342
Metro Exodus
  • caps lock
    #302
    Az egyik legszebb játék ami valaha készült. Állandóan meg kell állnom és csak gyönyörködök a tájban. Ha nem kellene harcolni sétaszimulátornak is tökéletes lenne. Komolyan, tiszta élvezet nem csinálni semmit ebben a játékban a nézelődésen kívül.
  • Dency
    #301


    Itt vannak hasonlatok de igazából nagyon elenyésző a különbség. Talán a gyengébb gépeken jobban előjön.
  • grebber
    #300
    Bizonyíték rá?...valahogy nem igen látom a neten, youtube-on a teszteket erről
  • lostprophet
    #299
    Mert jobban fut Denuvo nélkül.
  • Savaran
    #298
    És hogy nincs benne a másolásvédelem ez azért jó nekünk, mert.............................?
  • JonasSandor
    #297
    Kiszedték a denuvót a játékból.
  • Viharkabat
    #296
    Sziasztok! Totál elakadtam a Sam's story-ban, amikor Batwing-el csapsz össze utoljára az erdőben. Van valami jó tippetek erre a fight-ra?Nekem úgy tűnik mikor gameplay-t nézek rüla, mintha a player mindig tudná merről jön és mikor megjelenik mindig a puskacső elé kerülne. Már egy párszor neki futottam, de rohadtul idegesít, hogy forgok és próbálom kitalálmi merről jöhet. Így vagy hátba kap,vagy mire ráemelem a fegyvert, le is lép...
    Utoljára szerkesztette: Viharkabat, 2020.03.25. 16:23:24
  • Savaran
    #295
    Nem az idővel, ha rányomsz egyszer töröl ha hosszan akkor leveszi
  • Epü
    #294
    Ugyan az, mint a gázmaszké, csak idővel kell játszani.
  • tom2004
    #293
    Mi a billentyű kombináció PCn a maszk tapasz használatához, be kell tömni a lyukat
  • deestroy
    #292
    helló! valaki tudja új kinézetet a karaktereknek hogyan tudok betenni a játékba?
  • grebber
    #291
    Csak időleges exklúziv címek ezek. Nem meri meglépni egy cég se hogy ne jöjjön ki steam-re így minden jön majd 2020-ban.
    (Ez alól talán ubi kivétel mert nekik van saját boltjuk)
  • Savaran
    #290
    Megjegyzés: A Metro Exodus Steamen való értékesítése megszűnt egy kiadói döntés miatt, hogy a játékot exkluzívvá tegyék egy másik PC áruházban.
  • grebber
    #289
    Semmi baja nem lenne senkinek az epic-el ha nem azt csinálná amit és nem olyan "semmi" lenne mint ami.
    Szóval én nyugodtam megvárom steam-re.
  • Savaran
    #288
    Ettől kapok én is agybajt, lassan minden játéknak külön ilyen szar oldala lesz, bőven elég nekem a steam meg az uborka-play, nem kell még másik 28!
  • grebber
    #287
    Most ennyi. Mivel 15 euro felett levon 10 eurot. De nekem ebben a fosban még ha ingyen adnék se kéne.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.12.22. 22:38:57
  • chris0000
    #286
    hi. 19,99 és 29,24-ért látom sales alatt...korábban tényleg annyi volt amit írtál,de az mikor volt?thx.üdv.
    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2019.12.22. 22:24:04
  • grebber
    #285
    Aki nem gyűlöli zsigerből az epic szarját,most 9.99 euroért hozzájuthat az alap gamehez vagy 19.24 euroért a GOLD verzióhoz
  • gstup
    #284
    Megoldottam. Tárgytalan.
  • gstup
    #283
    Sziasztok,

    Anno gold editiont vettem a játékból. Látom megjelent a The Two colonels dlc. A játékon belül engem kidob amikor a dlc-re megyek rá.Olyan mintha nem lenne meg.Pedig fel van installálva. Volt már valakinek ilyen gondja?

    Üdv,
    G
  • grebber
    #282
    Holnap lehet visszamenni a föld alá....

