626
  • goofey84
    #135
    Köszönöm
  • Hexex86 #134
    Valaki tudja, hogy most hogy működik a coop része? A 4. részbe voltak elég nagy bugok. Haverral amikor próbáltuk és volt olyan, hogy ő látta az ellenséget nekem meg nem volt ott senki.
    A másik coop kérdés, hogy a progressiont most sem menti el vagy csak egy részét?
  • Rudi50
    #133
    köszönöm
  • lwb
    #132
    Meg, le is írtam a spoileres rész végén. Egyébként még az a legjobb, ha jobban belegondolsz. Kb mint a FC4-ben.
  • bosco05 #131
    Van egy harmadik befejezés is az megvan ugye? Nagyon nem tökmind1 hogy mit csinálsz :D
  • lwb
    #130
    SA50 Free State. Szerintem ez az egyetlen sniper puska a signature weaponok között, a többit előbb unlockolni kell, nem tudsz mellényúlni. Ez lényegében egy .50 sniper puska, amire vehetsz hangtompítót meg jobb távcsövet, ha akarsz és kész is. Jobban statolt sniper puskát nem találtam később sem, csak max ugyanilyet. Arra figyelj, hogy .50-ből kevés lőszert tudsz csak magadnál tartani, de előbb-utóbb muszáj lesz váltani, mert a normál távcsöves rifle nem sebez majd eleget.
  • Danecay
    #129
    Sajnos a pénz, a játékban való előrehaladottság / megszerezhető fegyverek sohasem voltak szinkronban. Én jelenleg a FC4-et tolom de szerintem már a játék 1/4-nél beszereztem, ráadásul nem is kifejezetten erre gyúrva azokat a fegyvereket amikkel véleményem szerint végig lehet tolni simán a játékot, Ott van még egy csomó más és signature weapon de igazából semmi nem motivál, hogy megszerezzem. Ezt soha nem értettem, hogy miért nem balanszírozzák ki, hogy a jó fegyvereket csak idővel és némi belefektetett energiáért cserébe lehessen csak unlockolni. Ahogy magamat ismerem lesz nyár mire befejezem, után valószínűleg valamilyen más stílusú játékkal játszanék szívesebben, aztán majd valamikor ősszel beszerzem az 5-öt, addigra hátha javítják a jelenlegi hibáit és még olcsóbban is hozzá lehet jutni.
  • Rudi50
    #128
    Melyik az a legjobb sniper puska név szerint, csakhogy nehogy mellé nyúljak?
  • lwb
    #127
    Na, végigvittem. A nem-spoileres véleményem: ez a legjobb FC a FC3 óta. A primalbe csak belenéztem, de a rendes, számozott szériában csak az FC3 jobb nála. Az viszont - sajnos - sokkal és kb minden téren. Sztori, karakterek, világ, minden. Az FC4-nél viszont fényévekkel jobb. A sok jót már mások is leírták, a rosszak: ami nem tetszett nekem az a sztorin túl az, hogy a játék kb kétharmadára minden fontos perk-öt megszereztem és mindenből a legjobb fegyverem volt. Pedig egy rakás küldetést kihagytam, csak azokat csináltam meg, amik érdekeltek, az ilyen gyűjts x-et és hozd ide hülyeségeket pl. nem. Ha valaki maximalista, a játék felére simán megszerzi a karaktere számára legfontosabb képességeket és fegyvereket. Utóbbiaknál is bár RP-től függően unlock-olja az új fegyvereket, de a signature weapon-ok megvásárlásával ez teljesen átugorható. Ha van 7200 pénzed, megvehetd a legfaszább sniper puskát a játék elején. És simán tudsz 7200 pénzt csinálni csak a prepper menhelyekből és a vadászatból. Ha egy outpostot úgy szabadítasz fel, hogy nem vesznek észre, akkor az mindjárt +1000 pénzt/ outpost. Szóval dől a lé.

    A sztoriról picit, ez már spoiler ...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A vége egy rakás szar. Megint csináltak egy FC4 befejezést, hogy nehogy már jól érezd magad a játék végén, ez a grimdark faszság kell a népnek. Lényegében mindegy mit csinálsz, a végén szopni fogsz. Nagyon nem bejövős, de ugyanezt csináltak az előző részben is. Sabal egy vallási fanatikus rohadék, Amita meg egy gyerekkatonák toborzó drogdíler. A legjobban akkor jártunk, ha az elején vártunk 15 percet Pagan Minre a rákragunk mellett. Itt is kb az a legjobb befejezés, ha nem is játszunk, hanem az elején meg se bilincseljük a Fathert.

