342
Metro Exodus
  • grebber
    #62
    Még több bemutató
  • lonvard
    #61
    Jaj jaj jaj, nagyon jó lesz ez. Ezek a zimbes zombik minden játékban megállják a helyüket. Majd megyünk a vonattal, lesz biztos egy helység benne, ami csak a miénk, jó lenne ha még le is lehetne ott feküdni meg ülni valamire, csak a hangulat kedvéért.

    Te figyu azokkal az alienekkel mi lett? Mer én rájuk engedtem a rakétákat az Osztyankinó-torony tetejéről, és nem emlékszem, hogy a második részben kellett velük bajmolódni. Szóval akkor ők kiestek a játékból?
  • lonvard
    #60
    :-DD
  • grebber
    #59
    Metro Exodus - íme, a sivatagi pálya



    Ha nem lenne címe a videónak szó nélkül rávágnám ez valami Rage game!
  • grebber
    #58
    LOL. A Star Citizenbe nem (szűrő) meg oxigénrendszer kell hanem még vagy 1 milliárd $ hogy legyen is belőle egy játék.
    Ez meg csak a szokásos Star Citizenb fricska volt egyébként, ha valaki nem vette volna észre.
  • lonvard
    #57
    Jut eszembe Star Citizenbe is kell majd valami normális (szűrő) oxigénrendszer, mer palack nélkül másfél óra picinykét soknak tűnik. BIztos hogy fogják még reszelni a történetet, csak mintegy megjegyeztem, hogy űrben csapkodunk, és semmi kockázatát nem érzem. Nyaf nyaf.

    Ez off volt egyébként, ha valaki nem vette volna észre. :P
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.01.16. 18:48:44
  • Torzonborz
    #56
    Béna vagy
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2019.01.16. 11:17:06
  • lonvard
    #55
    Hát én meg vettem, most képzeld el. :P
  • Darkman86
    #54
    Anno nekem se volt semmi problémám a szűrőkkel.

    Nagyon várom már én is hogy elteljen ez a szűk egy hónap ami még a megjelenésig van. Én imádtam és a mai napig a kedvenc játékaim közé sorolom az előző két részt :)
  • grebber
    #53
    Absz nem kellett venni szűrőt..még mindig max nehézségen sem! (Az egész játék során csakis az acsi miatt használtam a boltokat. Totál feleslegesek amúgy,mert amit ad a game azzal minden szinten végigvihető)

    Nem tudom ti miket csináltatok hogy mindig elfogyott...alig vagyunk kint a szabadba..alacsonyabb szinten meg "kiakadt" a percjelző mert van max idő ami fölé nem tudunk menni..
    Szóval ti vagy egy helyben álltatok sok sok percet vagy egyszerűen semmit nem vettetek fel a játék során. Máshogy ezt nem lehet megvalósítani amit mondotok hogy nincs meg kevés.
    Pedig én nem vagyok egy nagy spíler ilyen téren, de mivel ez a game erre épül illik mindent átnézni és a hullákról szedegetni a cuccost meg minden helyszínt átnézni.

