7
  • cateran
    #7
    Tudom mirol van szo:D De csak nemreg tudtam meg :P Csak kicsit olyan Alzheimeres vagyok..idorol idore racsodalkozok Japanra :D
    Utoljára szerkesztette: cateran, 2017.12.22. 02:56:38
  • esztyopa
    #6
    Húúúú...de zsír !
    Többé már nem is lesz szükség a sz*r....valóságra !
    /A következő *áttörés* a virtuális,csudicsudi...emlékek beapplikálása lesz./
    Emlékmás?
  • zola2000
    #5
    Ha felmész az aláírásomban szereplő linkre, ott jól le van írva, miről van szó XD
  • zola2000
    #4
    Bár nem játék, de jól jelzi hogy Kína mekkora piac, hogy van olyan idei kínai film, ami 854 millió dolláros bevételt produkált
    http://www.boxofficemojo.com/intl/china/yearly/

    Szerintem Kína+japán+korea (stb) már igencsak egy súlycsoportban van nyugattal vásárló erőben is, egyre jobban nyomulnak manapság a jrpgk, a koreai-kínai mmok ... az internet miatt világszerte.

    Sokan szeretnek úgy gondolkodni hogy a nyugat nagy globális dolog, míg kelet-ázsia egy kis helyi valami, ez nem igaz.
  • prometheus13
    #3
    :D jó vicc volt,mármint lenne is értelme a kommentnek, ha nem a vásárlóerőszámítana, márpedig az EU egyedül is sokkal nagyobb gazdaság, mint kína, persze az afrikaiak is sokan vannak, csak hát szerencsére nem ez számít.
  • cateran
    #2
    Hat....a minap bukkantam erre, pedig mar vagy millio eves....



    Beszaras :D
    Utoljára szerkesztette: cateran, 2017.11.30. 13:38:54
  • zola2000
    #1
    "A másik ok, hogy Ázsiát, különösen Japánt egyedi játék és szórakozási kultúra jellemzi. "

    de csak kína akkora mint usa+eu együttvéve, kelet-ázsia többi része mégegyszer akkora, úgyhogy lassan inkább az van hogy inkább a nyugati játékosok ütnek el a világ nagy részének játékkultúrájától, és próbálnak a széllel szemben...

    :)