5
  • ostoros
    #5
    Értelmetlen fejlesztés.
  • wraithLord
    #4
    Jah, nem volt egyértelmű a kérdés. :D A cikkben is benne van, hogy ők fejlesztik.

    "Nyilván azért csinálják ezt, hogy az emberek még többet tudjanak a Facebookon lógni."
    Valami ilyesmire gondoltam. :D
  • Cat #3
    "És ehhez mi köze az FB-nek?"
    Hogy övék a technológia.
    https://code.facebook.com/posts/1072680049445290/introducing-facebook-s-new-terrestrial-connectivity-systems-terragraph-and-project-aries/

    Nyilván azért csinálják ezt, hogy az emberek még többet tudjanak a Facebookon lógni.
  • defiant9
    #2
    Jah, mert az utcán sétálva gigabites sávszélesség kell a népnek.
    Én azért átrajzolnám a fenti képet a magyar valóságnak megfelelően ahol fák szegélyezik az utat/lámpatesteket, legyen az belvárosi tér vagy lakótelep, amik 60 GHz-en már szépen árnyékolnak. Az autósok meg eleve egy faraday kalitkában ülnek, de azért az ablakba rakott GPS mintájára működhet(ami mellesleg a jóval kedvezőbb terjedésű 1 GHz-es sávban üzemel) Én egyébként személy szerint inkább a +10000 fát Budapestre projektet támogatom nem a +10000 mikrohullámú sugárzót.
  • wraithLord
    #1
    És ehhez mi köze az FB-nek? Ezentúl minden belépésnél raw, 40 Megapixeles (interpolált is jó) szelfiportrékat kell majd feltölteni az azonosításhoz? :D