    Utoljára szerkesztette: lwb, 2018.03.31. 11:40:50
  • Hexex86 #126
    Pc-n, ha lenyomva tartod az Alt-ot akkor ott lehet kiválasztani.
  • wedge31
    #125
    Nálam x-en van, de a legegyszerübb ha megnézed a gombkiosztást a menüben.
  • goofey84
    #124
    Hogy kell halászni? Egyszer felvettem egy botot, de hogy veszem elő?
  • Voltan
    #123
    Hát gyerekek, ez a játék eddig nekem nagyon tetszik! Remekül fut, nagyon szép, és tényleg beszippantja az embert!
  • Zsoxx
    #122
    Na ja, de akkor csatlakozott félként kénytelen vagy ugyanazzal az emberrel végigjátszani az egész coopot, legalábis ha sorba akarsz menni a küldetéseken, nem összevissza.
  • bosco05 #121
    Miért kéne 2x játszani? Indítod, Béla belép mindig hozzád és kész...
  • DevLupius
    #120
    Közben kiderült hogy a nem a kanál hajlik hanem a Far Cry 5.
    Úgy csinálták meg a coop-ot, hogy csak annak menti a játék az állást akihez csatlakoznak.
    Így kétszer kell végigjátszani az összes küldetést ha együtt akarjak végigjátszani a sztorit.
    Esettanulmány: Belépek Bélához játszunk 5 órát, megcsinálunk rengeteg küldetést, majd kilépek Bélától és Ő lép be hozzá, majd újrakezdjük az 5 óra játékot. Amikor ismét elérünk oda ahol tartottunk, akkor folytatjuk a játékot az én pályámon majd 5 óra múlva ismét újrakezdjük Béla játékába az elmúlt 5 órát. Ekkora egy [email protected] rendszert még nem láttam.
    Még jó hogy a coop miatt vettük meg a játékot
  • Voltan
    #119
    Nálam is visszhangzik, gondolom, javítják majd. Vagy eleve így rögzítették a hangokat, ami azért eléggé fail lenne, de mondjuk engem nem zavar.
  • DevLupius
    #118
    Coopban játszottunk több órát, én léptem be más játékába, végigvittünk pár küldetés sorozatot.
    Majd amikor legközelebb beléptem sokkot kaptam mert a játéksztoriból nekem semmit sem mentett a játék, újra kellett játszanom a sztorit, 4 óra ment a kukába.
    Ez tényleg így működik?

    A másik problémám a visszhang, sok emberrel beszéltem akiknek nem visszhangzik a játék, írtam a fejlesztőknek is.
    Aki nem tudná, hogy miről van szó, annak itt egy videó róla:



    Szép a játék, de a tüske a szemgolyómba nagyon szúr.




  • levy668
    #117
    Engem egy dolog zavar egy kicsit a játékban, ez másnál lehet, hogy egyáltalán nem probléma.

    Szóval, én olyan vagyok, hogy szeretek elmolyolni az adott területen, ám itt a dinamikus küldetés teljesítések miatt sajna egy idő után be triggerel az adott pályán a főellenfél első-középső-végső megmérettetés, és ezt nem lehet elkerülni. Én szeretek mindent megcsinálni az adott területen, és azután takarítom el az adott főmumust.Na mind1 ez lehet csak engem zavar.

    DE amiért a far cry 3 a király....a vége... ott jó,nyugis kielégítő vége volt.(meg volt rossz vége is).. még a far cry 4-nél is kiegyeztem a végekkel... de az 5-nél?....ehhh... nem spoilerezek, de szánalmas az összes. Ettől függetlenül nagyon jó a játék.
  • Árnyvadász
    #116
    Pumához ma benézek. Meg a rakétás faszihoz, aki minden részben szerepel. :D (Hurk talán, de lehet itt nem így hívják.)

