273
bannerkep
  • Hunor1
    #73
    na töltődik nekem is! nem várok tovább a törésre... ez a játék megéri a kicsit húzós árát. a full miben több mint a demo? talán az utolsó kaszt aktiválásában?
  • szekolo
    #72
    A játék nagyon tetszik, de a multitól falra mászok...
    Már a nyílt bétában is próbálkoztam vele, de ott is csak 1x sikerült becsatlakozni egy meccsbe. Sajnos a helyzet nem változott :/ vagy még rosszabb lett. Remélem hamar javítják, vagy módosítanak a meccskeresésen.
  • Hunor1
    #71
    szerintem nézzél yutube videókat a játékról. rengeteg van fenn. abból meg tudod ítélni hogy milyen.
  • Plata
    #70
    Hát ez teljesen más,de nagyon jó,de késtél egy napot,a hétvégén nyílt béta volt.
    Bárki kipróbálhatta.
  • Bandeeka
    #69
    Sziasztok!
    Érdemes befektetni a játékba? Imádtam a Simcity sorozatot de az Anno sorozattal még nem próbálkoztam.
  • Hunor1
    #68
    köszi
  • Paradoxon61
    #67
    https://nihoel.github.io/Anno1800Calculator/
    Ez egy nagyon jó kis segítség, de az anno 1800 wiki termelő egység ismertetőinél is írja 1 mennyi embernek termel.
  • Hunor1
    #66
    háát, jó volt ! nagyon tetszett ! melós ugyan, mert régen annoztam már. ki kell tapasztalni pl. hogy mennyi termelő üzemet tud ellátni 1 farm, vagy ültetvény .
  • Paradoxon61
    #65
    A pénz kereskedésből és adóból jön. Építéskor látod melyik lakos tipusból mennyi kell az építéshez. Ez el fog tünni a létszából ha felépíted az adott gyárat, tehát nagyon figyelni kell, hogy legyen elég abból amelyikből kell. Az igényeket kielégítő termelésről infót szerezhetsz az anno wikiből, ott leírja, melyik fontos cikk hány ember igényét elégíti ki és rengeteg más nagyon hasznos infó is van ott. Ezzel meg lehet tervezni azt, hogy mennyi adható el. Eladásnál vigyázni kell mit választasz, ballansz, eladás vagy vétel és mennyit állítáasz be. A ballansz trükkös tud lenni, főleg ha keév a pénzed ami mindíg kevés. :)
  • Hunor1
    #64
    igen, csak a "sell" van beállítva
  • Hunor1
    #63
    meddig mehet a buli ? ma éjfélig ?
  • erasmus4
    #62
    Engem is az zavar hogy nem igazán lehet átlátni hogy most miből jön a pénz, oké eladsz, bár hiába állítottam be hogy vegyen 1 bizonyos dolgot, amit nem tudtam termelni nem hoztak olyat. Meg néha mindhárom munkás osztályból van pluszban elég, köv pillanatban meg beesik és -40, -50ek kellenek.

    A játék mekkora részét kaptuk meg a bétában? A szigeten van egy csomó erőforrás ami nem lehet kiaknázni, olaj minden féle ércek, stb, szőlő-t sem lehet ültetni ahogy nézem, szóval gondolom minden osztálynál nagyobb lesz a termelhető dolgok száma.

  • Botond #61
    Elsőre egyenleget állítasz be a kikötőkben. Ha mondjuk azt állítod be, hogy legyen mindig 40 egység krumplipálinka a raktáradban, akkor a felesleges eladja, de ha a fogyasztás pillanatnyilag belöki 40 alá a készletet, akkor bizony a következő hajótól bevásárol a gép. Vagy egyenlegezésről átkapcsoltad csak eladásra?
  • Hunor1
    #60
    tetszik nagyon ! csak ez a balansz zavar nagyon! mióta beindult a kereskedés hol pozitív, hol meg indokolatlanul lemegy mínuszba! pedig csak eladok, semmit sem veszek !
  • Plata
    #59
    Én akartam,de nem úgy alakultak a dolgaim hogy tudjak is,remélem ma talán lesz rá időm vagy holnap.
  • Botond #58
    Igen, elkezdtem a kampányt, jópofaság. Egy ponton azt mondja, hogy demóban ennyi, a további történethez vedd meg a teljes játékot, szóval ma egy végtelenített építkezős pálya jön.
    Sokkal stabilabb, mint a zárt béta volt.
  • Hunor1
    #57
    Lehet már tölteni a bétát ! valaki már játszik vele esetleg ? tapasztalat ?
    Utoljára szerkesztette: Hunor1, 2019.04.12. 19:02:16
  • Plata
    #56
    Nekem küldtek egy levelet hogy holnaptól béta és töltsem le előre.
  • Plata
    #55
    Na akkor jó.
    Szeretem a dobozos játékokat,bár már nem olyanok mint régen.
    Bezzeg régebbi játékok dobozaiban mennyi minden volt.
    Még a mai napig megvan a Gothic díszdobozos gyűjtői kiadása,abban még képeslapok is voltak és vannak,mert most is megvannak.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.04.09. 18:46:56
  • Darkman86
    #54
    A dobozos uplayes kód lesz.
  • Plata
    #53
    Én dobozost szeretnék belőle.
    De ha a dobozban epic store kód van akkor csesszék meg.
  • Darkman86
    #52
    Uplayen ettől még ugyanúgy lesz. Én is ott rendeltem elő.
  • Plata
    #51
    Epic store kell a büdös francnak.
    Dugják fel a jó édes,szóval annak.
    Ha epicre viszik akkor egy vevőt buknak tuti.
    Akkor jó lesz nekem az ncore store verzió.
  • Stormbird
    #50
    "Az Anno 1800 Steamen való értékesítése április 16. után megszűnik egy kiadói döntés miatt, hogy korlátozzák a játék terjesztését. A kiadó biztosított minket, hogy minden korábbi Steames vásárlás a Steamen lesz teljesítve, és a Steames tulajdonosok hozzá fognak férni a játékhoz és minden jövőbeni frissítéshez és DLC-hez a Steamen keresztül.

