63
Astellia Online
  • savior666
    #63
    Megjelent az Astellia Royal amerikaban. De nem igazan ertem, hogy mi is ez. Azt hittem egy teljesen uj jatek, de szerintem ez az Astellia online csak ingyen.
  • savior666
    #62
    Astellia Royal.
  • savior666
    #61
    Lesz valami uj Astellia. Reborn vagy mi lesz a neve, mar nem emlekszem. Tudni errol valamit?
  • savior666
    #60
    Ingyenes lesz a jatek?
  • Eragon30
    #59
    Sziasztok. Aki nem szeretne pénzt költeni erre a szutyokra, vagy csak kipróbálni szeretné vásárlás előtt, az játszhat ingyen az orosz szerveren
    Angolosítás mellékelve a facebook oldalon:
    https://www.facebook.com/astelliahungary/

    Utoljára szerkesztette: Eragon30, 2020.05.04. 21:24:27
  • foxxi
    #58
    Én már letöröltem. Halálra untam magam egyedül benne :(
  • savior666
    #57
    Van valami hir a játékról?
  • Daditsx
    #56
    Akkor neked való, mert arról szól az end game.
  • foxxi
    #55
    Én mindig kitartó vagyok. Majd kiderül a számomra is. De akkor magányos hősként vagdosok a vidéken
  • Daditsx
    #54
    End game-ig nekünk is bejött.
  • foxxi
    #53
    Kár. Nekem eddig bejön a maga módján.
  • Daditsx
    #52
    Már szerintem mindenki abbahagyta... nem hozta a kívánt hatást.
  • foxxi
    #51
    Hali.
    Kaptam egy kulcsot a játékhoz. Van aki játszik innen vele?
  • Daditsx
    #50
    Fejlődés része igen. Gear-elés már idegesítő. Full random minden. De ami biztos, hogy amire szükséged lenne az nem neked fog esni hanem másnak.
  • Szatekszon
    #49
    Értem. Milyen a véleményetek a játékról? Élvezhető?
  • Daditsx
    #48
    Az már nincs.
  • Szatekszon
    #47
    Sziasztok. Esetleg nem tudna nekem adni valaki egy 14 napos kulcsot a játék kipróbálása véget? Nagyon meg köszönném.
  • amikkamakka
    #46
    Nekem is van 3 db 14 napos kulcs ha valaki kipróbálná
  • drop
    #45
    menyi most a hely ami letölt?
  • drop
    #44
    köszönöm meglett töltöm lefelé
  • Daditsx
    #43
    Privibe küldtem
  • drop
    #42
    szia én igen ha lehet köszönöm
  • Daditsx
    #41
    Akit szeretné kipróbálni van 3db 14 napos kulcsom.
  • savior666
    #40
    Helló.
    Valaki nem akar Astellia accountot cserélni Eternal Magic Accra? Van rajta Keeper Pack meg az egyik maxos karakteren 300 nap platina szolgáltatás.
    Jó játék csak már kicsit ráuntam, az Astelliát meg kipróbálnám.
  • amikkamakka
    #39
    Ha valaki fps problémákkal küzd itt egy kis segítség (kipróbálva, tesztelve, működik)
  • amikkamakka
    #38
    Azt hiszem valahol le volt írva (talán telepítésnél, nem biztos de olvastam valahol ) hogy ha régiót váltasz akkor utána a kliensben ki kell jelentkezni (nem kilépni a kliensből, kijelentkezni: jobb felső sarokban van egy ikon és ott) ha más is járna így talán hasznos lesz.
  • Eikichi
    #37
    Érdekes ez a launcher, kb. négyszer újraindítottam EU módban, mire kiadta az EU szervert....
  • Eikichi
    #36
    Az NA-AIDA server tulajdonképpen az NA szerver? Csak mert elindítva a játékot így jó pár lvl után észrevettem, hogy hiába Europe módban indítom, csak ez az Aida szerver van, ahova be tudok lépni. Akkor ez, hogy is van? :)
  • sztar007
    #35
    Megvettem sajnos, nem kellett volna, nagyon gagyi hatást keltenek a skillek, ötlettelen a egész, láthatatlan falak vannak néhol, karakternél chest, eing, earing, braclet, meg egy fegyó van, warriornál ami kard+pajzs és csak a fegyvert jelzi...azt hiszem várok az Ascent Infinite Realmre.
  • amikkamakka
    #34
    Még annyit hozzá tennék hogy 10 dollárért egy hónapig korlátlanul lehet nyúzni a játékot. Kipróbálásra tökéletes.
    Utoljára szerkesztette: amikkamakka, 2019.10.01. 14:42:01
  • amikkamakka
    #33
    De hogy egy kis negatívumot is írjak.Telepítéskor hibát írt hogy nincs elég hely pedig kb 100 giga volt még az SSD-n. A launcherrel startkor voltak problémáim kb minden 3.ra indult csak el, folyamatosan kilépett tálcára. (ez azóta megszűnt)
    Azóta ingame nem tudok se a screenek között váltani, sem másmilyen grafikai beállítás változtatni.( szerintem majd egy újra telepítés megoldja ) Aztán az említett fps droppok amit most is elmondok nálam 40 fps alatt nem láttam még. A questek kicsit egyhangúak, a szokásos menj ide ölj meg 20 vaddisznót típusú questek ( azért volt 1-2 érdekes ) Az átvezető videóknál mintha spóroltak volna a polygonokkal, szerintem itt ott nem túl szépek. Aztán pár óránként kifagy többnyire akkor amikor a zsákomban bogarászok. A shop szerintem egy kicsit drága. Kb ennyi, szerintem nem annyira gáz de mondom lvl 30+ on vagyok még csak. És a negatívumok uán egy kis pozitívum is legyen a craft rendszer szerintem nagyon jó. Eddig nálam a FF14 craft rendszere vitte a prímet, azt ha nem is előzi meg kezet foghatnak egymással :)
