézd az első rész még 8.5 volt. Ez a rész már 7.3 a users, nem rossz de hajaz a közepes felé. Sajnos, sokan lehet ilyen Larát akarnak látni, és ezt elégítették ki. Gondolom. Ettől lesz igazán nehéz megcsinálni a "felnőtté válást". Mert a végén egy videoval ezt nem lehet elintézni.
  • molnibalage83
    #234
    A videóban alig pár jelenet van, de Lara arckifejezése és armimikája olyan, hogy besírok rajta. Én nem az örömtől. Valahogy gumiarca lett és bamba tekintete.
  • Maxtreme
    #233
    Én kb 5 perce álltam neki, szal jelenleg még passz :)
    Viszont azt már látom, hogy ezzel jól elleszek.. Már megérte

    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2018.09.17. 17:00:00
  • Although
    #232
    Elolvastam pár dolgot. Spoiler nélkül ebbe a részbe "érik" be Lara. Ez alapból nehéz téma. A karakteren látszódjon a változás, és ehhez a harcrendszert is hozzá kellene igazítani ahogy egyre ügyesebb lesz mondjuk, ehhez némiképp fejlettebb cucc kellene mint az eddigiekben. Ez a video nem nekünk készült, akiknek készült azt el tudjuk képzelni mi érdekli ebből. A fejtörőkre írta valaki jobbak lettek de nincs túl nagy megerősítés rá. Szóval én is hajazok arra az 50%-ot ér. Nem többet.
  • molnibalage83
    #231
    Eddigi tapasztalatok? Nem a grafika érdekel, hanem a játékélmény, sztori, voice acting, stb.

    Mert a lenti videó alapján ez jó, ha 50% sale-t megér...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.09.17. 15:59:02
  • Maxtreme
    #230
  • FartingSquirrel
    #229
    Asszem a Gameplay Optionsben van valami Frame opció, azt kell kikapcsolni.

    Amúgy nem csúszik szét a kép? Mert nekem V-Sync nélkül nagyon. Nvidia Control Panel megvan? Ott kéne beállítanod a vsyncet.
    Utoljára szerkesztette: FartingSquirrel, 2018.09.15. 18:43:34
  • Rita79
    #228
    A V-sync off-on van. Egyébként érdekes, hogy exclusiveben is alul felül ot van a vékony sáv. Felül ugye a stem névvel és a játék névvel, alul meg a collectiblessel, meg percent completevel. Ezt hogy lehet eltűntetni?
  • FartingSquirrel
    #227
    A sima fullsrceen keret nélküli ablak. Az exclusive fullscreen a rendes teljesképernyős. És ablakos módban meg ugye nem használja ki az erőforrásokat teljes mértékben (bár nem tudom, hogy ez még manapság is így van-e). Minden esetre érdemes exclusive-ban.
    V-Sync be van kapcsolva a játékban?
  • Rita79
    #226
    Igen DX12-ben, bár nem exclusiveben, mert nem tudom mi az. De a szavaidból kivéve érdemes azon futtatni, így átállítom. :)
    Sajnos nem G-synces a monitor.
    Utoljára szerkesztette: Rita79, 2018.09.15. 18:12:34
  • FartingSquirrel
    #225
    Exclusive Fullscreenben, DX12-vel futtatod?
    Amúgy szerintem az Anisotrpic Filteringet is lejjebb veheted, mert úgysem gyakoriak a nagy kiterjedésű, sima felületek. Az Nvidia vezérlőpultban még kísérletezgethetsz. Használhatnád inkább ennek a V-Sync-jét a játék beállítása helyett – asszem nálam az Adaptive-val jól működik, a Fast opció viszont nem segít. (Hacsak nem G-Sync-es monitorod van. :) )
  • Rita79
    #224
    Sztem az a baj, hogy a monitor natív felbontása 4k és ha leveszem, akkor bűn ronda. Rondább 1080-ban, mintha HD monitort használnék, ami nincs jelenleg, de nem is készülök beszerezni már olyat. :) Ugyanez a helyzet, ha WQHD-ba rakom. Homályos, fos az egész... :(
  • Evoluti0N
    #223
    Szerintem 1440p jó kompromisszum lenne.
  • grebber
    #222
    Azt a VGA-t ne 4k-ban használd te is láthatod az fps-en hogy vér gyenge oda
  • Rita79
    #221
    Köszi. Megvettem a fullos editiont a Steamen. Eddig szépen fut 26-27 fps-en, tehát szemre akadás mentes a játék. Igaz 4k-ban és ultra detail minden, kivéve az árnyékot és az AA-t. Az Anisotropic Filtering is 16x. Szóval eddig nem panaszkodom, bár tény, hogy rám férne egy upgrade a közeljövőben, de félek az 0,5 milla lesz...
    Utoljára szerkesztette: Rita79, 2018.09.15. 13:08:31
  • grebber
    #220
    Yt videok alapján nincs benne... Szerintem később kerül majd bele... és vagy csak akkor lesz aktív ha 2080 vagy 2080ti lesz a gépbe
  • Rita79
    #219
    Hol lehet megtalálni azt a featuret, amit a 2080-as kártyák használnak ki 1080p-ben és valósághű ábrázolást ad? Nem mintha használni akarnám, csak kíváncsiságból.
  • FartingSquirrel
    #218
    Hogyhogy narrátor? Nem ez a szakmája.
  • TBTPumpa
    #217
  • molnibalage83
    #216
    Ign es narrator. Tenyleg jo.
  • TBTPumpa
    #215
    Az első patch:
    [14-09-2018] PC Patch Notes for patch 1.0.230.8 (Patch #1)
    We have just released the first PC patch for Shadow of the Tomb Raider, build 1.0.230.8. This patch focuses on critical issues users ran into immediately following early access availability.

