436
Shadow of the Tomb Raider
  • darkSectorxxx #316
    Ezt lépésenként próbáld meg, persze amiket tudsz majd belőle.
  • Reg5
    #315
    Igen. Az alaplapom meg Inteles, annak most ellenőriztem.
  • darkSectorxxx #314
    Nvidia vga/drivered van?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.10.12. 17:12:09
  • darkSectorxxx #313
    Aham, pill megnézem, a file check tutira nem oldaná meg ezt.
  • Reg5
    #312
    Igen. Windows 10 Home 1809,
  • darkSectorxxx #311
    Jajj bocs, az éjszakai ügyelet hátránya. :)

    Akkor annyit még hogy win10-et használsz?
  • Reg5
    #310
    Most frissítettem a VGA drivert is, a Steames ellenőrzést is megcsináltam, de semmi :( Még arra gyanakszok, hogy utolsó win10 update miatt szart be, de azzal meg nem tudok mit kezdeni.

    darkSectorxxx: Írtam, hogy az, dobozosan van meg.
  • Evoluti0N
    #309
    Próbálj meg egy fájl ellenőrzést Steamen. Nem biztos, hogy segít, de egy próbát megér.
  • darkSectorxxx #308
    eredeti?
  • Reg5
    #307
    Üdv,

    Megvan a játék eredetiben. Kb 8 órát játszottam vele, aztán pár napig pihentettem. Most újra elő akartam venni, de nem indul :( Elindítom, fekete képrenyő és visszadob az asztalra. Steames fórumokon Bitdefenderrel voltak problémák, nekem Eset Smart Security van, de ha lekapcsolom se megy. Valaki találkozott már ezzel a problémával?
  • TBTPumpa
    #306
    Íme az első DLC:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.10.06. 08:38:28
  • Rita79
    #305
    Egyébként szerintem ott van a nehézségbeli különbség a feladványokban a játék beállításait illetően, hogy nem jeleníti meg a segítséget, vagy csak ha nagyon közel mész az adott kapcsolóhoz/karhoz. Gondolom könnyű változatban már a terembe/barlangba/stb. való belépéskor nagyítóval látható a megoldási út. Mert feltételezem a megoldási útvonal nem módosul a nehézség változtatásával, az fix.
  • darkSectorxxx #304
    Ő, Hardon tolom a játékot már most. :) BB óta a legnehezebben mindent, kivéve a God of War, az beteg nagyon.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.09.23. 17:26:19
  • Rita79
    #303
    Játszál hardon, majd meglátjuk mit fogsz mondani a feladványokról.... És akkor az még nem is very hard, ahol állítólag a lehetetlenség néhány helyen a megoldás.
  • darkSectorxxx #302
    Ha pl magamra gondolok.
    Amit mondtál az fasza, hogy hozza a TR feelinget mert copy-paste 3. rész. :D
    Meg örülök annak, hogy autentikus, de hol a játék?

    Hol a harc meg a feladványok? Hol a játék?
  • Rita79
    #301
    Eddig szerintem nagyon jó a játék, nem értem a fanyalgókat. Abszolút hozza a TR feelinget (még ha a 90-es évek TR-jeit veszem alapul akkor is), jól kidolgozott játék, figyel a részletekre. Az elhagyatott helyek nagyon egzotikusak és beszédesek. Arról tanúskodnak, hogy több éve, vagy több száz éve még véres rituálék voltak a dzsungel azon pontján. Hogy épített olyan helyekre az ember ilyen gigászi építményeket, szobrokat? Mi történhetett ott korábban? Szóval látványos, sejtelmes, részletgazdag játék.
  • Rita79
    #300
    Kártyát váltottam (lásd:leírásban) köszönhetően a pangó és várakozó piacnak, elég jó áron sikerült hozzá jutnom az 1080Ti-k plafonjához. Ezzel 4k-ban Lara 46 fps átlagot fut az elég elavult i7 4790 rásegítésével. Ezt a teljesítményt mindent grafikai beállítást maxra húzva hozza, kivéve az SMAA4x-et, mert ott 60%-ra csökken az addig tapasztalt frame, nagyon megeszi ez az erőforrást. De még úgy is 30fps. Tapasztalat alapján ez a kártya (bár tény, hogy extreme) majd 90%-al gyorsabb a 980Ti OC-tól. Tehát nekem pont jó lesz 1,5-2 évig, a lényeg, hogy ne szaggasson 4k-ban, viszonylag maxra húzott grafikai beállítás mellett.
  • darkSectorxxx #299
    Ja vágom, mert van nekem egy, csak érted mi a furcsa, eddigi játékokban is gyakorlatilag egy TP volt mégsem volt specifikus kapcsoló.
    Azt hittem valami plusz funkció
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.09.21. 19:58:59
  • Maxtreme
    #298
    mert ez más mint 1 szimpla kontroller. a jobb oldala gyak. 1 touchpad.
  • darkSectorxxx #297
    Van sok port, amivel ment eddig a kontroller és nem volt kapcsolo hozzá. :D
    Azért nem értettem.
  • darkSectorxxx #296
    Őizé, de minek van külön fícsör? :D
    Külön opció? :D ennyire nagy dolog hogy egy hivatalos kontrollerrel lehet játszani, a hozzá tartozó platformon. :D lol
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.09.21. 14:09:28
  • Maxtreme
    #295
    hát igen. Végül is egy port vagy mi a fene :)
  • Maxtreme
    #294
    pont arra amit ír :))

