8
  • Alanw
    #8
    aha mert aztan az MSZP meg total fiatalos part mi? :-)
  • Alanw
    #7
    ja hogy a russzki barataik ott is segiteni tudjanak mi?
  • esztyopa
    #6
    Nem kell rettegni a nyuggereknek !
    Vezérünk /örökké éljen,és száz szál rózsa hulljon reá/ mindig meg fogja ÍGÉRNI a nyuggerprémcsit !
    Minek szavazás? Egy,csak egy legény van,talpon e vidéken !
  • Ender Wiggin #5
    VP hackerei majd itt is besegítenek...
  • kvp
    #4
    Az online szavazassal az a baj, hogy vagy konnyen hamisithato vagy rogziteni kell ki mire szavazott. Egyik se tul nyero...
  • fonak
    #3
    Rettegnek a nyugdíjasok, mert a gonosz Vona elektronikus szavazással akarja elvenni tőlük a szavazati lehetőséget!!! (ripost/origo/tv2 stb.)
    Utoljára szerkesztette: fonak, 2017.09.19. 21:49:10
  • tobias88
    #2
    Ez majd akkor fog maximum megvalósulni, ha egy olyan párt jut 2/3os többségbe, ami nem a nyugdíjasok szavazataira számít főleg. Tehát amíg a Fidesz van hatalmon vajmi kevés az esély a bevezetésére.
    Utoljára szerkesztette: tobias88, 2017.09.19. 12:00:05
  • lammaer
    #1
    Én annak örülnék igazán, ha ez az elektronikus szavazás nemcsak a 4 évente történő választásokra, hanem a nagyobb horderejü döntésekre is "bevezetődne".

    Pl Olimpia, Paks 2, akarunk e EUban lenni, kisvasút, miniszterek fizetéscsökkentése, kötelező vagyonnyilatkozat stb... természetesen egyszerüsitett kérdésfeltevési lehetőséggel (nem több hónapos meghekkelhető folyamat - bizottsági hercehurca, időbélyegzővel való marháskodás, aláirásgyűjtés)

    Kicsiben láttam ilyet működni, nemrég volt a XVII kerületben egy online szavazási lehetőség, hogy van az önkormányzatnak pár millója játszótér felújitásra, és arra voltak kiváncsiak hogy 5 játszótér közül melyik a legnépszerübb...

    Nyilván - kormánytól függetlenül - utópia amit szertnék, hiszen miért akarná bármelyvezető is hogy a nép beleszóljön a döntéseibe, nem is tudom létezik e a földön olyan ország ahol van ilyen... scifiben olvastam ilyet egyelőre csak :D
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2017.09.19. 11:31:25