342
Metro Exodus
  • grebber
    #102
    Tekintve hogy az előző részek még elsőre is kb 9-11 órásak voltak max...ez a 20 óra rohadt sok.
  • TomStorm
    #101
    Volt egy gameplay video anno mikor Helsing volt a kezében és minden lőszer számított,egész változatos ellenfelekkel na azóta csak őrült lövöldét látok:/
    Hát nagyon remélem jó lesz!
  • TomStorm
    #100
    Amúgy ez a 20-30 óra elég rosszul hangzik.Atmoszféra ide-oda meg legszebb grafika:(
    Kicsit elkeseredetten fogok belevágni sajnos
  • TomStorm
    #99
    Legalább annyi lehetne bennük,hogy az előtöltést engedjék EG-n is..
  • PeeTeR
    #98
  • jarlaxxe
    #97
    Befutottak a Metro Exodus külföldi kritikái is.
  • wedge31
    #96
    Teszt.
  • grebber
    #95
    Metro Exodus Benchmark Performance, RTX & DLSS

    Csak egyéni vélemény.Átnézve a képeket + a csúszkás RTX vakítást...Kb nulla előrelépés sincs grafikában a korábbi részhez képest + az RTX teljesen felesleges.

    + Mondtam én hogy Full HD-be ULTRAN reggelire megeszi a game-et az 1070Ti. 85 + fps!
  • grebber
    #94
    Metro Exodus - íme, a fegyverarzenál

  • grebber
    #93
    Megkapta utolsó fejlesztői videóját a Metro Exodus
  • grebber
    #92
    Metro Exodus - Artyom's Nightmare (Official 4K)


    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.02.06. 07:54:56
  • grebber
    #91
  • Voltan
    #90
    Most már nem tudsz steam-es kulcsot venni, a kulcsos szürkék is már Epic kulcsot árulnak.
    Ha valaki steam-es kulcsot akar rádsózni, azt ne vedd meg, mert jó eséllyel bukod.
    Utoljára szerkesztette: Voltan, 2019.01.30. 13:58:33
  • grebber
    #89
    Ha sikerül aktiválnod akkor semmi , ha nem sikerül akkor meg beszoptad
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.01.30. 13:03:54
  • TomStorm
    #88
    És ha most veszek kulcsot és aktiválom Steam-en mi történik?
  • lammaer
    #87
    Dettó. De mivel úgyis singleplayer, először megveszem a torrentboltba, végigtolom, és ha tényleg jó akkor később reális áron megveszem.
  • Torzonborz
    #86
    Majd megveszem g2a-n tizedennyiért. Nyalsgem epicstore/steam :D
  • Darkman86
    #85
    Egyébként ez szóról szóra így fog történni ahogy leírtad ;)
  • grebber
    #84
    Akinek kell megveszi így is úgy is ha nem epic storeban akkor konzolra ha nincs konzol és epic store kilőve majd 1 év múlva steamen.
  • Darkman86
    #83
    Csak most úgy megkavarták a fagyit, hogy lehet hogy annyit se adnak el mint amennyit eladtak volna... :D
  • grebber
    #82
    Legkevesebb példány így is úgy is pc-n fogy ez a multiplatform játékok 90+ %ára igaz...
    RESI 2 Remakeből is 74 % ps4 a maradékon osztozik a box és a pc...
  • lammaer
    #81
    Amikor az EUR erősebbv olt mint az USD, nekem már akkor piszkáltaa csőrőm ez a nemzetközileg elterjedt 1:1-es váltás az ilyen online platformoknál.
    De ez mostmár végképp mindennek a teteje.

    Az meg hogy mostmár minimum 4 online játékkereskedő platformot kell felrakni a gépre... egyik szemem sír, a másik nevet: ugye a verseny ELVBEN mindig jó a vevőnek, de másrészről én se szeretem hogy minden máshol van...
  • Darkman86
    #80
    Lehet hogy most jól kibasztak a PC verzióval,ráadásul jól összeugrasztották az éljen az "Epic tábort" a "Csak a steam" táborral. Az a rész jó hogy van a steamnek vetélytársa, bár az exkluzívitást gyűlölöm még, akkor is ha ideiglenes, mert hát hagy én dönthessem már el, hogy melyik nációnál gyűjtöm a digitális játékaimat.Az meg milyen már, hogy az amcsiknál 50 dollár máshol meg 60 euro? Szerintem nettó gusztustalan lépés volt bejelenteni 2 héttel megjelenés előtt, hogy jah steamen már csak addig kapod meg ha már előrendelted és egy évig csak az Epic store-on veheted meg.
  • grebber
    #79
    Metro Exodus - kizárólag az Epic Games Store-on

