67
BioMutant
  • robicarlos6
    #67
    Hibái ellenére is óriási siker a Biomutant (1 milliót adtak el)
  • hunbalee
    #66
    Egy sor fontos újítást hozott a Biomutant frissítése
  • oneal1
    #65
    igen, a legelején jók még!

    Amúgy én is begyűjtöttem mindent :)
  • krisztajo
    #64
    Köszi, jó tudni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát nem tudom, a játék elején szerintem a bot elég jó és az íjnak is elég jó sebzése és tűzgyorsasága van.

    Én azt hiszem azért begyűjtöm őket.
  • oneal1
    #63
    én úgy tudom nem kapjuk meg ilyen esetben.

    fegyverekhez spoiler:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nagyon nem éri meg a törzsi fegyverek miatt megcsinálni, konkrétan szart sem érnek :D


    Én tegnap vittem végig a fő sztorit, 36-os vagyok, maradt még side mission bőven.
  • krisztajo
    #62
    Sziasztok! Van egy olyan pillanat a játékban amikor a törzsünk sifuja közli velünk, hogy a többi törzs kész behódolni és nem kell minddel külön harcolni. Az lenne a kérdésem, hogy így megkapjuk a törzsek fegyvereit, vagy azokhoz mindenképp harcolni kell?
  • oneal1
    #61
    akinek esetleg kifagy unreal engine hibával, ikonon jobb klikk, kompatibilitás, teljes képernyőz optimalizáció tiltást kapcsolja be és jó lesz :)
  • hunbalee
    #60
    Az első Biomutant patch sok hiba kijavítását ígéri
  • oneal1
    #59
    ugyan ezt érzem én is, egyszerűen jól össze lett rakva, meg van a maga kis egyedi hangulata és amiért fikázták, hogy túl sok minden van én pont azt élvezem!

    Találom az új cuccokat, mindig változtatok valamit.
  • Synchronous
    #58
    Nekem csak annyi a problémám a játékkal, hogy nincs zoomolási lehetőség a lőfegyvereknél. Csak lövöldözik a világba, de nem lehet közelíteni az ellenfélre. Annyira megszoktam ezt a TPS játékoknál és itt meg semmi. Kicsit frusztráló így. Fogalmam sincs miért spórolták ki.
  • jarlaxxe
    #57
    A narrátort állitolag ki lehet kapcsolni.
  • Voltan
    #56
    Én is így vagyok vele. Az első 1-2 órában valahogy csalódott voltam, főleg a narrátor működése nem tetszett, meg valahogy fura volt az irányítás is, de 3-4 óra után megszoktam, a mechanikák is rögzültek, belejöttem a harcba is - már nem csak nyomogatok össze-vissza.
    Most már kimondottan tetszik, nagyon jó hangulata van, és érződik rajta, hogy szívvel-lélekkel csinálták. Jó kis nyugis, felfedezős móka, jópofa harccal, jó crafting rendszerrel. Tetszik, tök jó kikapcsolódás.
    Utoljára szerkesztette: Voltan, 2021.05.26. 22:55:35
  • wedge31
    #55
    Detto nem értem, teljesen becsületes iparos munka a lett ez a játék. Tegnap gyorsan beletettem négy örát és eddig nekem bejön amit láttam.
  • oneal1
    #54
    sok helyen szétfikázzák a játékot a szerteágazó lehetőségek miatt....
    nem értem, egyszerűen fun a játék így 1 óra után.

    Így, hogy nem támogatja a a dlss-t 4k ban megdolgoztatja a gépet szépen.
  • JonasSandor
    #53
    Optimalizátlan búghalmaz.
  • Voltan
    #52
    Még nem jelent meg hivatalosan, csak este 7-kor lesz elérhető.
  • AnuluWork #51
    Akinek megvan és játszik vele, milyen lett?
  • hunbalee
    #50
    Befutott a Gamekapocs tesztje is
  • hunbalee
    #49
    Biomutant teszt – Állatias küzdelem (PC GURU)
  • Hexex86 #48
    Még megjelenés előtt a Mad Max játékot is lehúzták a drága "szakértő" emberek, de miután megjelent a népnek mégis tetszett, ahogy nekem is.
    Inkább próbálja ki mindenki mielőtt egy ilyen lap miatt kihagyna bármit is. No offense.
  • hunbalee
    #47
    Biomutant PC Perfomance teszt

    Kurva ronda vs 4K 60 így is csak 3080 és 3090-el van meg mondhatni épphogy..