    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.01.15. 21:01:31
  • lonvard
    #52
    Beleolvastam. Arra emlékszem, hogy vittek kivégezni a nácik, és az olyan aprólékosan le volt írva, hogy most megint előveszem a könyvet és átfutom a klozetten! :D De várjál, most beugrott a 2. részből az a börtönkomplexum amiből szökni kellett. Lehet hogy összemosom a könyvet meg a játékot.
  • lonvard
    #51
    2. részben nem emlékszem, hogy különösebb szűrőproblémáim lettek volna. Az 1. résznél oda kellett figyelni, hogy azon a néhány ponton ahol vásárolni lehetett, ki legyen pótolva a szűrő. Többek között a szűrőzés miatt volt egyedi a játékmenet, én zabáltam. Megnéztem stopperrel, hogy hány másodpercem van szűrő nélkül, és akkor csak az utolsó pillanatokban vettem fel a szűrőt, és ha elfogyott, megint inkább tátogtam és fulladoztam. Az így nyert időt meg keresgélésre fordítottam. Az olyan jelenetek, mint mikor várjuk a patkányrohamot néhány túlélővel, és akkor az egyik énekelni kezd, mert tudja hogy nem fogja túlélni...meg amikor a spárta-csapattal behatoltunk abba az ojjektumba és akkor ahogy ezek a kemény katonák mellettünk harcoltak, és már mi is meg voltunk becsülve, mert átvágtunk a fél metrórendszeren és túléltük.. Azóta se csináltak szerintem ilyen hangulatú játékot. Ehhez képest a 2. részből egy jelenetre nem emlékszem.
  • lammaer
    #50
    Könyveket olvastad? Legalább akkora élmény mint a játék, amg kijön lehet ráhangolódni...
  • PeeTeR
    #49
  • grebber
    #48
    Valamit akkor nem jól csináltál...még legnehezebb szinten se volt gond a szűrökkel.
  • caps lock
    #47
    Én is nagyon várom de ami azt illeti az előzményeket egyszer sem tudtam végigvinni. A gázmaszkomból mindig kifogyott a levegő és belefáradtam egy idő után hogy azon parázzak mennyi időm maradt a felszínen. Nem szeretem az olyan túlélőjátékokat ahol olyan bosszantó dolgok miatt kell aggódni, mint evés, ivás, alvás vagy éppen a levegő mennyisége. De kevés az olyan játék aminek ennyire nyomasztó atmoszférája lenne, az igazi posztapokaliptikus hangulat miatt adni fogok neki egy esélyt.
  • lonvard
    #46
    De várom ezt a játékot. Emlékszem a 2033 után meg voltam zavarodva, azonnal akartam a folytatást, hónapokig böngésztem a híreket, hogy mikor jön. Aztán amikor kijött, akkor nem tetszett. Ráadásul ezzel párhuzamosan elcseszték az eredeti játékot is, nem vásárolhattam meg azt a páncélt amit szerettem, meg ilyenek. Kivettek belőle dolgokat. Így most egyikkel sincs kedvem játszani. Na de majd ezzel! Egyszerűen érzem, hogy ez egy irgalmatlan jó játék lesz, talán az év játéka nálam. :)
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.01.15. 13:06:08
  • grebber
    #45
    Így készült a Metro Exodus, első rész
  • grebber
    #44
    Íme, a Metro Exodus sztori-előzetese

  • grebber
    #43
    Még nem közölték le
  • Voltan
    #42
    Aztán afféle gépigényt tudunk-e már? Azon kívül, hogy ertéiksz.
  • grebber
    #41
    Fotómódot kap a Metro Exodus
  • TomStorm
    #40
    Komoly!
    Már régóta várom
  • grebber
    #39
    Pár új kép
  • grebber
    #38
    Metro Exodus - lehidalsz ezektől az élethű arcoktól
  • grebber
    #37
    Egy héttel korábban jön a Metro Exodus
  • grebber
    #36
    Durva lesz a gyűjtői kiadás
  • broman191
    #35
    "PC gamers don't want to go back to 1080p" - Főleg ha a többség még el sem hagyta...
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2018.10.01. 16:45:33
  • grebber
    #34
    Metro Exodus - az RTX nyomában
  • grebber
    #33
    GC 2018: Lehengerlő gameplay a Metro Exodusból

  • grebber
    #32
    GC 2018: Metro Exodus - távol a metró békés zajától

  • grebber
    #31
    Kipróbálható lesz a nagyobb rendezvényeken
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.08.10. 18:02:06
  • broman191
    #30
  • grebber
    #29
    Metro Exodus - Official Gameplay Trailer | E3 2018



    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.06.10. 23:49:44
  • cypher
    #28
    kb...:/
  • broman191
    #27
    Yay, akkor lesz belőle 19' ősz...
  • grebber
    #26
    Csak jövőre érkezik a Metro Exodus
  • broman191
    #25
    Amikor először láttam rögtön downgrade gyanús látványnak gondoltam, aztán újra megnézve is mintha tényleg gyengébb lenne a 17'-es E3 anyaghoz képest...persze lehet hogy valós gameplay során kevésbé tűnnek fel a csúnyább részletek. A fizika fejlődése remélhetőleg megindul majd pár év múlva a sokmagos CPU-k elterjedésének nyomán, de tizenéve is alkottak már ambíciózus projekteket, aztán mégsem terjedt el széleskörben az OMG fizika...
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2018.03.24. 13:27:47
  • Darun
    #24
    Ha már itt tartunk, oké hogy a háznak nincs ajtaja-ablaka, de azért annyira nem fog befújni a szél, hogy ott is ugyanúgy mozogjon az a páfrány. A fákat viszont érdekes mód nem fújja. Ez biztos ilyen talajközeli szél.
  • grebber
    #23
    Gagyi. A fű mozgása: "lüktet" és kb gumi jellege van. Fúj a szél de a kupacba lévő száraz levelek "egybeolvadva" vannak nem mozdulnak... mindezt 2018ban

    33 vagyok. Kívánom ,hogy megéljem azt a kort amikor elkezdenek a játékokba fizikát is rakni.