1041
Anthem - Sci-Fi RPG a Bioware-től
  • Daermon
    #39
    Pár infó, főleg az időjárásról
    Valamint, ha egyedül mész, akkor nem lesznek veled NPC csapattagok (mondjuk ez nem meglepő).
  • Pluskast
    #38
    Nem tűnik rossznak, pláne, hogy lehet majd multiban tolni. A grafika szép, a hangulat (szerintem) megvan, ha lesz sok szerezhető cucc a páncélokhoz meg a fegyverekhez akkor engem megvettek vele.
  • Daermon
    #37
    Ideje volt egy sima gameplaynek már. Én adok neki esélyt szerintem, mert bár semmi extra, semmi egetrengető, de jónak tűnik.
  • scomcomputers
    #36
    Anthem Full Gameplay Demo
  • Daermon
    #35
    Újabb infó adag
  • Daermon
    #34
    End Game infók
    Részletezhetnék majd jobban is, főleg a bázis foglalósdi. Az pozitív, hogy a sztorit is folytatják majd.
    Amúgy nagyon Destiny 2 és The Division keverékének tűnik, de úgy nézki jó értelemben tanultak tőlük.
    Viszont egy normál gameplay nagyon kéne. Remélem legkésöbb Gamesconon lesz.
  • Daermon
    #33
    Anthem összefoglaló
    Minden infó benne van az E3ról.
    Nem tudom, nem nagy cucc.
  • grebber
    #32
    Pedig de jól meglehetne tölteni ezt tartalommal ahova se haver se multi se egyéb online ótvar nem kellene... De hát azok az idők már elmúltak
  • Gabe18
    #31
    Tegnapi gameplay-ről nekem is ez jött le. Szép, lehet hogy a világ meg történet érdekes, de maga a harc valahogy olyan semmilyen (unalmas?) volt.
  • grebber
    #30
    Dehogynem arról a játékról az unalmas fosra lehet asszociálni
  • szomferi
    #29
    Borderlands nem mond senkinek semmit?
  • Ainz
    #28
    Destiny/Warframe
    Kösz, nem : ))
  • PiszkosFred
    #27
    Ezek "feltalaltak".... hja nem, hello Destiny/Division klon :)
  • silverchain
    #26
    Multi a single player részben? Destiny 2 klón?
  • Daermon
    #25
    Jó kis Humble Bundle cím lesz :D
  • Hexex86 #24
  • Although
    #23
    Ez lehet az a játék amivel végleg eltemethetik magukat. Jó látom ez már csak multi lesz?
  • Renegade
    #22
  • Evoluti0N
    #21
  • TBTPumpa
    #20
    17 év után a BioWare-től lelép Aaryn Flynn, visszatér Casey Hudson (Mass Effect sorozat atyja).
  • Daermon
    #19
    :DDDD
  • Renegade
    #18
    mindig is kíváncsi voltam arra, hogy milyen lehet egy nagyon kövér, női nemi jelleggel rendelkező, de valójában hermafrodita csillámpónival játszani, aki mindenkit megver, aki beoltatta a gyerekeit, majd, ha esetleg megsérült, akkor homeopátiás golyókat ken szét a meztelen testén...4K Ultra felbontásban.
  • Daermon
    #17
    Bio pls :/
  • PiszkosFred
    #16
    Hat, izlesek es hugyholyagok, ahogy mondani szoktak...
  • grebber
    #15
    Pedig bődületesen unalmas volt már 3-4 óra után....
  • TBTPumpa
    #14
    Azért a játékért valóban nagy kár. :(
  • PiszkosFred
    #13
    Hellgate London :) (es nem vicc, nalam mai napig etalon - csak hat kar, hogy olyan veget ert, amilyet...)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.06.15. 15:05:32
  • Zs0lt1
    #12
    Az nem nagy gond szerintem, ha késik. A Division is késett nem is keveset, ráadásul sikerült a fejlesztőknek elrontania. Kellene már egy jó looter shooter.
  • TBTPumpa
    #11
    Mass Effect Andromeda-ra is 2016 Holiday-t mondtak első körre, aztán mégis 2017 március lett belőle (és még úgy sem készült el - mostanra már elfogadható állapotba kerül).
    Biztos vagyok benne, hogy 2019 előtt a BioWare himnusza nem fog megjelenni, de nem is baj, így is erős év lesz 2018.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.06.15. 11:26:12
  • PiszkosFred
    #10
    Patricio Abusleme @PatoAbusleme
    - So, Drew, is "Anthem" the new IP you are working at with @BioWare?

    Drew Karpyshyn @DrewKarpyshyn
    - Yes. Yes I am. :)

    forras
  • Jabar
    #9
    jah :D
  • Zs0lt1
    #8
    Mondjuk ez az Anthem 2018 q3-ban fog megjelenni, szóval odébb van még, addigra a D2-t oda meg vissza kijátsszuk :D
  • Zs0lt1
    #7
    Ah kösz ezt nem tudtam :-)
  • wedge31
    #6
    Október 24
  • TBTPumpa
    #5
    PC-s Destiny-nél októbert olvastam Neogaf-on.
  • Zs0lt1
    #4
    Igen, de az a szeptemberi megjelenés csak konzolra van, a pc-re nem tudni mikor jelenik meg a Destiny 2 ...
  • Jabar
    #3
    Jó félének tűnik. Most ami meglepett (lehet más tudta :D ) hogy a Destiny 2 jön pc-re is és a blizzard a kiadó, az még várós.
  • Renegade
    #2
  • Zs0lt1
    #1
    Anthem - BioWare

    The Division / Destiny féle looter shooter.

    Release Date: September 2018

    Platforms: PC, PlayStation 4, XBox One

    Genre: Sci-Fi RPG

    Reveal trailer:


    Gameplay trailer:

    (Real time, nem pre-render!)

    Utoljára szerkesztette: Zs0lt1, 2017.06.12. 14:19:18