436
Shadow of the Tomb Raider
  • darkSectorxxx #76
    Uh, akkor bajos lesz. :D
    Ez miatt skip a játék nekem. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.05.08. 16:50:33
  • TBTPumpa
    #75
    Olyan opció nincs. Ez az innováció.
  • darkSectorxxx #74
    transparent & transparent. :D
  • TBTPumpa
    #73
    Érkezik a Shadow of the Tomb Raider: Official Collector's Edition Guide

    Érdekesség:
    "Shadow Band Resource Pack: With the in-game resources included in this pack, totaling 30 gold and 15 jade, you can obtain your choice of either a weapon upgrade, outfit top, or outfit bottom, customizing Lara throughout your journey!"

    Lara öltözéke testre szabható lesz (ami az alsó és felsőruházatot illeti).
  • Although
    #72
    Ahogy a régi conanos ismerős mondaná :) Baszod nekik ennyi is elég :)
  • Kurfürst
    #71
    Ot év alatt annyi volt a marketing tevékenységük hogy egy fel éve kiírtak a twitterre, hogy *beep* :D
  • molnibalage83
    #70
    Az micsoda?
  • molnibalage83
    #69
    Np.
  • Kurfürst
    #68
    A cyberpunknál volt egy beep is a videón kívül.
  • Hexex86 #67
    Én nem úgy értelmeztem, de nem számít igazából. Otherworld-ön nem "veszünk" össze!
    Bocsi az Off-ért.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2018.05.06. 15:50:30
  • molnibalage83
    #66
    Borzalmasan rosszak az emlékeid.

    1. Nem lekezelően beszélt, hanem inkább pozitív példaként, hogy mennyire jó lett.
    2. A W3 fejlesztőnek erényeként elemte ki, hogy a W3 és a széria azért is lehetett jól sikerült, mert azonos pénzmagból sokkal több munkaóra ölthető bele.

    (A végén még azt is megjegyezte, hogy a Cybarpunk játékról 3 éve 1 db trailer van és azóta is erre csorgatja a nyálát mindenki.)
  • Hexex86 #65
    Abba volt azt hiszem a 2. epizódban. Hogy azért sikerült annyira jól mert ez egy sorozat és ez a 3. része és emiatt volt sok tartalom benne meg azért lett jó mert európába készült.
    De elég lekezelően mondta a "grafikus" csávó.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2018.05.06. 13:47:30
  • molnibalage83
    #64
    Te valamit nagyon benéztél. Soha nem beszéltek a W3-ról úgy. Az Othersidera gondolsz? Mert abban ilyen nem hangzott el. Sőt, pont az ellenkezője...
  • Hexex86 #63
    6:30 után a videóba.
    Nálam már akkor elásták magukat amikor egy "vlogjukban" elkezdenek lekezelően beszélni a Witcher 3ról, hogy mennyire silány és hétköznapi játék.
  • molnibalage83
    #62
    Erre hol hivatkozott? Egyébként nem ismerem.
  • grebber
    #61
    Assassins Creed mint jó multiplayer? Valami díjat érdemel a csávó
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.05.06. 12:26:33
  • molnibalage83
    #60
  • PiszkosFred
    #59
    Kiveve, ha a kovetkezo 1-2 resz elott megint jon egy reboot :)
  • Kurfürst
    #58
    Yoda is egy trotty, de vele van az erő.

    Az első részben btw az volt a legviccesebb, hogy az első faszi fejbelövése után hosszasan lelkizett, majd 2 percre megölt még 10 embert, a végére pedig már percenként tízet.
  • molnibalage83
    #57
    A bibi az, hogy az első részben is a légsúlyú Lara ennek ellenére kb. MMA harcos adottságaival bírt... :)
  • Shep
    #56
    Most már tök olyan, mint valami MMA harcos, még 1-2 rész és ő lesz a terminator.
  • TBTPumpa
    #55
    Teljes Cosplay Guide:









  • Kurfürst
    #54
    Apró, de nagyon faja kis részlet ahogy Lara változik a részekben. Az első részben még gizdás 18-19 év körüli kiscsaj, a másodikban olyan 22-23 körül, itt meg már kifejezetten kondis, felnőtt csaj.
  • caps lock
    #53
    Nagyjából az amire számítani lehetett. Nem fogja megváltani a játékvilágot, de korrekt, az előzőekhez méltó folytatás lesz.
  • grebber
    #52
    Shadow of the Tomb Raider előzetes
  • TBTPumpa
    #51
  • grebber
    #50
    Sose volt kérdés ki mit csinál a season passal. Innen indultunk " season passok értékálóbbak mindig mint maga a játék "

