22
  • Tikal #22
    kösz hogy megismételtél :)
  • wraithLord
    #21
    Jön a másik, mivel ha nem jönne, nem tudna mihez képest kevésbé trendi lenni az éppen aktuális...
  • Tikal #20
    és akkor jön egy másik... így megy ez már a myspace óta, vagy még korább :)
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2018.02.15. 11:15:48
  • wraithLord
    #19
    Sosem értettem ezeket a tinitrendeket (akkor sem, amikor én voltam az), de most már látom valami hasznát. A szociális vackok nem tudják megvetni a lábukat rendesen, mert amint mainstream lesz, nem lesz trendi... :D
  • BladeW
    #18
    facebook/messenger lite
  • bPatrik0521
    #17
    Elterjedhetne vmi messengernél jobb chat MO-n is mert már elegem van ebből a sz*rból hogy nem elég hogy zabálja a teló aksiját de még az üzenetek nem is mindig jönnek meg, vagy rossz sorrendben (ezt nem is értem hogy sikerül de többször is volt már), meg ilyesmik. Fájl küldés is szégyen rajta. Csak hát én hiába váltok ha az ismerőseim nem...
  • bPatrik0521
    #16
    telenor, korlátlan mobilnettel és nem kell féltened a mobilnet kereted
  • fonak
    #15
    Snapchat az, amin a cicis meg farok képeket szokták küldözgetni amerikában a fiatalok? Mert "letörlődik" a kép x perc után? Arra biztos jó is, másra nem tudom mire lehet használható.
  • Tinman #14
    Volt ez divat? Ez már Day1 ciki volt, mint Iwiw, meg a MyVIP, meg az ég tudja még milyen " bejelőlek' " 10 éveseknek való kreténség.
  • ozimak
    #13
    http://www.origo.hu/gazdasag/20180214-snapchat-peticio-megvaltozott-kezelofelulet-frissites.html
  • Tikal #12
    Én ezért fizettem elő olyan csomagra ahol több az adat és kevesebb a percdíj :)
  • Tikal #11
    Képmegosztó. Szintén nem tudja kiváltani a Facebook-ot. Más a két platform célja és közönsége.
  • bundasjezus
    #10
    Az Instagram minden szempontból veri a fb-t. Fiatalos, friss, szexi. Ennyi.
  • bundasjezus
    #9
    Haha... Nem, nem vártam napokat.

    Tudom, hogy lehet messengeren is telefonálni, de a drága mobilnetemet nem erre használom, nyilvános wifi meg nem mindig áll rendelkezésre, azt a pár forint telefonpercdíjat meg túlélem.
  • Tikal #8
    A Snapchat inkább egy chat app, nem tudja kiváltani a Facebook-ot...
  • molnibalage83
    #7
    Nem értem miért. Én feltettem és semmit nem tudott, amire az FB-t ne használtam volna. Leszámítva, hogy egyetlen ember miatt tettem fel. A beszélgetés vége után meg ment is az uninstall...
  • Cat #6
    Snapchat. Brutális mértékben emelkedik a felhasználószáma.
  • dyra
    #5
    Megértem a fiatalokat az én időben is ciki volt a mutarral meg a faterral egy helyen lógni :D
  • Tikal #4
    Milyen facebook versenytársak jelentek meg? Mondanál párat?

    Tudtad, hogy messenger-en is lehet telefonálni?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyébként remélem nem vártál napokat hogy válaszoljanak neked :D
  • M2 #3
    A fiatalok mindig különbözni akarnak az előző generációktól, így csak idő kérdése volt, hogy mikortól lesz a facebook körükben "ciki".

    Jó példa egy fiatal lány ismerősöm mondása: "anyám regelt a facebookra, keresnem kell másik oldalt..." :-)
  • bundasjezus
    #2
    Természetes folyamat, várható volt. Mint minden divat ez is kifulladt. A facebook elérte a határait, nincs már mondanivalója. Megjelentek a sokkal modernebb, felhasználóbarátabb versenytársak. Én is már csak hírek olvasására használom a fb-t. A messengert meg semennyire, mert inkább telefonon hívom azt, akit akarok, minthogy arra várjak, mikor reagál az üzenetemre.