  • Although
    #293
    Anno a Witcher 2-t láttam először az emberünktől, nem rossz szerintem. egy időben néztem is mit érdemes megvenni teljes áron. Le is zártam majd egy steames leárazáson jó olcsún megvesszük :) Egy menetre jó lesz 5e forintért :)
  • darkSectorxxx #292
    Skacok!

    Mi a rézfánfütyülője az a STAM KONTROLLER opció a Shadow TR-ben? mire jó az?
  • Béluska74
    #291
    Itt látszik,hogy gamepad-re lett írva az irányítás. Jó lett billentyű+egér kombóval is az ilyen helyeken kibukik,hogy mire termett.
  • Dante73
    #290
    szóval, nem bug, ficsőr...
  • Maxtreme
    #289
    hmm köszi meglesem! a gamepad jó 5let, nekiesek azzal is ha nem jön össze.
    szerk: Valóban, a 2 irányt kell egyszerre nyomi! :)
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2018.09.20. 19:57:58
  • Béluska74
    #288
    Ez nekem is előjött. Két gombot nyomtam amikor tekerni kellett a kart és megoldódott. Mintha gamepad irányítása lenne.
  • Maxtreme
    #287
    Asszem belefutottam egy "enyhe" bugba. Annak a karnak kéne becsukni zsanérokat (gondolom).. hang van, csak épp nem történik semmi.



    Oszt ilyenkor? :)
    Próbáltam játék restartot is, nem segít.
  • molnibalage83
    #286
  • PiszkosFred
    #285
    Veszel hozza season passt.
  • darkSectorxxx #284
    Ezt hogy lehet a Tomb raider-ben megszerezni???? :O
  • molnibalage83
    #283
    Nem az a baj, hogy akció, ha van mellé jó történet is. Ha nincs, akkor viszont húzza az ember a száját. Az Unchartedben is sok gyakás van, na de milyen karakterek és fejlődésív..? Izé...

    Az új SW filmek hulladékok, az RO volt jó, csak sajnos ismert a történet vége. Azon a színvonalon kellene egy teljesen új történet. Na, az ütne. Nem fekete és fehér világ, olyan szaga volt az egésznek, hogy értelmes lények alkotják az univerzumot, célokkal, múlttal és jövővel.

    A Solo nem nagyon érdekel. Fenn van torrentékán, még sem szedtem le. SW filmet én sem hiszem, hogy látok már valaha moziban...
  • Dante73
    #282
    Pont ez az én bajom is, ezzel a ribúttal...
    TR mindig is egy kalandjáték volt, útkereséssel, fejtörőkkel, ugrálással, némi lövöldével.
    Már a 2013-as TR is inkább lövölde volt, mint kalandjáték. És ha ez még tovább mozdult ebbe az irányba, az egy valódi játékos számára, aki játszott az összes eddigi résszel, (Tegyük hozzá, meg is vette) nem jó hír.
    Értem én, a kiadók szerint ebben van a pénz, (Amúgy nem, ha kíváncsi rá valaki szívesen kifejtem miért) de akkor miért TR? Miért nem "a jó csaj lemészárol mindenkit, miközben sírokat fosztogat" a címe?