    Ui.:
    Az Astellekről nem is írtam szinte azt lehet megteszi helyettem valaki más mert érdemes lenne azokról is írni, nagyon feldobja a játékot.
    Utoljára szerkesztette: amikkamakka, 2019.09.30. 13:22:25
  • amikkamakka
    #32
    Nekem nagyon tetszik eddig. A rengeteg fejlesztési lehetőség (karakter,Astell, fegyver, armor,kiegészítők stb) nem csak hogy plusszolni lehet őket(barátságosabb mind BDO-ban) hanem plusz tulajdonságú kövekkel felruházhatod. A karakterek az Astellek (lehet itt-ott már súrolja nálam a cukiság határát de jópofák nagyon) Tetszik a grafika, a játékmenet, egyenlőre megcsinálok minden questet, szerintem kell is mert így kaptam meg pár Astellt (esnek dungeonokból is) A dungeonok nem túl bonyolultak egyenlőre de szépek (pl nekem a Revelation online első dungija nagy csalódás volt a többit meg sem nézetem már) 30+ os dungikat toljuk itt már azért bonyolódik a helyzet, de inkább itt is még csak gear függő, bossoknál már azért kell egy kis WASD de nem vészes. Az egyetlen magyar guildben vagyok, normális arc a vezír, van 1-2 rinyáló akik "rosszul van optimalizálva" (nálam is vannak frame droppok de ahogy néztem kb 40 fps alá szinte nem is ment még a nagyvárosokban sem ahol viszonylag sokan voltunk) Aztán a kedvencem - " miért nem olyan mint a WoW-ban" stb Nekem kellemes meglepetés a játék (a Blessről direkt nem beszéltem mert az a mai napig érzékenyen érint de szerintem egy lapon sem lehet említeni a kettőt) A szerver high populáción van, azt sem tudom hogy mega szerver-e, de van több csatorna ha sokan vannak szoktam váltogatni. Csináltam pár szép screen shotot, majd lehet felteszek 1-2-t. Akit egy kicsit is érdekelnek az MMO-k szerintem mindenképpen adjon neki egy esélyt (most akciós is ha jól láttam) mert ugyan a piacot nem bolygatja meg nagyon viszont a kellemes üde színfoltnál nekem (!) jóval többet jelent már most. A küldetések nem túl változatosak, néha többször vissza kell menni ugyan arra a helyszínre, de ezt nem éreztem igazán problémának. Hátast elég korán megkapjuk, és érdekes eddig nem igazán rajongtam az auto-route-ért viszont itt valamiért bejövős (lehet öregszem már :) ) Az endgeme-ről még nem tudok nyilatkozni :)
    Utoljára szerkesztette: amikkamakka, 2019.09.30. 12:54:35
  • Eikichi
    #31
    Vélemények mindenkitől? Milyen a játék így pár nap után? Élvezhető, játszható? Mondjuk egy bless vagy revelation online után? Kisebb, nagyobb hibák gondolom itt is vannak, de összességében aki ezidáig belevágott, az jól érzi magát a játékban? :)
  • Daditsx
    #30
    Mai nap elkezdtem a game-et! Healguard néven vagyok a Hunland guildbe.
    Utoljára szerkesztette: Daditsx, 2019.09.27. 20:21:33
  • amikkamakka
    #29
    Azt még esetleg megválaszolhatná valaki hogy: tegnap vettem észre ha lootolok vagy craftolok és bekerül a zsákomba egy item egy pillanatra megakad a játék. Craft közben kicsit zavaró főleg ha több itemet craftolok egymás után, instában ha sok a loot szintén. Másnál is ilyen vagy nálam nem kerek valami?
  • amikkamakka
    #28
    A launcherrel nekem is voltak első nap problémáim, jelszó után elkezdte betölteni aztán kilépett, se kép se hang. Próbáltam rendszergazda, repairral, semmi nem használt. Aztán másnap semmi baja nem volt, azóta sincs semmi gond.
  • Daditsx
    #27
    én még letölteni se tudtam, mert buzul a launcher meg a netem is. :(
    2nap alatt 22Gb jött le, ami check után 17Gb lett... 2 óra alatt miközbe 12Mb és 1,5Mb közt ment a letöltés XD
    szóval nagyon happy vagyok
  • amikkamakka
    #26
    Itt egy kis ismertető a játékról
  • amikkamakka
    #25
    Szerintem semmi gond nincs az optimalizációval....Blessben ugyan ezen a configon 16-18 fps volt a városban playerek között, itt fix 60....Mindenhol nagyon szépen fut, de sokat még nem láttam a játékból így lvl 13-on. De szerintem a kettőt egy lapon sem lehet említeni.
    Utoljára szerkesztette: amikkamakka, 2019.09.26. 10:46:34
  • Daditsx
    #24
    Egy mmo-nál sose lehet tudni. Kinek mi jön be (skillek, insták, pvp rendszer). Valakinek pár videó elég és kaszálja. Nekem a bless-el az volt a bajom, hogy sokat baszogatták a skill-eleket. 3. baszogatás után töröltem a játékot.

    Ez a játék cbt2-kor még tetszett nekem. De ugye az endgame dönt mindenről azt meg meg kell élni még. El kell jutni odáig. Jó pár mmon-nál nem jutottam odáig ell, mert közbe jöttek olyan dolgok amik nem tetszettek. Lehet ez is kukázva lesz 1 hét után. De adok neki esélyt.

    De már most vannak dolgok amik nem tetszenek. Ha így maradnak úgy jár, mint a bless, mert a kezdés után otthagyják a játékosok...