    "Akik esetleg már a Steamen előrendelték a játékot, azokat nem érinti a változás."
  • bardocz
    #78
    Amerikában 60 dollár helyett 50 lesz, európában meg marad a 60 euro. Ezért azért bekaphatják.
  • TomStorm
    #77
    Hát ez fantasztikus:(
    Én másra nem veszem az biztos..
  • PeeTeR
    #76
  • grebber
    #75
  • molnibalage83
    #74
    Naná, majd nem bízik benne...
    Apró hiba, hogy 6 db AAA-nek mondott cím jelenik meg februárban. Nem túl ideális egy rétegjáték kiadására. Mert a Metro azért az egy Far Cry-hoz képest.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2019.01.25. 14:40:22
  • grebber
    #73
    Velük futhatunk majd össze a Metro Exodus-ban
  • grebber
    #72
    Metro Exodus - fegyverek zajától hangos az új előzetes
  • grebber
    #71
    A Deep Silver bízik a Metro Exodus sikerében
  • lonvard
    #70
    Most szexeltem az Annával épp. Nulla azaz nulla kalandunk volt (leszámítva hogy a mocsárban lövöldözött a fejem fölött patkányra, meg a végén 10 másodpercben kiszabadítottam), ezek után karanténba dobtak minket, ahol rögtön tisztázta, hogy magányos és szeretné érezni hogy él. Ezek után elkezdett vetkőzni. És ő lesz a feleségem. Bzmeg. Ennek a játéknak arról kellett volna szólnia, hogy ezzel a csajjal küzdöm át magam a szaron, és a végén beleszeretek. Half-Life-ban például szerelmes lettem az Alyx Vance-ba, miután a fél játékban együtt kalandoztunk. Na mindegy, helyette viszont egy tonnányi kommunistán kellett keresztülvernem magam különböző állomásokon. Előtte meg egy tonna nácin. Volt egy kis pókozás, utána volt egy patkányos etap a föld alatt. Semmi finomhangolás. Most ezek jönnek, most azok jönnek, szünet minimális, sztori nulla, tök béna, fúj. Ja meg elvileg túlélő módban játszom, ahol is kevés a lőszer, meg taktikázni kell. Ehhez képest tonnányi lőszer van, a nyílpuska egyszerűen fölösleges, miközben az 1. részben mennyire fontos volt már. Na joh, azért most már végig játszom. :D

    (második részt kutyázom, ha valakinek nem lenne világos)

    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.01.20. 12:40:45
  • molnibalage83
    #69
    Hangulatosnak tűnik. Majd 50% sale-en egyszer megveszem talán.
  • grebber
    #68
  • lonvard
    #67
    Több állomáson is annyit pihenhettünk, amennyit akartunk. Tehát nem volt egy rohanás, mint a második rész. Nagyobb állomások voltak, több is volt belőle. Olyan melléksztorit raktak mellé mint például hogy egy állomást lerohannak a patkányok, beállunk védeni, csak mi éljük túl, és utána a kiirtott állomáson kószálva találunk egy kisfiút és vele együtt megyünk tovább. Aztán ott van az a náci-komcsi frontvonal, amin áttörünk. Zseniális. Karakterekből van egy tök jó arc Bourbon, aki a mentorunk lesz az elején. Utána Khan hasonlóan karakteres figura. Aztán beállunk a Spártába és akkor azzal a csapattal megyünk a titokzatos D6-ba. Egészen más szint az a játék, történetmesélés szintjén.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.01.19. 22:20:32
  • molnibalage83
    #66
    Az első is pont ennyi volt. Játéktechnikailag a két Ex. alig volt a Doom 1-2 felett...
  • lonvard
    #65
    Hát a második részt elkezdtem, mert mint említettem tökéletesen elfelejtettem a sztorit.

    Nem rossz ez, csak jóval kidolgozatlanabbak az emberi kapcsolatos részek, amiket az 1. részben hogy szerettem. Annyi lett a játékból, hogy megyünk előre, azt lövünk. Pillanatnyi szünetek vannak de már rögtön rángat is bele a következő lövöldözésbe. Hát az első részben több állomáson is nyugodtan kóricálhattam, nem hajtottak előre. Például ezzel az Annával kellene ezer kalandon keresztül verekedni magam, hogy aztán megszeressem. Persze jó a segge, de most ő lesz a feleségem, és ehhez képest nulla "kémia" van köztünk. Idáig kábé hat mondatot váltottunk, ötben leoltott, a hatodikban bocsánatot kért, hogy félreismert. Olyan sablonos. A feeling megvan, gyakorlatilag ugyanolyan jó mint az 1. rész, csak messze nincs annyira kihasználva.
  • lonvard
    #64
    Egyelőre egy dolog idegesít a játékban, mégpedig hogy nem lehet elrakni a fegyvert.

    update: wikijében azt olvasom, hogy el tudja majd rakni.

    Ha mégse tudja, akkor visszatérek az eredeti álláspontomhoz, miszerint idegesít a dolog. :)
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.01.17. 14:15:49
  • lonvard
    #63
    Már nem merem nézni, mer inkább rá akarok majd csodálkozni játék közben.