8
  • n000rbi
    #8
    Én örülnék a legjobban, ha igazad lenne, de 11990 az nagyon nem AAA kezdő ár konzolon.
  • Tinman #7
    De miért akarnám, hogy ingyen adják? Abs. nem írtam ilyet. Az viszont valóban nem lenne egy utolsó szempont, hogy akinek ott az accján az előzmény, az élből kapjon rá legalább 50%-ot, mert ez biza hót' u.a., mint volt, csak szebb és mégis a szokásos kezdő AAA áron megy. Ez azért erős túlkapás.

    Az új generáció hát... hmmm... finoman szólva is tojik egy 13 éves játék 3. kiadására. Honnan tudom? Gyakornokok.
  • MerlinW
    #6
    Ez egy remake, gyakorlatilag 0-ról lett újraírva, kb egy-másfél év alatt. Új engine, új animációk, tájak, az eredeti receptje alapján, több millió dollárból. Miért adnák "ingyen"? Veszi a nép, mert jó, ez a lényeg. Ha úgy érzed lehúzás, nem neked készült, akkor igazad van, mert az új generációnak szánják. Már rég nem te vagy én vagyunk a játékipar célközönsége.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.02.16. 14:56:48
  • professional
    #5
    PS2n sem volt semmi, de így eszméletlen lett! Azonnali vétel volt!
    Utoljára szerkesztette: professional, 2018.02.09. 07:57:27
  • SlickAdam
    #4
    ööö... en jatszok a crash-el...
  • Tinman #3
    - Nahát, Crash-nél már gond a 30 frém, a Bloodborne-nál meg "szokd meg" a kromatikus, framepacinges rémálmot.
    - Megérne, ha nem egy 3. kiadás lenne, meg benne lenne az ICO is. Tudom... az majd újabb 60, 1.5 év múlva.
    - Pedig nézd csak meg, hogy ott is cserélgettek textúrákat.

    Az vagyok. Itt vénülünk meg és amiből tényleg kéne remake, arra tosznak egy nagyot, ebből már ez a 3. kiadás.

    - SILENT HILL
    - METAL GEAR SOLID
    - GOTHIC 1-2

    - Troll mód on: ICO
  • SlickAdam
    #2
    - az, hogy 30 frem (de en legalabb annyira elvezem, mint ezt a kolosszust, mert nagyon jo lett ettöl függetlenül)
    - 60-at is megerne ez a REMAKE... (de örültem volna egy ICO-nak, igen)
    - nem, az REMASTER volt. elesebben, jobb fremmel hozta naggyabol az eredeti latvanyt
    - nincs
    - talan

    nagy rinyafész lettel te Tin :D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2018.02.08. 20:55:45
  • Tinman #1
    "Minden idők legjobb Remastered játéka a Shadow of the Colossus"

    - Mi volt a baj a Crash N. Sane Trilogy-val?
    - 40 euro? Hol az ICO? A PS3-as remaster esetében ott volt.
    - Anno PS3-on már 1x elkészült a Sotc remake. Akkor és ott azzal mi volt a gond?
    - Van esély a PS5-ös verzióra?
    - És a PS6-osra?