  • Savaran
    #281
    Nekem nagyon tetszett a játék, tiszta STALKER hangulata van, csak ez klasszisokkal jobb...a hangulata brutális, a variálható fegyverek telitalálat, csak egyetlen egyvalami dühített de piszkosul, hogy az erdős rész legelején elveszítjük minden cuccunkat, na azt nem kellett volna....ezt leszámítva nálam 5/5 a játék minden hibája ellenére, kategóriájában nincs jelenleg vetélytársa, van ez, meg a többi sz@r :)
  • Dency
    #280
    Persze, de ha mondjuk menüből állítod high-ra akkor valószínű hogy több mindent lejjebb vesz , textúrát, fényeket, árnyék. Itt meg csak simán az árnyékot.
  • grebber
    #279
    Ha ki van kapcsolva ez az opció akkor már nem extremeről beszélünk (gondoltam csak szolok)
  • Savaran
    #278
    Hálás köszönetem mester!!!

    Most már 57 fps-nél nem mértem kevesebbet a rázós részeknél is, ja és pluszban a motionblurt is kinyomtam, mert idegesít....nem is értem miért nem lehet alapból offolni.
  • Dency
    #277
    #235-öt nézd meg ha akarsz plusz fpst.
  • Savaran
    #276
    Elkezdtem játszani a játékkal, visszafogott beállításokkal 60-90 között váltakozik az fps, viszont a sivatagos részen már beesik 30 alá, XD optimalizálás power.....
  • grebber
    #275
    Ketté van bontva a kettő. Külön kezeli a rendszer. Vedd meg az ULTIMATE-et 300ft-ért és akkor átkorvertálva lesz 3 hónap ultimate-et (mondtad még van 2 hónap game passod) és akkor lesz 3 hónap GOLD-od és 3 hónap xbox game passod is [bár ha nincs konzol ez neked nem sokat számít] ,de lesz 3 hónap pc-s gamepassod a 300ft-ért.
  • Moby
    #274
    Nem kapod meg. 300ft-ért fizess elő 1 hónap pc-s izéra. Nekem is van még 2 hónapnyi xboxos, nem jó hozzá.
  • lammaer
    #273
    Remélem hogy Xbox game pass tulajként (amit kizárólag PCsként vettem meg, mert eddig is voltak benne PCs játékok) én is megkapom a hozzáférést ezekhez... még van több mint 2 hónap előfizetésem rá...
  • grebber
    #272
    PC Game Pass most 300ft/hó kb 100játékkal köztük az Exodussal.

    Aki az epic miatt nem vette meg most végigtolhatja
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.06.09. 16:05:08
  • lammaer
    #271
    Hát, a volga nálam 2:05 perc, az elején egyesével mászik fel a számláló.
    SSD, 16GB ram... nyilván akkor valamit az én gépemben nem szeret ha másnál meg minden OK. Ez van.
    (most a biztonság kedvéért a távcsöves pisztoly használatakot véletlenszerűen le is fagy (google szerint nem egyedi jelenség), hát asszem ez a játék nem lesz a barátom...

  • Torzonborz
    #270
    Nálam nincs gond ssd-n, baromi gyorsan betöltött (Samsung 970 EVO 500 Gb).
  • Dency
    #269
    Nekem HDD-n(seagate 3TB) van, de még itt sincs 2 perc a betöltési idő, sőt le is mértem neked a VOLGA 53 másodperc alatt betölt. Memória meg van az ajánlott hozzá?
  • Evoluti0N
    #268
    Nem most játszottam, de nem rémlik, h bajok lettek volna a töltési idővel.
  • lonvard
    #267
    Engem nem zavart, legalábbis nem emlékszem, hogy ezt problémaként vetettem volna fel magamnak.
  • lammaer
    #266
    A betöltési idők másnak is irdatlan nagyok?

    SSD-ről megy a játék meg az oprendszer is, de az első betöltés is van vagy 2 perc ha nem több (a számláló egyesével megy felfelé), utána halálnál kicsit jobb de ott is van simán 1 perc... moszkvából most jutottam ki, szóval nyílt téren vagyok, e ez igazából elviselhetetlen... mintha tizenéves koromban c64-en tolnám, kazettáról...
  • grebber
    #265
    Nem alaptalan. Mondjuk jobb mint a tomb raider az 1 hónap után kapott 50%-offot aztán a game passba találta magát. Remélem hamarosan ez is oda jut
  • Inquisitor
    #264
    Ez eléggé alaptalan rosszmájú megállapítás, hiszen éppen akciók vannak. És mondjuk az a Detroit 9.99-ért .... hmmm.
  • Danecay
    #263
    Far Cry-ba???