    Épp a napokban néztem meg a 3 új ST filmet. Nagyon jó kis akció-sci-fik. Nagy kár, hogy a Star Trek sosem volt az.... A sorozatok egyáltalán nem, a filmek igaz tettek az akció irányába egy bátortalan fél-lépést. Az új ST filmek meg 3x2 óra akció.

    Minden reboottal ez a gond. Vesznek egy épp népszerű kategóriát, tisztes iparos munkával csinálnak egy közepesnek mondható filmet / játékot, aztán a főhősre ráadnak egy ismert karaktertől származó ruhát, oszt kész is reboot, nesztek.

    És itt a baj. A rajongóknak nem kell, mert nem az, amit megszoktak. Az újaknak meg azért nem kell, mert JÓ ESETBEN egy tisztes iparos munka.

    SW a másik kedvenc filmes élményem. Az eredeti 3 isteni. Aztán jött a második / első három rész, és így visszagondolva, ha kivesszük Jar-Jart, és eltekintünk attól, hogy aki az első rész közepére nem tudta, hogy Palpatine a sötét nagyúr, az retardált, valamint a végén a gyerekeket gyilkolós, égjáró szenvedését az átalakulással, még emészthető is a dolog.
    Aztán jöttek a Disney féle filmek. Az első ugye nem mert kockáztatni, ezt tudta mindenki. Semmilyen is lett. Aztán jött az első "Egy ST történet" egész nézhető volt. Aztán nem olyan rég az utolsó Jedi, Na, hogy én moziba több SW-t nem nézek meg, az is biztos. Solo-t is max ilyen másfél gigás formátumban fogom leszedni, majd megnézem napi 20 percenként, míg villamosozok...
  • molnibalage83
    #281
    Félreérted. Én azt nem értettem, hogy a véleményt ekézed, mert nem igaz vagy azt, hogy "bakker, ez RPG/TPS akció és a törénetes szar". Ami ilyen játéknál kb. a játék 50%-a kéne, hogy legyen, mert anélkül erős túlzással csak egy szebb 3D-s Mario game lenne.

    Engem azt sem érdekelt volna, a 3. rész grafikailag 1:1-ben a RoTTR, a történet vége érdekelt volna. Így már azon is gondolkozom, hogy megéri -e foglalkozni vele...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.09.19. 15:29:41
  • Although
    #280
    Az a gáz ha igaz, amit leír nem ? Pont a sztori a szíve lelke egy kalandjátéknak. Akkor még féláron se vesszük meg ha ennyire nem öltek pénzt a történet gyártásba. Az a helyzet nem sok cikket olvastam ami dicsérte volna a sztorit. Sőt ez az amit leginkább lehúztak.
  • PiszkosFred
    #279
    IGN, ennyike :)
  • molnibalage83
    #278
    Azért gáz, mert szerinted nem igaz vagy azért gáz, mert sajnos ez az igazság?
  • Although
    #277
    Oké egy kalandjátéknál elég gáz ha ilyet olvasok. Mert elvárás a jól megírt történet, ami nem olyan nehéz hisz jellegénél fogva lineáris történetmesélés van. Akik dicsérik azok nem kalandjátékként dicsérik itt sem, hanem látványos akciójátékként és itt már az pozitívum tényleg ha a tombok fejlődtek.
    "Dominguez még Laránál is rosszabbul lett összerakva. Róla a reklámhadjárat és a játék első pályája is azt akarja elhitetni, hogy összetett karakter lesz, aki hiába egy tömeggyilkos, fanatikus katonai szervezet vezetője, igazából jót akar, csak rosszak az eszközei. Hát nem lett belőle Thanos, hiába sulykolják az első jelenetben, hogy amúgy törődik a pórnéppel, nem sokkal később bekövetkezik egy totálisan nonszensz fordulat, emberünk pedig átmegy tipikus, elmeháborodott gonosztevőbe. A Trinity pedig megmarad a játéktörténelem leggyengébb Illuminátus-utánzatának, amelyet ugyanolyan felületesen végeztek ki, mint ahogy felvezették. " Ez gáz még olvasni is.