198
Scum
  • Metalmilitiakid
    #78
    Lehetséges hogy még valamit kijelöltetek véletlen kattingatás közben, akkor már nem engedi a Cook menüt kiválasztani. Ebben a játékban ahogy észleltem semmi nincs időhöz kötve, mindent % ban mér és csak azt kell figyelni.
  • Rocco27
    #77
    Ok, nekünk nem volt semmilyen karika. Arra gondoltunk bugos még vagy nincs kidolgozva, bár elég fontos a kaja, szóval fura lett volna az, hogy nincs még kidolgozva...
    Mindegy újra nekiugrunk, csak legyen szarvas, bár azóta találtunk serpenyőt és lábast is már.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2018.08.30. 13:09:10
  • Metalmilitiakid
    #76
    Nekem úgy van, hogy megcsinálom a nyársat, kijelölöm a nyársat, kijelölöm a tüzet "Cook" és utána amint az a karika körbement, akkor ha kézbe veszed a nyársat az már kész, elviekben eheted is. Nekem a serpenyővel van a bajom, találtam egy serpenyőt pont volt nálam hús is elrakva, gondoltam milyen király lesz és nem. Sehogy nem tudtam se a húst se a tüzet se a serpenyőt kombózni, nem értem azt hogy kéne.
  • nortsen
    #75
    Nekem tegnap magától leült szarni, valamelyik karika pirosban volt, talán vmi Heal, :)
    Szóval kötelező, mint ahogy mindenféle vitaminok bevitele, olyanok is, amiket realben sem tudok, és nem is érdekeltek soha. Van ott annyi érték, fogalmam sincs mik azok. :)

    Állatot láttam, de csak agyon csapni tudtam volna, amit nyilván nem várt meg, aztán nem láttam többet.
  • nordan
    #74
    minden apróságra kapsz famet-XP/ kraftra, killre....

    szerintem nagyon kevés a kaja amit találni lehet és túl sokáig van éjszaka......állatot még egyet sem láttam

    a mech-ek pedig hihetetlen OP-ok
  • Rocco27
    #73
    Találkoztok és inveled a másikat a Squadodba.

    Más: ejtettem egy szarvast. Rengeteg a hús, zsír, csont, stb. benne. Kraftoltunk tüzet, meggyújtottuk, kraftoltunk hústartót hússal, Cookra nyomtam, de előtte is közben is engedte enni a nyers húst. Vártunk kicsit, levettük a hústartót (3-as, 5-ös), de azóta semmi. Nem tudtuk megenni róla a húst. Valakinek ötlet miért?

    Fema vagy milyen pontokat (jobb felső sarok) hogyan és mire kapod?
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2018.08.30. 12:12:25
  • TomStorm
    #72
    Co-op akkor sehogy sincs?Láttam videot ahol kiírta a neveket játékosok felett.
    De én sehol nem találok erről semmit
  • Running
    #71
    Egyébként a pisi, kaki téma egy kötelező elem, vagy opcionális lehetőség.
  • Ironman2
    #70