    Nekem most van három alap kísérőm, akik közül egy lehet aktív. Van vadász aki ha nincs harc növényeket gyűjtöget, egy katona csaj, meg talán egy sima civil a harmadik. A speciálisak közül kettő van eddig: tüzes íjász csaj, meg a kutyus. Sajnos a leadership-em alap, és csak egy választható társat tudok vinni (erre majd gyúrni kell). Egyszer volt olyan csak, hogy az íjász csajnak "The Cook" küldetését csináltam és ott hárman voltunk a feladatra. Elég hasznosak a perkek, nehéz eldönteni melyikre költsem a pontokat, de előbb utóbb meg kell lépnem a csapat létrehozását, mert ahogy olvastam a többi FC5 fórumban, egy idő után egyre komolyabban kezdenek vadászni rám és egyedül nem fogok boldogulni. Vagy csak nehezen.

    Alapból én is a lopakodósabb játékmenet híve vagyok, de a Primal után most másra vágyom, itt végre vannak dögivel lőfegyverek és többnyire azokat használom. LMG és Shotgun oly jó tud lenni. Ápol és eltakar(ít). :)
  • wedge31
    #115
    Többnyire sunnyogok igy a blöki nálam nem opció viszont a puma az nagyon hasznos, viszem is mindig magamal.

    Most a bika herés küldit csináltam..mit mondjak rég röhögtem ennyit egy játékon.
  • gregoryan
    #114
    te valamit szívtál? vagy valami mobil verziót töltöttél le?????
    kb egyáltalán nem ilyen a game, mondandódból esetleg a játék mérete stimmel...

    peace
  • gregoryan
    #113
    Esetleg valaki délutántól coop??
  • Árnyvadász
    #112
    Az nvidia fast-sync nem vált be, maradtam a játékon belüli v-sync-nél és levettem az árnyékokat normálra. Ezzel bármilyen helyzetben is legyek, megoldódott a problémám, egyébként maradtak az ultra beállítások. Sok különbséget kinézetben nem látok. Nagyon szép a játék még így is. Tegnap este folytattam a kalandokat és megint sikerült ott ragadni. Ennek következtében, ma el is késtem a munkából, mivel átaludtam a reggeli óracsörgést. :)

    Mikor kiléptem a játékból a steam már 8 órát mutatott. Északnak vettem az irányt a játék elején, Jacob Seed területén vagyok, az idősebb, korábbi militarista testvér által ellenőrzött vidéken és jó ha az 1/3-át tudtam csak felfedezni az itteni résznek. Bevállaltam 3 mellékes küldetést, néha elfelejtettem menteni is és persze sikerült meghalni párszor. Emiatt újra nekikezdtem. Jut eszembe mentés. Főmenübe kilépve kell és semmi visszajelzés nincs, csak egy ideig villog három pont (...) a jobb felső sarokban. A játék elején még ezt nem vettem észre és nem tudtam eldönteni most ment vagy nem. Ezen javíthatnának. Nem túl user friendly megoldás.

    A mászkálások, harcok között vadásztam, horgászgattam egész nagy sikerfaktorral. A nehezen kifogható pisztrángokat is sikerült kihúznom a vízből a gyors sodrású keskeny szakaszokon, közvetlenül a vízesések mellett. Nem egyszerű, mert alaposan le kell fárasztani és nagyon határon volt már a damil jelzése. A medvékre meg elég három jól irányzott nyílvessző, lehetőleg fej tájékára, de ha ez nem jött össze végül is a machine gun is megoldja. :D

    Megvan már Boomer is a kutya, akinél észrevettem, ha vizes szakaszhoz érünk, például egy patak partjára, akkor odamegy a víz széléhez és lassan elkezd kortyolgatni belőle. Ez a korábbi Far Cry Primal-ban is megvolt, mert a vadon élő állatok gyakran csinálták ezt. Itt is megtartották egyébként, szarvasoknál már láttam is. Az viszont fura, hogy Boomer nem hajlandó beszállni az autóba. Jó azt nem várom el, hogy kinyissa és úgy, de ha például egy pick up-al megyek, igazán felugorhatna a platóra. Ehelyett, fut a kocsi után, vagy mellett, még akkor is ha kilométerekkel odébb van a cél ahova el kéne menni.

    Horgászásra adtam perk pontot, hogy könnyebb legyen kicsit. Ez bevált. A kifogott halakat, lelőtt megnyúzott állatok szőrméjét pedig eladogattam, ezekből elég szép pénzt lehet gyűjteni. Szerintem többet, mint ami általában találni szoktam, de azért a mellékes küldetésekért persze nagyobb összegek járnak.

