6
  • fonak
    #6
    Ha lopott autót veszel, akkor sem kártalanítanak, mert nem tudtad, hogy lopott. A többiben igazad van.
  • Fefy
    #5
    Érdekes egy hozzállás. Lefoglalás helyett, ha átvennék az üzemeltetést az érintett szolgáltatók, akkor lenne plusz bevételük, de helyette inkább az őskorban élnek, egy-két olyat szolgáltatót/szolgáltatást leszámítva, melyek haladnak a korral (Telenoros MyTV, Telekomos TV GO, Netflix)
    Egyébként pedig az előfizetőkkel mi a helyzet, kártalanítanak mindenkit? Ugyanis elég valószínű, hogy az 500 ezer előfizető többsége nem is tudta, hogy illegális szolgáltatást használ.
  • Neocortex
    #4
    Kösz!
  • ZoliJ
    #3
    MindigTV extrában benne vannak ezek a doku csatornák és elvileg tartozik hozzá egy streaming szolgáltatás is, bár nem tudom azon is elérhető-e mindegyik.

    Emellett a Telenor MyTV szolgáltatásában is benne vannak.
  • bitcube
    #2
    szintén nagyon kerestem ilyet, de csak az "itt ott tv"-t találtam
    én a comedy central-t vadásztam, de nincs rajta. viszont más doku csatorna van.
    Utoljára szerkesztette: bitcube, 2018.01.16. 13:42:47
  • Neocortex
    #1
    erről jut eszembe, használ valaki olyan előfizus streamet amiben van magyar discovery, spektrum, natgeo? Csak olyat találtam ami eleve kábel TV előfizetéshez van kötve. 2018-ban lépjünk már túl ezen pls