342
Metro Exodus
  • Voltan
    #121
    Ez biztosan így van. A probléma a feltételes móddal van. Férreneércs, szeretem a jó open world címeket is, el tudok bennük veszni, és van pár igazán jól sikerült darab - wicserhárom, GTA5, és igen, a Red Dead Redemption2 is murvajó szerintem. De sok fejlesztő csak odadob egy hatalmas térképet, rakás random generátor érzésű tartalommal, és nesze, open world sandbox. Ezeket bármikor cserélném egy jó "csőjáték" alkotásra. Exkluk? Ja, igen, nagyon jók, de nem csak azok vannak ebben a kategóriában. Ott volt pl. a Titan Fall 2, aminek a single kampánya egy ragyogóan összerakott munka volt, élveztem minden percét.

    ps. - eszemben sincs a Metrót fikázni, sőt. Csak azt írtam, hogy inkább legyen az a 20 óra tartalmas és változatos, mint sokkal hosszabb, de üres. Ennyike. Meg is vettem a játékot, bele is ugrok ma este.
    Utoljára szerkesztette: Voltan, 2019.02.15. 10:57:40
  • Komor88
    #122
    Az utolsó checkpoint egy hordóba rak bele, ahonnan se jobbra se balra. Vissza lehet tölteni egy másik checkpointot, vagy kezdhetem előről?
  • Sir Cryalot
    #123
    Az a gond hogy útvonalkeresés nélkül még igazán scriptelés sincs, fedezékhasználat sem az igazi így hamar el lehet jutni a doom3 ig, amit "monster closet" játékélményként szoktak lefesteni. Procedural generált terep szerintem is igénytelen, (erre mondtam hogy lehet valós és nagy térkép - "scan" ) de ne azzal oldjuk már meg a pathfinding problémát hogy bezárjuk a playert meg lezárjuk a pályát a sztori mellé ami második végigjátszásra szinte biztos hogy elveszti az élét.
  • TomStorm
    #124
    Egy idő után lehet csak menteni.Addig auto save:/
  • TomStorm
    #125
    Hát ez valami nagyon komoly ez a Game:O
    Jesszus:DD
  • TomStorm
    #126
    Hardcore kezdtem még reggel hát azóta szarom össze magam már ha meglátok valamit akkor is:D
    Milyen hangulatos az egész,hihetetlen!
  • gstup
    #127
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sziasztok, Erről az oldalról vett már valaki cd kulcsot?
  • grebber
    #128
    Igen. Megbízható hely.
  • PeeTeR
    #129
    +1
    (szerk: arra erdemes odafigyelni, hogy mas launcherekhez tartozo kulcsoknal elofordulhat, hogy a kulcshoz tartozo leirasban szerepel az aktivalashoz szukseges utmutato. semmi vpn meg trukkozes - pl fallout 76 -nal ki volt/van, hogy a launcheren keresztul kell aktivalni nem a weboldalon - tehat ilyen aprosagok)
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2019.02.16. 10:58:46
  • Voltan
    #130
    Ott vettem én is, az egyik legjobb ilyen oldal.
  • goofey84
    #131
    Ahogy nézem dobozosan még ezeknél az oldalaknál is olcsóbb, csak sajnos nem igen lehet kapni ezzel ma szembesültem
  • grebber
    #132
    Epic storeban 30$ GOLD verzió csak át kell állítani a régiót az appban
  • goofey84
    #133
    Milyen régióra?
  • grebber
    #134
    Nekem alapból Lao Peoples Democratic Republiccal települt fel ez a fos launcher és láttam hogy 29.99$ a GOLD De mivel no acsik még 200ft-ért se kéne ez a verzió
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.02.16. 13:41:46
  • gstup
    #135
    Most néztem.És angolul simán megy?
  • grebber
    #136
    Biztos. Mint írtam nem steam-es (még) így nem veszem meg.
  • gstup
    #137
    Bocsánat,ne olvastam el rendesen. Akkor élesben nem lett kipróbálva hogyan működik...
  • MrDevil
    #138
    Néztem én is ezt a régió állítást az epic storeon, de hiába, azt írta vegyem a saját régiómban :(
  • PeeTeR
    #139
    lekested
  • TomStorm
    #140
    Hát igen.Most már ki kell fizetni a teljes árat.Dobozos nincs,kulcsok meg drágultak.
    Bár szerintem így is simán megéri!

    Úgy kb.15 órám van benne HC módban,nem mondom hol tartok de nem túl messze!
    Kontrollerrel ráadásul amit jól kezel a játék.

    Sokáig nem is lesz olcsóbb,hiába a sok usernek akik alul pontozzák azért mert nem jól fut se konzolon sem valami rég kifutott Pc-n.
    Gépigény meg volt adva,az minek vette meg aki tudta nem fog jól futni?
  • gstup
    #141
    Nem az a bajom hogy 20-30 ezer forint. Hanem pofátlanságnak tartom hogy egy dobozos verzió 20 ezer forint volt egy sima kulcs a hivatalos oldalon átszámítva 27 ezer forint. Ami csak egy digitális letöltést ad cserébe. ( Aurora és Gold edition-ről beszélek,season pass miatt.)
  • lammaer
    #142
    Az igen, single player játék ennyiért?
  • goofey84
    #143
    Anno azzal érveltek a kiadók a digitális terjesztés mellett, hogy olcsóbb lesz a játék, mert egy csomó költségtől megszabadulnak, hát látjuk mi lett belőle.
  • lammaer
    #144
    Sose mondták hogy olcsóbb lesz, csak hogy ők megszabadulnak egy csomó költségtől.... mi meg beleképzeltük hogy az árcsökkenést is jelent....