    Ezen a vidéken időnként belefutok ebbe:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elkapnak Jacob Seed emberei és utána egy álomszerű kis lövöldözésben kell eljutni a feladat végéig. Majd mikor ez megvan, akkor egy tök véletlen helyen találom magam ébredezve és folytathatom az utam. Ez mindenképpen bekövetkezik, vagy el lehet menekülni ez elől? Arra gondolok ez is a sztori része, mert fontos információkat tudtam meg. Kétszer kaptak el eddig, a második alkalommal maga Joseph Seed mesélte el a maga kis történetét a múltjából. Azt már nem irom le ide mit, annyira nem akarok spoiler-ezni.


    Amúgy meg alig várom, hogy ma végezzek és jöjjön a 4 szabadnap. Folytatni akarom. És úgy néz ki nem lesz rövid móka.
  • Seth
    #111
    Általános hiba, még PS4-en is, nem a gépeddel van a gond. Majd jön rá biztos fix
  • DevLupius
    #110
    Visszhangzik a játékban a beszélgetés, olyan mintha barlangban lennék, a hangok irány is behatárolhatatlan.
    Letiltottam minden lejátszó eszközt és felvételi eszközt, a hangkártya progiban mindent effektet kikapcsoltam, a játékban is kikapcsoltam a beszélgetést.
    A gépen minden másnak jó a hangja.
    Valaki találkozott már ilyen problémával?
    Mi volt a megoldás?
  • mikromanus
    #109
    Ugyanaz mint minden Uplay-es játéknál. Ha meg steam-en veszed, akkor mint a steameseknél. Szerintem ha "magadnak" veszed, akkor ezt a kód regisztráósdit mindkét esetben elvégzi alapból az adott rendszer vásárláskor és neked csak meg kell venni, (fizetni) telepíteni, aztán játszani. Ha ajándék, akkor elküldi a kódot a megadott címre.
    Ha "Fizikálisan" veszed meg DVD-vel, akkor viszont van egy kód amivel be kell a uplay fókodban regisztrálni (első indításkor mindenképp kell internet emiatt ha jól emlékszek). Vagy valami ilyesmi rémlik, de max egyszer csináltam ilyesmit.

    Ha DVD, vagy ha elektronikus változat az annyiban mindegy, hogy mindkét esetben kihagyhatod teljesen a DVD-t és leszedheted egy az egyben a Uplay-jel. Prezs etökölhetsz a DVD-vel is... Meg a patchek úgyis neten jönnek :)
    Utoljára szerkesztette: mikromanus, 2018.03.28. 19:09:38
  • wollnerd #108
    Jól értem? Az Uplay klienses digitális vásárlás is igényel kódaktiválást és az emailben küldi? Mondjuk nem értem hogy miért van így, steames digitális vásárlások egyáltalán nem igényelnek kódaktiválást tudtommal, csak ha a játéknak a dobozos változatát vettük meg.
    Oké, ebbe az Ubifosos esetben mire jó a steam? Válaszodat látva gyorsban utánagugliztam és úgy olvastam hogy a steamvétel esetén a steam letöltene egy (külön?) Uplay klienst is. Már van a gépemen ugye a kliens... Nem akarok bonyodalmat abban hogy 2 kliens fusson akkor a gépemen háttérben...
    Steamben már be vannak adva a fizetési módjaim. Uplay-ben még nincs, nem is vásároltam ott soha.
    Inkább maradok a dobozosnál. Kész. A FC3-at és FC4-et is dobozosan vettem meg. (Primal kimaradt, nem fogott meg az őskor) A FC5-öt is dobozos változatban veszem meg és majd lemezről telepítem, majd beírom a dobozban mellékelt termékkódot az Uplaybe a szokás szerint és ennyi.
  • mikromanus
    #107
    Teljesen mindegy. Bárhogy is veszed meg be kell regisztrálni a kódot meg a patcheket úgy is leszedi. Simán letöltheted az egészet a loaderből.
  • wollnerd #106
    Sziasztok!
    Elgondolkodtam a vételén. Érdekel az 5, csak nem gondoltam még hogy first day megveszem, mert hát... nem túl sok az időm jelenleg.
    (Bár jelenleg a FC4-et tolom, de asszem nem lesz türelmem kitolni végig az 5 (hype-ja) miatt. :))
    Szal a közeljövőben meg is veszem. Kérdés hogy érdemes megtenni, azaz dobozosan vagy digitálisan (Steam). Nos, hát inkább digitálishoz húz jobban a szívem, egyrészt a dobozos változat árai nem sokkal olcsóbbak, sőt... másrészt: hány DVD-t tartalmaz? Gondolom 4-et. Nem igazán akarok lemezekkel kínlódni mikor elég jó sebességes vezetékes netem van, amivel kb. 3-4 perc alatt tölt le 1-1.5 gigát...
    Még egy kérdésem lenne a Steam és ubisoft-os játékok kapcsolatáról. Régen úgy tudtam hogy akinek a steamen van a játéka, ettől függetlenül kell a Uplay kliens. (Tehát a steames elindítás elindítja az Uplay-t.) Most is így van? A játékot (25 gigás?) a steam tölti le a saját könyvtárába és steam frissíti a játékot is, vagy Uplay csinálja mindezt? Esetleges termékkód megadás kell-e?