    Nem tudjuk, hogy a játék a későbbiekben ismét elérhetővé válik-e a Steamen. Előre akartunk szólni, hogy ha szeretnéd, megvehesd a játékot a Steamen.

    Elnézést kérünk azon Steam felhasználóktól, akik arra számítottak, hogy a játék az április 16-i megjelenési dátum után megvásárolható lesz.

    A Steam csapata"


    No comment:(
  • Plata
    #49
  • Hunor1
    #48
    kurva messze van ez még ! :))))
  • Plata
    #47
    Én várom is,jó volt az előző béta is,de sok dolog nem volt bent.
  • SANTANTICA #46
    Közeledik....
  • Hunor1
    #45
    szerintem csak azért bétáznak hogy minél többen kipróbálják, majd vegyék is meg ez után. lehet nem bíznak a yutúbos prezentációkban ( mert kevesebben nézik, mint ahányan ingyen játszanának vele )
  • SANTANTICA #44
    Fura...minek bétáznak a megjelenés előtt 2 nappal? ha valami gond lenne, esélyük sincs javítani....elvileg egy nyílt bétának az lenne a "feladata", hogy az esetleges hibák kiderüljenek, majd még megjelenés előtt ki tudják javítani. De csak tudják hogy áll a dolog :)

    Amúgy Instant Gaming-en még mindig akciósan előrendelhető. (-26% 44.49€)
  • Plata
    #43
    Április 12-14 nyílt béta.
    Április 16 pedig a megjelenés napja.
    Link.
  • Hunor1
    #42
    ok. köszi. várok akkor , mást nem tehetek :(
  • Plata
    #41
    Már vége,én sem játszhatok vele.
    Hiába volt meg a béta kliens és volt béta invem,vége a teszt időszaknak és többé nem lehetett elindítani.
    Majd áprilisban lehet megint játszani vele.
  • Hunor1
    #40
    az hogy vége annyit jelent hogy nincs több béta kulcs kiadás? de akinek megvan az játszhat rogyásig vele, vagy csak bizonyos időtartamig ? ( láttam már más játékot is törve, ha csak alfát is, szóval lehetne nem? )
    Utoljára szerkesztette: Hunor1, 2019.02.17. 14:38:20
  • Plata
    #39
    Bétának vége,egyenlőre,majd áprilisben lesz nyílt béta.
    Törtet meg nem tudok.
  • Hunor1
    #38
    hali. valaki tud tört verziót a bétáról? sajnos nem sikerült meghívót kapnom, de nagyon szeretném kipróbálni. hátha van valahol letölthető verzió is. (jöhet priviben is tipp) köszi !
  • SANTANTICA #37
    de,de lett :) köszönöm...csak bele is temetkeztem a játékba :)
  • Plata
    #36
    Alapvetően olyan mint a régi Anno játékok,csak a grafika szebb.
    Igazán nagyon hangulatos,olyan mint a régi Anno játékok voltak,még az ezres szériába tartozók.
    Kétezres szaroktól ezerszer jobb.
    Hasonlít az Anno 1404-hez,csak más korszak,mások az épületek.
    De hasonlít rá.
  • Hunor1
    #35
    de alapvetően - a korszakon kívül - nincs sok különbség a korábbi (történelmi) darabokhoz képest ?
  • Plata
    #34
    Zárt bétának vége,nyílt béta áprilisban lesz.
    De nagyon szép volt a játék,sok minden meg még nem volt benne elérhető mert még csak zárt béta volt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.02.09. 08:38:32