    Ugyanez az ebook, de bármilyen adócsökkenés ("yay, csökken a sertéshús áfája") vagy állami támogatás ("juhé, kapok 10 millió vissza nem térintendőt lakásvásátlásra") is ugyanezzel az eredménnyel jár.... (pártállástól függetlenül mindegy ki csinálja).
  • grebber
    #145
    Ez a 4 gyerekes dolog mondanom se kell itt magyarba kiknek fog kedvezni, kik lesznek többségben pár éven belül....szomorú jövőképet vetít előre
  • lammaer
    #146
    Hálistennek annyi eszük volt hogy adókedvezmények meg hasonló dolgok járnak, igy az célcsoport akire te gondolsz annyira nem fog jóljárni. Az viszont tény, hogy az ingatlanpiaci árak megint elszállnak a picsába, tehát igazából összességében sokkal több embernek okoznak kárt ezzel mint amennyinek segítenek... mert mindazok akik nem jogosultak a támogatásra többet kell hogy fizessenek a megszerzendő ingatlanokért mint a nagy ötlet előtt... aki meg jogosult, az meg max azt HISZI hogy jól jár, pedig ő is jelentősen többet fizet... de tényleg hagyjuk, nem ide való
  • grebber
    #147
    Saját lakást kell építeni mese nincs...Amiket újonnan épít bárki mondjuk társas házat és azt árulja + eladná xy régi házát...Na itt olyan pofátlanságok vannak ,hogy az agyam eldobom. Én is nézegetek lakást mert dobbantanék, de azon vagyok inkább építenék újat, mert az olyan lesz amilyennek én akarom + jobban kijövök mintha bármit vennék...
    Most húztak fel egy társasházat jó helyen de csak egy szám volt kint nem tudtam ki fia borja, aztán facebookon egy eladó ház felvitt a jofogásra és ott láttam meg az elejét mondom ez ismerős az volt az egy 39nm-es "garzont" 18milláért adnak


    Na de elég az offból várjuk a Humble bundlet amibe a game szerepel majd
  • lonvard
    #148
    Azért kell Metro 2033-al kezdeni, mer az leviszi az igényszintjét az embernek egy 2 négyzetméteres metrókocsiból lekanyarított lakhelységre, aminek a falain fővárosok képeslapjai fityegnek. :) Artyom hogy örült volna egy 18 négyzetméteres garzonnak! :D
  • lammaer
    #149
    Marha :)
  • TomStorm
    #150
    Na vége:)
    Kicsit pihenek rá és mehet Ranger HC!
    Hardcore szerintem ajánlott első végigjátszásra.

    Én élveztem végig.Egy perce se volt unalmas!
  • chris0000
    #151
    felrakták gyerekek,gondolom érti mindenki...üdv.
  • JonasSandor
    #152
    Nehézsége milyen?
  • grebber
    #153
    Szokásos Metro.. Ha csak örülten rohannál előre mintha cod lenne szívni fogsz. Kraftolni kell sokat hogy legyen elég lőszer.. Szóval érdemes minden mmre benézni és felvenni mindent
  • lac coo
    #154
    Ha indítok egy új játékot a régi mentés elveszik ? Nem merek rányomni, fiam már elkezdte , nehogy megszivassam ... :)
  • TomStorm
    #155
    Igen,törli mind sajnos
  • Zsombi33
    #156
    Sziasztok!
    Én a KAT-ról töltöttem, jól fut a törés is sikeres. De a főmappában volt pár Kínai fájl, már akkor gyanús volt.
    játék után Aoemi backuper visszatöltés lett a vége.
    Azt szeretném kérdezni, hogy találtam itt is egyet.
    Ezt próbálta már valaki? Metro Exodus (CPY)
    Nem szeretnék megint úgy járni W10-en.

    Utoljára szerkesztette: Zsombi33, 2019.02.21. 02:52:20
  • Zsombi33
    #157
    A mentés a KAT oldalon lévőnél marad, de a verza a rendszert azt megzakkantja!
  • j0nNyKa
    #158
    figymar emberek allitolag sgn a warezt nem nagyon eroltetjuk, vagy nyissatok neki sajatban offtopicot, vagy jegeljetek a temat kossz
    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2019.02.21. 10:25:44
  • Zsombi33
    #159
    Szerinted minden egyes új játéknál, ha problémák tömegét tárgyalják.
    Te szentül hiszed hogy mindig csakis a bolti a téma?
    Utoljára szerkesztette: Zsombi33, 2019.02.21. 14:04:21
  • jarlaxxe
    #160
    Ha még lopni is béna vagy akkor inkább lapulj mint szar a füben és ne okoskodj...