626
  • jarlaxxe
    #95
    Ez jó vicc volt, változatos CoD meg BF....
  • Voltan
    #94
    Mert egy 120GB-s Cod vagy BF az hosszú és változatos. - Aha, nekem is pont ez a két jelző jut róluk eszembe...
  • nxs
    #93
    Mert egy 120GB-s Cod vagy BF az hosszú és változatos. Ebből sajnos kivették a 8K-s textúrákat,minden 720pre van belőve azt skálázza fel,a lossless audio fileokat is agyontömörítették ezért ilyen szar a hang (9.1es Kurkumával gány a hang) a játéktér csak egy vadles meg a mögötte lévő 450nm-es telek. Állítólag jön majd egy free dlc ami 49GB és tartalmaz egy traktort is.
    26GB-be manapság ennyi fér bele.
  • Danecay
    #92
    Számomra a Primal kifejezetten üdítő színfolt volt és volt benne újítás is azon túl is, hogy az egész az őskorban játszódott. számomra a FC 5 amit eddig láttam belőle egy GR: Wildlands és Crew elemekkel felturbózott FC lesz, amivel persze nem azt mondom, hogy nem lesz jó de szerintem a legtöbb újítást ami belekerült láttuk már valamelyik Ubi-s játékban.
  • Ironman2
    #91
    Én alig várom.A Far Cry4,meg a Primal kicsit félresiklás volt nekem.Nem mondom hogy nem volt jó,de semmi újat nem mutatott a 3-hoz képest.
  • wedge31
    #90
  • jarlaxxe
    #89
    Nem a méret a lényeg, mindig ezt mondom a barátnömnek is...
  • Borg
    #88
    Végül csak megállt 26GB-nál az egész játék. Érdekes.
    Lehet, hogy később tolnak bele még tartalmat? Vagy ennyire kicsi, és/vagy ennyire kevéssé változatos lesz a map ebben a részben, hogy belefértek ilyen kis méretbe is?
  • lwb
    #87
    Na, "átugrottam" Koreába pár órával ezelőtt és azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon kellemes a játék.A látványvilág, a zene adja a hangulatot, Montana nagyon szép. Nálam tökéletesen fut, de ez nem sokat jelent, mert bőven az ajánlott felett a konfigom és csak 1080p-n tolom. Ott viszont ultrán van 90-120 fps. Jól optimalizáltnak tűnik egyelőre, az FC4-nél első nap éreztem azért itt-ott frame rate dropot. Itt nincs semmi ilyen.
  • Zsoxx
    #86
    Írtam valahol a konfigomat? Mert ráhibáztál, intel Corei5 2310 3000 MHz, GTX 550 Ti. A 8 GM RAM megvan.
    Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2018.03.26. 20:54:44
  • jarlaxxe
    #85
    Ha olyan "szar" lesz mint a FC3 akkor én nagyon elégedett leszek.
  • nxs
    #84
    Ez még most is hülye kérdés. Nagyon régen volt már amikor valami nem indult el hardware miatt.
    GYK . : i3 / 8gb / 1050ti tuti hozza a konzol szintet,de biztos vagyok benne,hogy bármin elindul...pl régi quad/550ti. A kérdés az mennyi értelme van ugyan azzal a szarral játszani mint régen (fc3) rosszabb körülmények között.
  • wedge31
    #83
    Teszt.
  • Seth
    #82
    A day1 patch PS4-en csak 800MB volt, így most a teljes mérete 40,39 GB. Az a többlet az arcade módból jön
  • Danecay
    #81
    Erre nehéz válaszolni, vagy igen vagy nem, főleg, hogy konkrét konfigot és OP rendszert sem írtál.
  • Zsoxx
    #80
    Szerintetek a hivatalos min. gépigény alatti konfiggal elindulna?
  • wedge31
    #79
  • Borg
    #78
    Orosz teszt is megjött
  • Borg
    #77
    Az lent van nekem is, de mellé még max 20 gigám van a predatoron :D
  • Hexex86 #76
    Steam-en 23.5 gb-ot töltött le eddig. Gondolom lesz day1 patch.
  • sata75
    #75
    Egy másik fórumon a PS4-re kb 40 GB-ot írt valaki, nem tudom ez mennyit jelenthet pc-n.
  • Borg
    #74
    Ja, nekem is az van. Nem lesz ezzel gond.
    A kérdés inkább az, hogy mekkora lesz vajon a teljes játék. Erre még mindig nem találtam utalást sehol.
  • wedge31
    #73
    Ugy látom az GF1070-es kártyám böven elég lesz a full hd-hez.
  • Borg
    #72
    Far Cry 5 PC Graphics Benchmark
  • jarlaxxe
    #71
    Csak coop-ba láthatod, egyébbként itt egy teljesen felesleges ficsörnek tünik persze akik mindenáron szeretnék nönek képzelni magukat igy megtehetik de látni nem fognak belöle semmit.
  • lwb
    #70
    Ja, én is most nézem. Az elején nemet választasz, aztán a bevezető rész után arc, haj ilyesmi, ami nem változtatható meg, meg ruhát is, ami viszont igen. Nem tudom, mi az értelme, nem hiszem, hogy sokat látnánk magunkat kívülről, de oké.

    Lejjebb azt írták, hogy nem lehet, csak coopban. De nem így van.
  • Seth
    #69
    A nemet a játék elején kell megadni ami később már nem változtatható. A haj és az öltözék viszont bármikor cserélhető.
    Ja és néma :D
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2018.03.25. 17:06:32
  • lwb
    #68
    Hát, az első single player lets play-k szerint nem így van, hanem már a szingli kampányban is teljesen te választod ki a "rookie"-dat. Aki lehet nő, férfi is. Ahogy egyelőre nézem, nem nagyon beszél. A megjelenését nem tudom, hogy lehet-e változtatni, de a nemét hótziher.
  • Hunter of Deer
    #67
    Én kihagyom, nem kell spojler.
    Láttam Twitchelnek is páran most a játékból, de úgy vagyok vele, jobb lesz majd egyedül felfedezni a dolgokat :)
  • grebber
    #66
    Az első 1 óra
  • Hunter of Deer
    #65
    Már megy a Preload, lehetne már kedd :)
  • Hunter of Deer
    #64

    Már alig várom, hogy megjelenjen :)
    (megnézném az arcokat kutyasétáltatás közben, ha az én kutyám is szaladna azzal a gumifegyóval a szájában :D )
  • Danecay
    #63
    Egyébkén ha valakit érdekel a Far Cry 5: Inside Eden's Gate (2018) egész estés (30 perces ) játékfilm elérhető már akár a hazai népszerűbb csúnya oldalakon is, annyi szépséghibával, hogy nincs hozzá felirat :( Nem tudom mennyire szükséges hozzá egy érthető felirat, de ha esetleg lenne valakinek kedve hozzá az sem lenne éppen be, gondolom... :)
  • Danecay
    #62
  • Zsoxx
    #61
    Cicafül! Ez egy lövöldözős FPS, totál lényegtelen, hogy hogyan nézel ki benne, és mivel FPS, úgysem látod magadat játék közben.
  • Montanosz
    #60
    dehogy amiota felbomlott a csapat
  • Zsoxx
    #59
    Mi van veled Monti? Rulettezel még?
  • Montanosz
    #58
    ...majd a prideon
  • caps lock
    #57
    Akkor az alapjátékban nem lehetek nő? Akkor már nem is érdekel annyira.
  • jarlaxxe
    #56
    Az lehet, hogy láttad de nem értetted...coop-ba lesz jelentösége mert aszerint fogsz kinézni amit csináltál.