    This patch will be applied by Steam automatically when you next start the game. If your game does not update, please restart the Steam client. If your game does not start properly after downloading this update, please verify the integrity of your Steam game files.

    Fixes included in this patch:
    Steam Controller support (and the use of the Steam controller configuration UI) now has to be explicitly enabled in the gamepad options menu.
    This is intended to not have it interfere with the native Xbox 360, XboxOne and PS4 controller support, no matter how Steam is configured.
    We recommend leaving this option disabled unless you intent to use the Steam controller.
    For users using SteamLink, please refer to the fix provided here at step 8 of 'first things to check': https://steamcommunity.com/app/750920/discussions/0/1742220290366130593/ .
    Some improvements to photo mode camera control, including bugfixes for when axis-inversion is being used.
    Fix for a helicopter getting stuck in place at high framerates.
    Fix for a texture issue encountered on some machine / setting combinations.
    Improvements to stereoscopic 3D rendering.
    Fix for a problem where the camera could unexpectedly turn away when Lara hangs on a ledge.
    A variety of smaller fixes related to functionality, performance, and stability.
  • darkSectorxxx #214
    Konzolon reggel 6 (volt) az indulás.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.09.14. 16:15:10
  • TBTPumpa
    #213
    Este 18 órától, Croft Edition/Deluxe is attól volt játszható 2 nappal ezelőtt.
  • ROBO35
    #212
    nem tudjátok mikor lehet vele játszani ? elöre köszia válaszokat!
  • Voltan
    #211
    Ez ott van :D Amikor elkezdődött úgy voltam vele, hogy "jaj ne, még egy semmirekellő, tehetségtelen youtubehuszár, akinek semmi affiinitása nincs az egészhez, és még a hangja is idegesítő." De tévedtem, minden pontban, vigyorogtam végig. Nézni fogom a csatornáját :)
  • Maxtreme
    #210


    óriási
  • grebber
    #209
    Shadow of the Tomb Raider - CB Bechmark Day 1 Patch & Game Ready drivers DX11 és DX12 alatt is gyorsult a játék

    Shadow of the Tomb Raider CPU/VGA teszt by GameGPU


    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.09.14. 09:36:07
  • zsozso29
    #208
    Na akkor még 12óra van hátra és lehet játszani :)
  • darkSectorxxx #207
    WOOOOW mennyi a seasson pass? :D
  • TBTPumpa
    #206
    Újabb előrendelői ruci:
  • darkSectorxxx #205
    Ja akkor az a te oldaladról, mert amúgy másoknak ment folyamatosan, meg saját magamat is visszanéztem pc-n...valszeg valami hiba, néha előforul ilyen....bocs a kellemetlenségért, dde ha visszanézed az archivot akkor ott látod már normálisan.
  • alma2
    #204
    beleneztem egy fel perce a lenti twitch-es gameplaybe, akadozott a dzsungelban nagyon, erre kerdeztem ra.
    Na meg azt hittem, hogy ps4-en tolod.
  • darkSectorxxx #203
    Nejem sem a csillivilli grafika a fontos, de nem árt ha nem hanyom el magam.
  • darkSectorxxx #202
    Mire érted? Az éjjeli Horizon? Az kiakasztotta a pcmet azért sajnos :)
  • Árnyvadász
    #201
    Ugyanez játszódott le bennem is. Miután kipróbáltam ezt tudom mondani: Kép alapján igen, valóban úgy tűnik. Mozgás közben viszont nagyon szép lett a játék és semmilyen "műanyag" hatása nincsen. Lara is borzasztóan néz ki pár képen, de a játékban lényegesen szebb, az előző részekhez képest is egyértelműen látszik a fejlődés. Nem védeni akarom a játékot, csak a tényeket közöltem. Szóval nem kell kétségbe esned emiatt.
  • molnibalage83
    #200
    Lehet, hogy velem van a baj és immúnis lettem a mai csilivili grafikára, de kb. egy "whatever" részemről. Sőt, inkább olyan "műanyag" kinézete van számomra. Nem tudom, hogy mitől.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.09.13. 11:50:06
  • alma2
    #199
    es az az akadozas a felvetelnek, vagy a playstation-nek koszonheto?

    Utoljára szerkesztette: alma2, 2018.09.13. 10:47:47
  • darkSectorxxx #198
    Lehet, azzal nem játszottam.
  • grebber
    #197
    Szerintem ezt a GR Wildlands is tudta 1.5 éve...pedig az 657x nagyobb világú game