626
  • Shep
    #15
    Persze, igazat adok csak túl sokszor ugyanazt ellőni nem biztos, hogy nyerő ötlet, pláne egy ilyen nyílt világos játék esetében, ahol ahogy te is írod nem feltétlenül látod, hogy változatos lenne, és a videok alapján nekem sem tűnik úgy. A térkép biztos rohadt nagy lesz de az mit sem ér, ha nem elég változatosak a tennivalók. Na de majd meglátjuk. Na meg PC-n azért a gépigény is kérdéses, mert egy dolog az amit megadtak másik, meg hogy valójában ,hogy fog futni.
  • Borg
    #14
    Ennyi erővel a 4 is csak egy 3.5 volt. Ettől még élvezetes.
    Nem kell homlokegyenest más játékot csinálni, ha már Far Cry a neve. Pont a Primal mutatta meg, hogy mennyire nem jó ötlet elrugaszkodni attól, amit a név alatt megszokott a nép.
    Bőven elég, ha a játékmeneten csak egy kicsit csiszolnak, kicsit még élvezetesebbé teszik, de cserébe egy vadonatúj tájat fedezhetsz fel. Persze ebben csak reménykedek, hogy montana nem lesz unalmas, eddig túl sok változatosság nem jött le a videókból.
  • Voltan
    #13
    Az utolsó, amivel játszottam a három volt, a négyet, meg a Primalt kihagytam. Ezen most gondolkodom, mert tetszik-tetszik, de éppenséggel lenyűgözve nem vagyok tőle.
  • Shep
    #12
    18e Ft-os ár mellett szerintem azért van egy kicsi :)
  • Borg
    #11
    Amivel igazából szerintem semmi baj nincs.

    Amúgy próbálta már valaki érvényesíteni a 100 ubi pontért járó 20% kedvezményt a storeban?
  • Shep
    #10
    Hát mintha a 4-et látnánk csak új helyszínen.
  • PeeTeR
    #9
  • wedge31
    #8
    Pc gameplay.

  • Danecay
    #7
    Ilyen is lesz

  • Palinko
    #6
    Olyan bioshock infinite érzés fogott el
  • Ironman2
    #5
    Basszus azt hittem hogy ilyen lesz a grafikája,aztán csalódnom kellett.
  • Danecay
    #4
  • Zsoxx
    #3
    A bejárható terület méretéről van már valami infó (FC3 v. 4-hez képest)?
  • Danecay
    #2
    Mehetne bannernek :)
  • Danecay
    #1
    Mivel kevesebb mint egy hónap van még hátra a játék megjelenéséig és nincs még külön topikja mint ahogy az összes korábbi résznek, ezért úgy gondoltam, hogy létrehozok neki egyet :)

    TÖRTÉNET:

    A játék az Egyesült Államokbeli Montana állam kitalált Hope megyéjében játszódik, ahol egy Joseph Seed nevű prédikátor hatalomra emelkedett. Seed azt vallja, hogy ő a kiválasztott, akinek a feladata hogy megvédje Hope megye lakosságát "az elkerülhetetlen összeomlástól", majd megalapította a magát az Éden kapujának (Eden's Gate) nevező gyülekezetet - állítólag azzal a céllal, hogy beteljesítse küldetését, miszerint az embereket az üdvözüléshez vezesse.
    A valóság azonban egészen más: Seed igazából egy szélsőséges prédikátor, az Eden's Gate pedig egy militarista, végítélet-hívő szekta.Uralma alatt az Eden's Gate nem riadt vissza sem az erőszaktól, sem a kényszerítésről, hogy az emberekre nyomást gyakorolva megtérítse, valamint megfélemlítse a lakosságot, mindezzel megakadályozva, hogy azok a szövetségi kormányhoz forduljanak segítségért. Miután a Seed letartóztatására irányuló kísérlet több rendőr halálával végződik, a játékos az Eden's Gate és a megmaradt, éppen ellenállásba szerveződő Hope megyei lakosok közti fegyveres összetűzés kellős közepébe csöppen.

    A játékos a Hope megyébe érkező sheriffhelyettes szerepébe kerül, akit azért küldtek oda, hogy Seedet letartóztassa. Seed, aki maga "az Atya" szerepében tetszeleg, nem egyedül tartja ellenőrzése alatt Hope megyét - segítségére vannak testvérei is, "a Hírnökök": Jacob, az ex-katonatiszt, aki a fegyvereseiket irányítja; John, az ügyvéd, aki sikeresen megszerezte Hope megye földjének nagy részét az Eden's Gate számára; és Faith, aki megjátssza a nagy pacifistát, hogy az embereket meggyőzze: jól teszik ha hitüket és bizalmukat idősebb testvérébe teszik. Az Eden's Gate-el szembeszálló Hope megyei lakosok között ott van Jerome atya, a helyi templom lelkésze, akinek végig kellett néznie, ahogy az Eden's Gate elragadja tőle a saját gyülekezetét; Mary May, a kocsmáros, akinek az apja halála a szektások kezén szárad; és Nick Rye, a mezőgazdasági pilóta, aki a gyermekei jobb jövői érdekében akarja a szektát gyökerestől kiirtani.

    GÉPIGÉNY:

    MINIMUM GÉPIGÉNY
    Op.rendszer:
    Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (csak 64 bit-es verzió)
    Processzor:
    Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz vagy AMD FX-6300 @ 3.5 GHz vagy ezekkel egyenértékű.
    Rendszer mem:
    8 GB
    Videókártya:
    NVIDIA GeForce GTX 670 vagy AMD R9 270 (2GB VRAM Shader Model 5.0 vagy jobb)
    Felbontás:
    720p alacsony grafikai minőséggel

    AJÁNLOTT GÉPIGÉNY (60 FPS)
    Op.rendszer:
    Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (csak 64 bit-es verzió)
    Processzor:
    Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz vagy AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz vagy ezekkel egyenértékű.
    Rendszer mem:
    8 GB
    Videókártya:
    NVIDIA GeForce GTX 970 vagy AMD R9 290X (4GB VRAM Shader Model 5.0 vagy jobb)
    Felbontás:
    1080p magas grafikai minőséggel

    4K 30 FPS
    Op.rendszer:
    Windows 10 (csak 64 bit-es verzió)
    Processzor:
    Intel Core i7-6700 @ 3.4 GHz vagy AMD Ryzen 5 1600X @ 3.6 GHz vagy ezzel egyenértékű
    Rendszer mem:
    16 GB
    Videókártya:
    NVIDIA GeForce GTX 1070 vagy AMD RX Vega 56 (8GB VRAM Shader Model 5.0 vagy jobb)
    Felbontás:
    2160p magas grafikai minőséggel

    4K 60 FPS
    Op.rendszer:
    Windows 10 (csak 64 bit-es verzió)
    Processzor:
    Intel Core i7-6700K @ 4.0 GHz vagy AMD Ryzen 7 1700X @ 3.4 GHz vagy ezzel egyenértékű
    Rendszer mem:
    16 GB
    Videókártya:
    NVIDIA GeForce GTX 1080 SLI vagy AMD RX Vega 56 CFX (8GB VRAM Shader Model 5.0 vagy jobb)
    Felbontás:
    2160p magas / ultra grafikai minőséggel

    Forrás: Far Cry Hungarian Community