9
  • Sir Cryalot
    #9
    Újszülöttnek minden vicc új. Gondolom az kevésbé tetszett hogy a műszereket nem lehetett leolvasni, meg kissé furán működik az "autofókusz" . Sztereoban 720p kb. létminimum, ebből a sokkás sisakok kb 540p-t teljesítenek vagy annyit se.

    Utánanéztem ennek az empátiagépnek, Roger Ebert használta először ( közismert VR anti-fan)

    "And for me, the movies are like a machine that generates empathy. It lets you understand a little bit more about different hopes, aspirations, "

    Ebert képes volt a síron túlról is megtrollkodni a habzó szájjal elvakítani igyekvő VR-eseket ... :D
  • molnibalage83
    #8
    Én csak az OR fejlesztői változatát próbáltam repszimben és pár demó progival. Még úgy is döbbenetes volt. Bár én néha rosszul lettem tőle, de nem tudom, hogy a felbontás és FPS gondok vagy maga a VR betegség miatt. (Bőven 30 alatti FPS-ek voltak a DCS-ben, az egyszerű teszprogramoknál nem volt ilyen gondom.)

    A DCS kabinja döbbenets volt, előfordult, hogy majdnem reflexből levegőben csapkodtam, hogy kapcsolót nyomjak meg.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.10.05. 10:40:32
  • zola2000
    #7
    Csak egy kérdés próbáltad már a VRt?

    (még én sem -a mobilos cardboard nem számít :) - de aki próbálta az általában dícsérni szokta)
  • ugh
    #6
    Attol hogy valakit telebasznak markerrel (igy hivjak bazmeg) es mondjak hogy jatszon a forgatokonyv szerint meg nem kell tudni a technologiat mogotte.
    Te egy akkora hulye vagy mint ide lachaza..

    Ez az egesz egy raklam.
    O meg a reklam arc.
    Mert fasznak se kell ez a sok szar, meg a kutyuk hozza.
    Utoljára szerkesztette: ugh, 2017.10.04. 12:51:48
  • Sir Cryalot
    #5
    Hát a nagyképernyős >100" sztereo az tényleg mámorosító élmény, elvégre ablak egy másik világra, de annak az empátiához nem sok köze van, épp ellenkezőleg.
  • Sir Cryalot
    #4
    empátiagép :DDDDDDD
    oxymoron of the f year.

    emotion capture

    no comment

    pixarról is legyen már valami eufemizálós cikk hogy a grimaszolás milyen úttörő. Vagy a blizzard milyen jó irányba viszi a játékfejlesztést világszerte.Meg ez az AAA fejlesztősdi nem egyenesen a szakadékba vezet.
  • molnibalage83
    #3
    Ezek szerint neked lövésed sincs arról, hogy már gyak. emotion capturrel dolgozott számítógépes játékban is, ezért van némi fogalma arról, hogy a jövőben a színészek nagyon sokszor csak face capture és voice actingban lesznek, mert a virtuális színész és kamera által végtelenszer fel lehet venni és meg lehet ismételni a "felvétel".

    A 2013-as Last of Us is olyan szinten volt már, hogy a filek 99%-át verte a sztori és cutscene. Izé...
  • Cat #2
    szerintem meg pont fordítva: egyrészt nem hogy pénzt kap ezért, hanem ő ad, másrészt biztos vagyok abban is, hogy amilyen szórakoztatóipari körökben ő mozog sokkal inkább téma, mint mondjuk nálad.
  • ugh
    #1
    Mindenkinel van egy osszeg amivel barmi mellett kiall.
    Szerintem joforman lovese sincs mi a faszrol van szo....