    Risenál pl nem csak ruhát ad az sp. Endurance Mode ,Baba Yaga: The Temple of the Witch,Cold Darkness Awakened ezekkel el lehet szórakozni ,persze csakis ha utánam dobják majd mert nem vagyok hajlandó egy játék többszörösét kifizetni érte. Szóval várjuk.Az évek alatt a humbleban nem csalódtam ilyen téren akkorát


    #49: Igen ezt probálom magyarázni én is...és a sok ember veszi is ezeket arany áron.. Hát velem nem ****nak ki

    CARS-ot is bundlezták... aztán később mivel gondolom a kutya se vett külön semmit hozzá már a Complete-et is bundlezták... Aki türelmes csak nyerhet
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.04.28. 15:17:30
  • MerlinW
    #49
    Ennek tök egyszerű az oka. Megveszi Pistike a játékot akciósan 5 dollárért. Tetszik neki a játék, többet akar, megveszi a DLC-ket 10-20-30 dollárért.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.04.28. 15:14:52
  • molnibalage83
    #48
    Igen, most sem értem.Minek season pass, amikor 2-3 USD az alapjánték? A DLC-k kb. semmit nem tesznek hozzá. Én a TR-nél annyit csináltam, hog felvettem a pilóta bőrkabátot, mert röhejesen nézett ki az egy szál semmiben flangáló Lara.
  • grebber
    #47
    Elég szomorú ,hogy nem érted. Rise of tombit pl most 2-3 $-ért lehetett szerezni bundleba... Nos kérlek téged szerezz nekem hozzá season passt ugyanilyen áron..... Ha most sem érted azon nem tudok segíteni.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.04.28. 15:06:31
  • molnibalage83
    #46
    Továbbra sem értem. A 2013 TR-t valami 50% áron vettem meg minden DLC-vel 2014 novemberében.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.04.28. 14:53:51
  • grebber
    #45
    Lehozták magyarba is

    Shadow of the Tomb Raider - az Nvidia segít jobbá tenni
  • grebber
    #44
    Mit mert? Egy game-et 2 év után bundleba kurnak utánad jobb esetben freebe addig a season pass ezer éven keresztül 20 + tökömtudja mennyi euro és ezeket kevésbé szeretik ingyen osztogatni vagy bundleztatni. Akciokban is sok játék agyonárazva 2.5 euro mert ezer éves de hozzá a season pass/dlc pack /bárhogy nevezzük meg 10 euro..... elég nevetséges
    Nem véletlen hogy sokszor csak alap game-et adják vedd meg a20 euroért hozzá a teljes élményt..
  • molnibalage83
    #43
    Mert...? Egyik TR-t sem vettem elő soha többet...
  • grebber
    #42
    Mégis a season passok értékálóbbak mindig mint maga a játék
  • MerlinW
    #41
    Az eddig TR-ek esetében sem érte meg. Elsőnél multiplayer cuccokat kaptunk, másodiknál meg játékmódokat, amikkel a statisztikák szerint
    szinte senki sem játszott. Ja meg egy kötelező zombis szemetet.

    Itt is kapsz kb 1 órányi cuccot 20+ euro-ért. Totál megéri:)


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.04.28. 14:38:15
  • Shep
    #40
    Hát nem úgy tűnik ,hogy a SP nagyon megérné.
  • TBTPumpa
    #39
    Screenshotok (HD felbontásban):














    Londoni eseményen elérhető egy játszható demó. E3-on a nagyérdemű is megnézheti majd gameplay trailer formájában.


    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.04.27. 19:19:44
  • TBTPumpa
    #38
    Koncepciós rajzok:








  • TBTPumpa
    #37


    Menetrend:
    April 2018 – Shadow of the Tomb Raider revealed
    May 2018 – Development team FAQ revealed
    June 2018 – First gameplay revealed at E3 2018
    July 2018 – San Diego Comic-Con experience
    August 2018 – Gamescom new gameplay trailer released
    September 2018 – Game lands on all launch platforms
    October 2018 – DLC Pack 1
    November 2018 – DLC Pack 2
    December 2018 – DLC Pack 3
    January 2019 –DLC Pack 4
    February 2019 – DLC Pack 5
    March 2019 – DLC Pack 6
    April 2019 – DLC Pack 7


    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.04.27. 19:06:09