    Köszi a válaszokat és bocsi a sok kérdésért! :)
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2018.03.28. 17:07:30
  • Árnyvadász
    #105
    Tegnap este sikerült kipróbálnom. Igazság szerint nem vártam ezt a részt, mert nem igazán fogott meg az előzetesek alapján. Viszont eddig mindegyik Far Cry-al játszottam és alapvetően szeretem a szériát, különösen a Dunia által nyújtott kinézetet. Ami most sem okozott csalódást, bár fogalmazhatnék úgy is, lehetne szebb is. Alapvetően pont jó és az eddigi legszebb Far Cry, de nem mérhető össze a mai AAA felhozatallal.

    Ami viszont meglepett, hogy Ultra beállításokkal a beépített teszt és maga a játék is remekül teljesít, de azért egy zsúfoltabb helyőrségnél már mocorog az a bizonyos képkocka szám, szóval vagy megpróbálom az nvidia fast-sync beállítását driver-ből, ha ez nem hoz eredményt, akkor pedig jön a látvány butítása. (GTX 1070.)

    Az hangzás részével a játéknak csak a "szokásos" bajom volt, miszerint a párbeszédekből időnként alig hallani valamit, különösen igaz ez azokra a részekre, ahol zenei aláfestés is szól, de összességében nagyon korrektek a szinkronok és egyéb a zene pedig egyértelműen a játék egyik erőssége.

    A másik pedig a hangulata. Erősen kezd, már már kissé horroros bevezető rész után kapunk egy kis eligazítást, amit egy apró sziget képében, kisebb feladatokkal tarkítva amolyan bevezetőnek szántak a készítők. Itt egy kicsit meg is ijedtem, mert elkezdtem unatkozni. Lepergett előttem, hogy ha ilyen lesz az egész játék, akkor jól átbaszták a fejemet és kaptunk egy lerágott csontot.

    Aztán mikor ez lement és megnyílt az egész bejárható terület, vagyis a nyílt világ, akkor fellélegeztem. Nem ennyire, nem együgyű a program. Az első feladatmegoldós résznél meg szélesen mosolyogtam és végre elkezdtem igazán élvezni a játékot. Nem is vártam, hogy ilyenek legyenek benne. Aztán bár három fő küldetés adott, igazából oda mehettem ahová akarok és itt indult be igazán a buli. Egyszerűen nem tudtam letenni a programot, még hajnali egy órakor is azon tűnődtem kilépjek e vagy sem.

    Annyi minden szarság van benne, annyira teletömték mindennel, hogy sokszor elvesztem a részletekbe. Nemcsak a fejleszthető képességekre, fegyvereke és legyártható dolgokra gondolok, hanem a társakra, az emlékezetes helyszínekre és párbeszédekre is. No meg a remek harcokra, amik bár nehezek, de roppant mód szórakoztatóak.

    Az egész játékból süt az, hogy vonz befelé. Végig (kivéve a legelső tutorial-nak nevezhető szigetecskén), ott volt bennem ez a nem ereszt érzés, a teljes beleélés. Szóval valamit nagyon eltaláltak a készítők, mert működik az a szisztéma, ami szerint az egyszeri játékos ismét oda szeretne ülni a képernyő elé, hogy folytassa a kalandokat. Van késztetés, érdeklődés ami nagyon fontos egy játéknál.