    Biomutant teszt - felejthető szőrös kis semmiség

    Bármennyire is fájó kijelenteni: semmit sem vesztettünk volna, ha a rengeteget csúszó Biomutant végül sosem készül el.
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.05.24. 18:28:58
  • hunbalee
    #46
    A Biomutantról dióhéjban
  • hunbalee
    #45
    Így fut a különféle platformokon a Biomutant

    "A listáról látványosan hiányzik az Xbox Series X/S, illetve a PlayStation 5, ennek azonban egyszerű az oka: a Biomutant még az előző generáció konzoljait célozta meg, így nem készült belőle önálló újgenerációs port. A visszafelé kompatibilitásnak köszönhetően természetesen ezeken a masinákon is gond nélkül játszható lesz az anyag, de valószínűleg be kell érnünk az Xbox One X és a PlayStation 4 Pro élményével."
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.05.15. 08:07:15
  • wedge31
    #44


  • hunbalee
    #43
  • hunbalee
    #42
    Biomutant - Official The World of Biomutant Trailer

  • wedge31
    #41
  • hunbalee
    #40
    Gépigény

    Minimum

    Op. rendszer: Windows 7/8.1/10 (64 bit)
    Processzor: AMD FX-8350 / Intel Core i5-4690K
    8 GB RAM
    Grafika: GeForce GTX 960 vagy Radeon R9 380
    Tárhely: 25 GB szabad hely

    Ajánlott

    Op. rendszer: Windows 10 (64bit)
    Processzor: AMD Ryzen 5 1600 / Intel Core i7-6700K
    16 GB RAM
    Grafika: GeForce GTX 1660Ti / Radeon RX 590
    Tárhely: 25 GB szabad hely
  • hunbalee
    #39
    Biomutant is coming to PC, PlayStation 4, and Xbox One on May 25th, 2021.
  • hunbalee
    #38
    "A kiadó legutóbbi pénzügyi jelentése - valamint a THQ Nordic GamesIndustry.biz-nek nyilatkozó vezetője, Klemens Kreuzer - az április elsején kezdődő és 2022 március 31-ig tartó pénzügyi év egyik legfontosabb címének nevezte az Experiment 101 különleges projektjét, ami alapján legkorábban tavasszal vethetjük bele magunkat a Biomutant játékmenetébe (elvileg PC, PS4 és Xbox One platformokon, de garantálhatóan lesz belőle új generációs kiadás is).
    A THQ Nordic jelentéséből egyébként az is kiderült, hogy a 2022. március 31-ig tartó időszakban a Metro Exodus óta először jelentkezik újabb AAA kategóriás játékkal, és ettől kezdve minden évben számíthatunk hasonló kaliberű címekre a kiadótól."
  • grebber
    #37
    Amikor már nem tudsz mivel a hírekbe kerülni jönnek a zeró infos adatok...

    Biomutant - mikrotranzakciók nélkül
  • lostprophet
    #36
    Ja, már alig várom én is, előrendeltem még jó régen a gyűjtői kiadást.
    Utoljára szerkesztette: lostprophet, 2020.06.26. 00:43:57
  • jarlaxxe
    #35
    Még mindig nagyon tettszik.
  • wedge31
    #34
  • JonasSandor
    #33
    Utolsó fázisában járnak 10 perces gameplay jött.
  • grebber
    #32
    BioMutant – nagy a csönd, de nem halt meg
  • grebber
    #31
    BIOMUTANT - Gamescom 2019 NEW Gameplay Demo

  • grebber
    #30
    Fél óra a BioMutant társaságában
  • grebber
    #29
    Ismerkedj meg a BioMutant világával!
  • wedge31
    #28