30
  • petrov144
    #30
    Tesómnak azóta van pocakja hogy három műszakban dolgozik
  • HyBrIDNyLA
    #29
    Én azt látom, h a rendszertelenség is nagyban befolyásolja az elhízottak számát. Nagyon sok ember nagyon sokat dolgozik és tényleg nincs ideje enni, amikor meg van, akkor bezabál. Értem ez alatt főleg az este hazamenetel utáni esti bezabálásokat, amik a legnagyobb ellenségei a kiegyensúlyozott életvitelnek. Ez nagyon sokat számít. Általában azt látom, h meló után mindenki bezabál, meg besörözik. Egész nap tolják, mint állat a melót, aztán este meg jön a "jól megérdemelt dobzódás".
  • ostoros
    #28
    Hááát... Láttam én már keményen dolgozó lapáttámasztót eleget.
  • bdzsana
    #27
    Nem csak zsírgépekről van szó hanem túlsúlyosakról. Ha a férfiakat nézed a fizikai munkások között is rengeteg a sörhas. Mellettünk épp építkezés van és hidd el ők elég keményen dolgoznak mégis van pár 9. hónapban lévő munkás.
  • ostoros
    #26
    Én még ilyen embert nem láttam.
    Ha kövér embert látsz, nem arra asszociálsz, hogy sokat mozogna, maradjunk ennyiben. Én eddig csak olyan hájgépeket láttam, akik a seggük megmozdítása NÉLKÜL zabálták magukat kövérre. Ha meg el kellene érni a buszt 50 méter futás... hahaha! dehogy futás... kocogás és a halál szélén van. Nem azért mert olyan hájas- hanem azért mert annyira nincs semmi izomzata, és nem képes mozgatni a zsírtömeget. Ami azért van, mert korábban sem mozgott semmit.

    Rendszeres mozgás mellett képtelenség annyira elhízni. Mert ahogy hízik, arányosan több kalóriába kerül neki a mozgás. De persze ha nem mozog semmit....
    Utoljára szerkesztette: ostoros, 2017.07.29. 21:24:27
  • bdzsana
    #25
    Egy átlag ember simán elnassolgat egy film alatt egy csomag kekszet, ehhez hozzá lehet adni a kis napi csokikát, csipszet, cukros üdítő, gyümölcslevek, energiaital, gyümülcsös joghurt meg a sok sz.rt
    Ha még ehhez egészséges tápláló főétkezéseket veszünk megfelelő mennyiségű mozgással már akkor sem égetjük el az összes kalóriát. Csak hogy jellemzően a főétkezésekkor sem az egészséges kaják állnak középpontban, főleg itt nem Magyarországon.
  • ostoros
    #24
    Na, és ettél -e már meg annyit egyszerre? Csak próbáld ki egyszer. Hülyeséget ugatsz.

    Az meg kit érdekel, hogy te jársz edzeni? (Nem jársz, csak faszverő versenyre.) A kalóriaguru pedig kamu.
    Utoljára szerkesztette: ostoros, 2017.07.29. 15:40:09
  • paragic
    #23
    A kalória a csomagolásról van, a séta az közepes tempójú futás, a kaloriaguru.hu számai alapján, rendszeresen járok edzeni, a barátnőd meg kit érdekel.
    Egyébként tessék, még néhány hasraütős szám, jogy örülj: egy 65 kg-os ember 8 óra nehéz fizikai munkával 2080 kalóriát éget el. Ez pontosan 2,3 csomag Pilóta keksz.
  • ostoros
    #22
    A hasraütős számaid. De még ha így is van, akkor elmondok neked valamit.

    Barátnőm, cukorgyárban dolgozik, a csomagoló részlegen. 12 kilós dobozokba kerül a cukor. A mai műszakban 11 raklapnyit kellett megpakolnia. 30 doboz megy egy raklapra. Könnyen kiszámolhatod, hogy majdnem 4 tonnát mozgatott meg 8 óra alatt.

