626
  • caps lock
    #55
    Láttam videót amiben azt mutatják hogy lehet saját karaktert csinálni. Ez azt jelenti hogy nem lesz hangja és személyisége a főszereplőnek? Néma vitéz leszünk mint a Skyrimben? Vagy lesz külön szinkronhang akár férfivel akár nővel játszunk?
  • Danecay
    #54
  • Danecay
    #53
  • Danecay
    #52
  • Danecay
    #51
    A méret csak azért volt érdekes mert elvileg ugyanazt töltöttük több mint 6GB difivel. Az, hogy nálam hogyan fut a játék MAX grafikán tételezzük fel egy Low-end PC-n 20 FPS-el, vagy pl. egy High-end gépen 200 FPS-el az a Te szempontodból pl. teljesen irreleváns. Az, hogy a saját tényleges konfigomon amiknek esetleg vázolom a főbb paramétereit miként fut, az már hordozna némi információt is de nem ez volt a kérdés :)
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2018.03.17. 15:01:04
  • Danecay
    #50
    Hát nem ezért fogom megvenni a játékot az tuti, nekem ebből elég volt 3-4 kör.
  • Hexex86 #49
    Csak azért írtam le mert valahol szakújság azt írta 80 gb-ot foglal majd ez xD
    Jól fut. De elég kis pályák. De szórakoztató.
  • grebber
    #48
    Ki a szart érdekel mekkora.

    Azt irjátok le hogy fut max grafikán csak ez számít és semmi más
  • Danecay
    #47
    Nekem 16,17GB-ot tölt.
  • Hexex86 #46
    Tényleg csak 10 gb kell a teszthez. leszed még 140 mb-ot és már kész is.
    Ezért nem szabad hinni még a sajtónak sem.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2018.03.16. 15:07:09
  • Hexex86 #45
    Az lehetséges. Hát majd holnap kiderül mi lesz benne. Kíváncsi leszek. Bár az alap game az jobban hívogat. No meg a dlc tartalmak is elég mókásnak néznek ki.
  • Danecay
    #44
    A coop a kampányra vonatkozik amolyan GR: Wildlands módra ha jól sejtem.
  • Hexex86 #43
    Van valami coop mod is benne, ha jól tudom. Ha még szedni fog le valamit is szólni fogok.
  • Danecay
    #42
    Jó lenne tudni, hogy most akkor tényleg mennyi mer ha tényleg 80GB akkor neki se kezdek mert mire lejön vége lesz a tesztnek :) főleg, hogy a teszt időszaka alatt még melózni is fogok :) De mi is tulajdonképpen pontosan ez az Arcade? Ha jó értem akkor egy a FC2-ben megismert pályaszerkesztő továbbfejlesztett és kiterjesztett verziója ami több ezer komponenst tartalmaz egyéb Ubisoft-os játékok komponenseit is beleértve, amivel single-ben és multiban játszható pályákat lehet kreálni. Kár viszont, hogy ha jól tudom a multi egyelőre 2 játékmódra korlátozódik, deathmatch-re és team deathmatch, nem tudom, hogy ezt a jövőben szándékoznak e majd még bővíteni. Anno a FC2-ben volt még legalább Capture the Flag is, igaz gyémántot kellett ellopni és elvinni ezért stílusosan Capture the Diamond volt a neve :)
  • Hexex86 #41
    Értem én, de nekem 10 gb-ot szedett le eddig.
    Remélem nem pénteken akarnak még 70 gb-ot a nyakamba akasztani.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2018.03.15. 11:51:54
  • Danecay
    #40
    Itt pl. 80GB-ról írnak.
  • Hexex86 #39
    10 gb-ot kellett letölteni...
  • Danecay
    #38
    03.15-től, holnaptól 03.19-ig Far Cry 5 Arcade Stress Test, legalábbis azoknak akik kapnak meghívót. Csupán "csak" 80GB-ot kell majd letölteni, de ez feltételezi a teljes játék méretét is.
  • Bogdogege
    #37
  • Bogdogege
    #36
    Nekem bejön a dlc csak kicsit borsos az ára , igaz a alap játéknak is megkérik az árát.
