563
Far Cry 5
  • JonasSandor
    Van benne sok ilyen de a repülős a legszívatosabb.
  • Ironman2
    Na ezen én is meglepődtem hogy beadta ezt az időremenős részt.Eléggé idegesítő.Harmadszorra se sikerült.Nekem ehhez inni kell majd hogy jól célozzak.DDD
  • JonasSandor
    Ma jól megszenvedtem a repülős küldivel időre 4 óra 30 volt míg kurva nehezen megcsináltam elment vele az egész nap.
  • JonasSandor
    Kigugliztam terelgetni kellett a cicót.
  • JonasSandor
    Ezt a küldit nem csinálta meg senki.
  • Montanosz
    tényleg rengetek végigjátszás van a youtubon, weboldalakon, nézz rá, de ott a kereső is a dorumban, egy adott téma többször is előkerült már
  • Savaran
    format c:
  • JonasSandor
    A cuccaim között megláttam a kulcsokat. Amikor a haverom helikopterrel köröz fejem fölött ott mit kell csinálni?,kinyírtam pár katonát azt valami menüt kéne megnyitni, meg még valami.
  • Savaran
  • JonasSandor
    A boltba nem láttam hozzá kulcsot és ha nyomom az e-t nem csinált semmit mivel küldetésbe volt ilyen.
    Nem akarok gyorsan végezni vele nem az a tipus vagyok minden zeg zugot megcsinálok.
  • grebber
    Kulccsal. De basszus ne mi játtszunk már helyetted. Ennyire a végére akarsz érni hogy le se szarod miről szól a game mert nem jössz rá magadtól semmire? Ne válaszolj mert minden topikban te vagy az aki kb a menüben is elakad.
  • JonasSandor
    Ezeket a zárt kulcsos ládákat hogy lehet kinyitni?
  • JonasSandor
    Ja értem, ölés nélkül meg nem lehet területet foglalni.
    Más címeknél is csinálja. Doom 2 bizonyos pályáin is 1 fps-re lemegy és azt a pályát iddqd-vel lehet csak több órán keresztül terelgetve megcsinálni. Nagy pályákon és sok ellenfeleknél van.
  • caps lock
    Az időremenős rész a történet része, ha túl sok borsot törtét Jacob Seed orra alá a területén akkor elrabolnak és ki kell állnod ezt a próbát. Valójában ez nem mást mint agymosás, Jacob drogok és az Only You szám segítségével akar gyilkológéppé alakítani. Ennek majd az egyik befejezésben lesz jelentősége attól függően hogy miként döntesz a játék végén.
  • Savaran
    Eredeti a játék?
  • JonasSandor
    Ezek az időnemerős részek micsodák?,eléggé belerondít az élménybe, meg egy küldivel végeztem azt hirtelen átvált másba és azt hiszem mindig hogy game over.
    Mért van az,hogyha megnyomom a startot akkor lefagy az egész gép azt restartot lehet csak nyomni semmire nem reagál?
  • JonasSandor
    Már megcsináltam kössz a tippet.
  • Savaran
    Ugyanazzal a problémával küzd mint a videóban a játékos!
  • Zsoxx
    Miből gondolod, hogy ő csinálta a videót?
  • Savaran
    Most nézem hogy még csak nem is eredeti játékkal játszol, ráadásul még streameled is, gratulálok!
  • Savaran
    Vegyél lőszert hozzá
  • Montanosz
    lődd szét helikopterrel
  • JonasSandor
    Rakétám egyszer volt de hamar elfogyasztottam és eldobtam.
  • caps lock
    Oda van írva hogy mit kell tenni: elpusztítani az Atya szobrát. Használj vállról indítható rakétát, aztán szabad lesz az út és felmászhatsz rá.

Utoljára szerkesztette: caps lock, 2020.02.26. 20:23:56
  • JonasSandor

1 óra 7-nél van a hely.
  • Savaran
    Kicsit pontosabban, lehet akkor tudunk segíteni
  • JonasSandor
    Helikopterrel le lehet ugyan szállni, de guggolva nem enged a lyukon beleesni a résbe. Így kiesve.
  • Savaran
    repülő autó gyalog
  • JonasSandor
    Van egy isten szobor oda hogy lehet menni?,küldetés lenne ott.
  • JonasSandor
    Most valami lézerfegyót vettem a másikon pedig éppenhogy szerencsém volt a shotgunnal, bár 2-őt így is le kellett lapáttal csapni mert kifogytam.
  • Sunrider924
    Miutan kiszeded a Blackmarket perk-et utana vehetsz akarmilyen shopban special ammot, loves elott atvaltod a golyot panceltorore es akkor 2bol elviszi ha fejloves, ha meg nincs kedved ezzel tokoreszni akkor siman csak lovod a fejet a szemresnel 2-3 lovesnel lemegy a sisakja es utana mar mezei ellenfel ha fejet lovod. Voltam olyan helyen ahol 2-3 jott szembe es se kiterni se elbujni nem tudtam ugyhogy en igy oldottam meg, esetleg mehet az is hogy dinamitot dobsz rajuk, az crafolthato.
    Amugy Farcry jatek tehat minde fegyveren hangtompito van extra tarral igy nem tul nehez lopakodva olni oket es ha Boomer-t hasznalod tarsnak akkor eleg sok ellenseget leol neked es nem lesz riasztas.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2020.01.31. 15:00:57
  • Savaran
    50-es kaliberű mesterlövész puska, vagy sunyin lopakodva, vagy rakétavető vagy ilyesmikkel könnyű kinyírni
  • JonasSandor
    Hogyan lehet kinyírni az olyan helyeken lévő ellenfeleket ahol nincs fedezék, vagy ha el is lehet bújni riadóztatnak aztán egy pajzsos genyával nem lehet kinyírni mert golyószórójával szitává lő?
  • Zsoxx
    De most Steamen kínai holdújévi akció van, meg az UPlayen is.
    27-én este 7-ig.
    Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2020.01.26. 02:16:54
  • xido
    a fullos bundli csomagot érdemes figyelni és venni egy ideje,amiben ez és a dawn is teljes.35 körül szép az is..
  • Zsoxx
    15 euró a Steamen, 27-éig.
  • Savaran
    Akkor mi a francnak játszol vele ha nem tetszik?
  • endorphinz
    általában a játékok úgy működnek, hogy van egy főküldi meg mellékküldik, utóbbiak akár kihagyhatóak

itt viszont nem hogy nem kihagyhatóak, hanem végig kell menni az összes buta, ostoba, idétlen, egybites marhaságon, hogy befejezd a főküldit. egy witcher 3-nál élmény volt minden mellékküldi mert látszott a hozzáértés, de itt ubisoftnál nincs olyan játék ahol egy küldetés, karakter normálisan meg lenne írva
  • Savaran
    Minden normális open world ilyen, szenvednek a rohanók :) Speciel én kimaxoltam, 100 százalékra kétszer is, nagyon gyorsan összejöttek az XP-k nem is értem neked hogy nem, jó mondjuk én sem gyorsutazok mindíg van valami akció stb.
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2020.01.19. 12:55:19
  • endorphinz
    2 megye felszabadítva már csak faith-é van de már nincs küldi se outpost se semmi amit csinálhatnék és kell még kb. 3000 rp hogy felszabadítsam
    körbejártam a megye minden szegletét, órák óta bolyongok és semmi.

még egy ekkora faszságot mint ez, eleve rákényszerítenek ezekre a fostalicska mellékküldedésekre és majd ha megcsináltál eleget ezekből az idétlenségekből na majd akkor mehet tovább a főküldi... eszem megáll