    Közben meg 1 órás séta miatt rinyálsz. Hát bocs, de ez szánalmas. Ha ennyire félsz a mozgástól akkor mondd azt!
  • paragic
    #21
    Mi a kamu?
  • ostoros
    #20
    Kamu.
  • ostoros
    #19
    20 perc az picsafüst 24 órából. Kötözködjél az élő fával!
    Utoljára szerkesztette: ostoros, 2017.07.28. 20:48:20
  • paragic
    #18
    Most néztem, hogy egy 180 grammos pilótakeksz 900 kalória. Nem egy nagy kunszt benyomni két étkezés közt, és "csak" egy óra futás az ára.
  • cateran
    #17
    Te 24/7-ben vagy ebren? Nem dolgozol es nem is csinalsz semmi mast? Irigylem az eleted.....se alvas, se szocializalodas, se munka, se semmi egyeb....ugy valoban picsafust 20 perc (barmire)
  • ostoros
    #16
    20 perc az picsafüst 24 órából.
  • ostoros
    #15
    A lényeget nem vetted le, ugye? Akkor elmondom, hogy érthető legyen: Egy normális ember akár egész nap képes sétálni, ha van biztosítva élelem és víz, meg pihenés, az egész kontinenst át lehet szelni.
    Akár az evolúció, akár Isten alkotta az embert, nem arra tervezte, hogy a seggünkkel lyukat köszörüljünk a fotelba.
  • paragic
    #14
    Nem azt mondtam, hogy jó hozzáállás. Azt mondtam, a táplálkozáson áll vagy bukuk. Egyszerűbb nem megenni azt a kalóriát, mint lemozogni. Egy szelet sütemény 20 perc a futópadon.
  • AgentKis
    #13
    "a derékméretnek kevesebbnek kell lennie a testmagasság felénél"
    Ezek szerinte Pistorius is mocsokkövér!!
  • AgentKis
    #12
    Ezzel meg is nyugtattál. Arrafelé a születéskor várható élettartam kb. 2/3-a a mi kis kövér életünknek... XD
  • ostoros
    #11
    Gondolkodj el rajta és rájössz.
    Kis segítség:
    https://www.youtube.com/watch?v=826HMLoiE_o

    Utoljára szerkesztette: ostoros, 2017.07.27. 13:16:41
  • bakvarnyu
    #10
    "A derékméretnek kevesebbnek kell lennie a testmagasság felénél"
    Ilyet csak modell csajoknál tudok elképzelni.
  • T0nk
    #9
    Kérem a "rendesen mozogsz" definícióját.
  • RubikM4
    #8
    nagyjából erről van szó.

    http://www.bitrebels.com/wp-content/uploads/2011/04/Evolution-Of-Man-Parodies-4.jpg

    Mozgás, élet stílus, genetika.
  • ostoros
    #7
    Kurvára rossz hozzáállás. Zabálhatsz mint a disznó, ha rendesen mozogsz. Sokkal egészségesebb is, mint amit te javasoltál.
    Utoljára szerkesztette: ostoros, 2017.07.26. 17:04:12
  • paragic
    #6
    Azért az elhízás nagyobb részt a táplálkozás eredménye. Hiába mozogsz és égetsz el 3000 kalóriát egy nap, ha közben 4000-et zabálsz akkor is hízni fogsz. Lefogyni ágyban fekve, mozgás nélkül is lehet, csak nem nagyon szabad enni.
  • fonak
    #4
    A fehér ember hájas, kasztrált nyápiccá változik, de semmi baj, az életerős, nemzőképes és nemzésre kész kanok importja folyamatban van.
  • ostoros
    #2
    Akkor az a statisztika annyit is ér...
  • Ender Wiggin #1
    Az EU-ban Mo a 4. legkövérebb ország, és Románia a "legfittebb" az Eurostat szerint.