    A horgászás, kaszkadőr események meg csak hab a tortán, mert szerintem ezek nélkül is jól el lehet szórakozni. A térkép 3 dimenzióssá tétele nagy ötlet volt a készítőktől. Nekem valamivel informatívabbnak hatott, mint az AC:O esetében. És ami még nem tudom eldönteni, hogy ebben a játékban pozitívum vagy negatívum, hogy nagyon alaposan át kell nézni mindent, ha loot-ról vagy helyekről van szó, mert egyrészt minitérkép nincsen, másrészt meg nem villog annyira a pofánkba, meg sikít minden szarért és jelzi valami vörös ikonnal a program.

    Emiatt van benne felfedezés élmény, de még egy egyszerű túszmentő akciónak is lehet annyi szerepe, hogy a megmentett egyéntől valamilyen információ szerezve új felkeresendő dolog jelenik meg a térképen.

    4 óra játék után, amolyan első látásra, blikkre simán azt mondom: megérte az árát és ezek után amit kaptam élményt, el is várom, hogy tartsa a színvonalat a végéig. Bár ahogy néztem a pontozásokat, játékosok értékeléseit és komolyabb teszterek véleményét, nem lesz ezzel gond. Jó lett szerintem is.
  • wedge31
    #104
    A grafika sokkal szebb lett mint az elöző FC részben volt a story és a npc-k nagyon aktuálisak.
  • Voltan
    #103
    Vácsak, most jövök rá, te trollkodsz :D:D
    Ügyes, elismerésem :D
  • jan5650
    #102
    Tegnap én is megvettem hirtelen felindulásból, pedig nem is vártam. Nem volt mivel játszani, gondoltam egye-fene. Tényleg ilyen Wildlands koppintásnak tűnik, de nekem az nagyon bejött, úgyhogy nem bánom :D

    Ami viszont kezdéskor már kicsapta nálam a biztosítékot: szokás szerint hardon vágtam neki és már rögtön az elején a kocsival menekülős résznél elvéreztem. Kb. 20-szor nekifutottam, és kénytelen voltam levenni a nehézséget. Eleve rühellem az ilyen kocsiban/motoron/helikopteren ülős részeket minden játékban, ahol nem te mozogsz, neked csak lőni kell. És itt meg majdnem ilyennel nyitnak. Ezt leszámítva eddig jónak tűnik a játék. Bár nekem az alapsztori túl gagyi... Az egész család olyan hihetetlen nekem.
  • wolfy1983
    #101
    Megvettem eredetiben...
    Hát mit ne mondjak nem rossz bár a minimap hiányolom baloldalt alul de ettől függetlenül játszható mert térképed van és a játék mutatja merre menj...
    Viszont a grafikai beállítást és a jelenlegi játékhelyzetemet billentyűzetkiosztást nem tudom hova menti a játék..
    Ja és sajna valamiért nem tudom win10 alatt előhívni a játékvideó rögzítőt sem hiába van bekapcsolva,más játéknál ez gondtalanul ment.....
  • levy668
    #100
    Hát jóember maradj a az újkori battelfield, és a COD-ál, de tényleg, te ezt a játékot nem élveznéd.
    Mivel ebben tényleg azt csinálsz amit akarsz, senki nem mondja meg merre menjél, és ez neked kezelhetetlen lenne a cod csőpályái és a battlefield ehhez a játékhoz képest előszoba méretű pályáihoz képest.
    A grafika ebben a játékban jó, a feladatok változatosak és viccesek, az AI közepesen hülye(nem idegesítően).

    Áhh hagyd ki ezt a játékot, nem való neked.

    edit: az első főellenfél után most tarok 6 óra játékidőnél...(cod????)

    Utoljára szerkesztette: levy668, 2018.03.28. 00:52:40
  • FartingSquirrel
    #99
    Most majdnem megkérdeztem, hogy mi az a hupákolás, de már emlékszem...
  • nxs
    #98
    Bezzeg a 9.1 Kurkumás hangelosztásra mindenki szarik...szánalmas,hupákolós népség.
  • wedge31
    #97
    Nekem is nagyon bejött a primal talán az egész FC frencsájz legjobb része volt eddig, szvsz.
  • Zsoxx
    #96
    A BF4 kb. 70 GB. És van benne 30+ pálya + egy kb. 6 órás single player campaign.