8
  • Kelta
    #8
    az új plazmákon már nincs ilyen jelenség
    én nem tapasztalom..
  • Macropus Rufus
    #7
    "Plazma nem arra való, hogy pc képét nézegessük, hanem filmekre!! Nem tudom mit láttál, de a plazma képe az lcd-hez képest kb ég és föld... Ha neked csak a beégés maradt meg akkor az vagy nagyon sz@r plazma volt, vagy téged igazából nem is érdekel a képminőség. "
    a tévé csatornák logója volt bele égve a sarkokba. Ami látható volt akkor is amikor a tévé ki volt kapcsolva. Eléggé zavaró amikor a kép sarkaiban egy némileg eltérő színű valamit látsz a nézett adáshoz képest+ kikapcsolva is szépen látható volt.
    A képmínőség meg ugye a képek sarkaira is vonatkozik. Maga a kép amúgy szép volt.
    De már ne is haragudj: egy millás vas ne csináljon ilyeneket.
    Egyéb iránt: csak filmnézésre meg pötyet drága nem?
  • Ulrich von
    #6
    Jah, a feketés mondat teljesen értelmezhetetlen.
  • Kelta
    #5
    Plazma van, és most rendelem meg az újat..nekem bevált főleg film, sport stb
    messze jobb bármelyiknél..
    ez itt :):
    http://www.plazmadiszkont.hu/termekek.php?megnyit=tv&fajta=&gyarto=1080&id=5518
    Utoljára szerkesztette: Kelta, 2017.09.14. 08:45:59
  • Celeborn
    #4
    Nekünk is plazma van kb. 7 éve (Panasonic G20) és néha rákötöm a PC-t játék céljából. A HUD valóban be tud égni halványan, de csak rövid időre. Ha játék után valami mást nézek rajta, akkor el is tűnik a beégett cucc. Szóval fixen semmi sem égett bele 7 év alatt. Pedig rengeteget XBOX-oztam is rajta. Max. pár percre égnek be.
    Viszont nem értem azt a mondatot, hogy a mély fekete előnyét is elveszti, ha behúzzuk a függönyt. A képernyő feketéje nem a bevilágítás miatt érdekes, hanem azért, mert az LCD technológia nem képes a háttérvilágítást 100%-osan kitakarni, ezért pont akkor szar az LCD, ha behúzzuk a függönyt, mert ilyenkor látszik igazán, hogy a fekete igazából csak szürke. Bezzeg az OLED feketéje mindig fekete.
  • tom_pika
    #3
    "A havernál láttam ilyen beégést a plazmáján."

    Plazma nem arra való, hogy pc képét nézegessük, hanem filmekre!! Nem tudom mit láttál, de a plazma képe az lcd-hez képest kb ég és föld... Ha neked csak a beégés maradt meg akkor az vagy nagyon sz@r plazma volt, vagy téged igazából nem is érdekel a képminőség.
  • Macropus Rufus
    #2
    "OLED tévék is érzékenyek a beégésre"
    hát akkor ezt még meggondolom. A havernál láttam ilyen beégést a plazmáján.
    Eléggé gáz.
  • Jawarider
    #1
    Több mint 1 miska egy ilyenért ? NOOOOOOOORMÁLIS ?