  • Borg
    #35
    Akkor hát el is dőlt megéri e season passosat venni... (nem)

    Jó lesz ide a standard is, 20% ubipont kedvezménnyel.
  • Danecay
    #34
    Értem, persze, de attól még jó lenne egyszer belőle egy Remastered edition.
  • Bogdogege
    #33
    A hármat a Season Pass mellé adják
  • Danecay
    #32
    Az igen! :D Mondjuk a Far Cry 3-ból szívesen látnék egy remastered verziót! Nem mintha az eredeti már vállalhatatlanul csúnya lenne de akkor is, egy amolyan Call of Duty - Modern Warfare Remastered vérfrissítésre gondolok :)
  • Bogdogege
    #31
  • Danecay
    #30
    Én csak azt mondom, hogy kár megítélni ez alapján a játékot. Szerintem a játékosok többsége aki játszott vele az szerette, sőt üdítő színfoltja volt a szériának. Minden bizonnyal azért volt kevésbé népszerű a többi részekhez viszonyítva mert nagyon sokáig, majd egy évig nem volt tört verziója, mire pedig lett már túlléptek rajta azok is akiket korábban érdekelt volna.
  • Bogdogege
    #29
  • Zsoxx
    #28
    Talán rossz a feltételezésem? Van lőfegyver a játékban? (Az íjat ne vedd annak.)
  • Danecay
    #27
    Akkor kettőnk közül én tudok valós véleményt formálni a játékról, te maximum egy feltételezettet, minden bizonnyal tévesen. Gondolom akkor a "normál" részekben sem szerepel az íj a fegyvertáradban.
  • wedge31
    #26
    Szerintem elég a normál verzió, Season Passt bármikor vehetsz majd még hozzá.
  • Hunter of Deer
    #25
    Vagy lehet érdemesebb megvenni a simát és majd külön a Season Passt / vagy éppen külön azt a DLC-t ami tetszik? (és ezek a DLC-k amúgy később jönnek vagy már a megjelenéskor?)
    Ha jól láttam más különbség nincs a sima és a gold között (vagy az ingyen Far Cry 3 is a golddal jár ha jól emlékszem, bár az megvan)
    Utoljára szerkesztette: Hunter of Deer, 2018.03.05. 19:03:27
  • Hunter of Deer
    #24
    Nagyon jónak tűnik ez a játék, erősen gondolkodom a vételen, bár a 90€-s Gold Edition kicsit húzós :(
  • Zsoxx
    #23
    Eszem ágában sincs.
  • Danecay
    #22
    Játszottál vele vagy legalább kipróbáltad?
  • Zsoxx
    #21
    Egy FPS lőfegyver nélkül? Az egy vicc...
  • wedge31
    #20
  • wedge31
    #19
    Nekem a primal is bejött söt a frencsájz egyik legjobbja, szvsz.
    Utoljára szerkesztette: wedge31, 2018.03.04. 15:19:10
  • Danecay
    #18
    Ha már térképről esett szók, a FC5-ben ez is némileg máshogy fog kinézni az eddig megszokottnál
  • Danecay
    #17
    Hát ha a Yellowstone nemzeti park egy részét is magába foglaló montanai környezet nem lenne változatos akkor mi? Síkságok, hegyek völgyek, tavak, folyók, változatos állatvilág, stb. Mi hiányzik a változatossághoz. Ha a 3. részig megyünk vissza, ebből a szempontból ahogy Zsoxx írja, talán az volt a legkevésbé változatos. A Primal-el pedig semmi gond nem volt szerintem, ilyet maximum az mond aki nem is játszott vele. Te játszottál vele? Ha nem egy próbát mindenképp megér, talán pont ez a rész hoz annyi változatosságot amennyit minden résztől várnánk. Azt aláírom, hogy nagy valószínűséggel játékmenet szempontjából nagyságrendileg egy FC3-4-t kapunk, viszont ettől Far Cry a Far Cry.
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2018.03.04. 14:11:55
  • Zsoxx
    #16
    És a FC3 dzsungele mennyire volt változatos?