    A jobb kezével törölte ki.DDDD
  • Hexex86 #69
    Nagyon DayZ feelinget érzek sajnos. Pedig vártam én is, de egy pár próba után már vissza is kértem az árát. :/
  • Metalmilitiakid
    #68
    Jelenleg kb ennyi, Fame point gyűjtés tolod az eventeket. Volt róla szó, hogy tudsz majd házakat megerősíteni hogy bázisokat csinálj. Sejtem idővel minden szerveren kialakulnak majd klánok és free world terület harcok lesznek a lootért. Én kb ezt látom a jövőre nézve. Illetve remélem behoznak egy teljes bázis építés opciót.
  • nortsen
    #67
    Játszottam vele én is 2 órát, de sokra nem mentem idáig.
    Kíváncsi vagyok, ha ma este megint belépek, akkor halott leszek e, vagy folytatom ahol abbahagytam...
    Aztán meg azt mondjátok meg nekem, hogy itt mi lenne a cél? Értem, hogy túlélés, de van olyan aki nyer itt bármit is, vagy csak kajálok, vadászok, szarok, lövöldözök?
  • Hypo #66
    Spoiler-es Kis térkép
    https://www.scummap.net/
  • Hypo #65
    yep bar miscreatednel egy apro hatrany van csak Online megy kar hogy nincs benne single player
  • Running
    #64
    Az biztos:
  • nordan
    #63
    ez a játék iszonyat penge!!!
  • Normen76
    #62
    Kösz, ennyire volt időm. Legközelebb péntek este lesz 1-2 órám, addigra hátha rendeződik a dolog és ide is bekerül biztosan pár vélemény.
  • TomStorm
    #61
    136 mb-os frissítés jött.Lépj ki töltsd le aztán vissza
  • Normen76
    #60
    Nekem nem sikerült egy szerverhez sem csatlakoznom az elmúlt kb 1 órában. Ledobál mindenhonnan. Elkezdtem Singleben, de pár perc után úgy is ki DC-zett. A grafika megjárja, bár a terep, az épületek belseje szerintem mérföldekkel jobb, részletesebb a Miscreatedben ami méltatlanul kap kevés reflektorfényt (totál hasonló játék és több éve kint van már). Idővel biztosan stabilizállódnak a szerverek. A menürendszer kissé kaotikus, az inventoryt is láttam már jobban megoldva. Azért tetszik a játék egyenlőre. Valsz pár nap múlva játszhatóbb lesz, ahogy beállítják a szervereket és csiszolnak a kezdésen kicsit.
  • Metalmilitiakid
    #59
    Alap tatyó 2 fegyver meg rakas kieg.
  • Hypo #58
    2 óra gyalolglás, kicsi loot egy táska, pár z, --- hmm...
  • Metalmilitiakid
    #57
    A szerver DC k elég erősek, ugyanazt avárost lootolom hetedjére :D
  • Rocco27
    #56
    Jaja, már mi is töltjük!
  • Metalmilitiakid
    #55
    Úton van :D
  • TomStorm
    #54
    Lehet tölteni!17 Euro
  • Metalmilitiakid
    #53
    Én Shroud streamjét néztem. 2 óra alatt kb 2 mp5 ön, 3 shotin, 4-5 .22 LR puskán volt túl, pár pisztolyon és semmit nem craftolt mert elfelejtette hogy az is hasznos. Egyedül a kaja találással volt baja ahogy én észleltem. Bár vadászni nem vadászott.
  • Running
    #52
    Baromi nagy a térkép, 64 emberrel, és azt néztem streamen, hogy a csávó a lootolt semmi, lootolt semmi, lootolt semmi, talált egy sapkát, eltelt másfél óra, volt egy kése, meg egy kabátja, közben majdnem éhen szomjan halt. Hát őőő, na. Többen meg is jegyezték, hogy ez most loot és futás szimulátor? Ráférni még egy kis balansz.
    A Tarkov, ami más stílus, az meg egy inventory szimulátorrá nőtte ki magát. Baromi unalmas volt az is.
    Utoljára szerkesztette: Running, 2018.08.29. 07:36:15
  • Rocco27
    #51
    Még tart az esti stream: SCUM with Shroud! (rank: Superstar!) | !sub4free !giveawayinfo
  • nortsen
    #50
    Ahogy látom egy fejes nem változtat semmin, mert ha van elég pontod, akkor újra be tudsz ugrani a játékba. Bár ettől még órákig kell lootolni, pont a pontszerzés miatt... A harc nekem nagyon kevés volt, lootból, kajálásból, pisálásból (ami azért jó poén) meg túl sok.
    Kíváncsian várom majd a game play véleményeket.
    Utoljára szerkesztette: nortsen, 2018.08.28. 12:36:09
  • Running
    #49
    Hasonló érzések keringtek bennem. Nekem ez lehet túl hc lesz. Nincs már nekem időm arra, hogy 3 órát lootoljak egy alap cuccért, majd kapjak valahonnan egy fejest. Nem tudom elképzelni, hogy ez most mitől lesz izgalmas.
  • nortsen
    #48
    Nekem a tegnapi shroudos scum stream kicsit lassúcska volt, ill streamként elég unalmas, de voltak jópofa részek benne, 8 órát tolta vele folyamatosan...
    Remélem játék közben jobban fogom élvezni.
    Cserébe iszonyat laggos volt a játék, és sokszor meg is szakadt neki a kapcsolat.
    Meglátjuk mit kapunk így elsőre.

    Utoljára szerkesztette: nortsen, 2018.08.28. 10:19:30
  • Running
    #47
    A másik FB csoportot megszüntetem és átirányítok mindenkit a másikra.
  • Husimoto
    #46
    Van eddig 3 magát hiavatlos magyarnak hirdető discord, 2 Facebook Scum Hungary oldal, sajnos mint egyik játékban sem itt sem fog menni a z egyesités, de talán nem is baj. Mindenki megtalálja a maga társaságát, ahol jól érzi magát vagy nem aztán keres másikat. Itt is szét lesz majd szépen darabolva a Magyar Scene, lesznek nagyobb és kisebb közösségek, lesz aki épiteni akarja lesz aki megvan a ksi megszokott társaságában. Ez má igy volt igyis lesz Magyar mentaliti. :)
    Utoljára szerkesztette: Husimoto, 2018.08.26. 20:07:18
  • Rocco27
    #45
    Van saját TS3 szerver, minket nem igazán érdekel a Discord, de köszi a meghívást.
  • Brakerton
    #44
    Na és a Discordra nem jöttök? Kéne egyesíteni a magyar játékosokat, hogy mindig találjunk társakat.

    SCUM Game Hungary
    https://discord.gg/D8Hygew
  • TomStorm
    #43
    Nálunk is!:)
    Remélem szerdán már reggel indul!
  • Rocco27
    #42
    Már csak 3 nap! Nálunk már egy tucat ember várja a megjelenést!
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2018.08.26. 09:55:17
  • Running
    #41
  • Brakerton
    #40
    Sziasztok!

    Ha valaki szeretne magyarokkal együtt játszani a SCUM-ban, akkor jöjjön erre a Discord csatornára:

    SCUM Game Hungary
    https://discord.gg/D8Hygew

    Köszi!
  • Norbertboy
    #39
    Szerintem külön lesz a BR rész, mint anno a h1z1-ben volt.

    A steam adatlap szerint egyszemélyes játékmenet is lesz, szóval kéne tartalomnak lenni bőven. Majd kiderül egy hét múlva...

    Én tuti megveszem, legfeljebb 2 órán belül vissza adom.