1486
Assassin's Creed: Origins
  • MerlinW
    #1166
    Nekem mindkettő megvolt eddig is.
  • darkSectorxxx #1165
    Anubis kardok!
    Akit érdekel a kollekció, sorban balról jobbra. :)

    A legújabb 3. a legerősebb kard, ami versenyez sebsézben egy heavy fegyverrel is....:D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.03.07. 00:12:15
  • darkSectorxxx #1164
    Spectre of Amun: ezt a fegyvert 1x láttam a játékban a 300 óra alatt, és nem tudom honnan van.
    de nem fizetős, nincs a store-ban és egyedi kinézete van, arany színű, annak ellenére, hogy RARE fegyver...érdekes.


  • darkSectorxxx #1163
    Hogy érted?
    "Ingyenes fizetős dlc?"
    Ezek kizárják egymást. :D

    Amúgy nem vészes, sokkal több az ingyenes tartalom.
    Ha pontosak szeretnénk lenni.

    Fizetős (valuta)
    Store: Add-Ons (ezeket lehet venni)

    Fizetős (Helix) és Ingyenes
    Store: Packs (Helix-ért lehet venni) (1-2 kivételével bekerülnek a Gear menübe)
    Store: Gear (a játékban a Heka Chest, avagy a kis néger kisfiúnál vett ládákból eshetnek szerencsével!!!!)


    ***amiket a Pack-okból nem tudsz külön megszerezni.
    Amit én megvettem ez miatt, a Dynasty Warriror Pack - Outfit (ez tutira nem elérhető ingyen)
    Mást nem találtam egyelőre.
    A többi ami nem Add-on az mind MEGSZEREZHETŐ Ingyen!
    Próbáltam és igen, nekem már csak 8 hiányzik. :) 4-4 cucc, a For Honor és a legújabb Undead csomagban lévők, ezek még ingyen eshetnek. :)

    Szóval 1-etlen ruha a kivétel!!!
    Celestial Raiment....Mondjuk szerintem ez a legszebb ruha....

    Összesen 64/65 cucc létezik, amik amúgy Helixért vehetőek, és kizárólag a kincsesládából eshet ki!!!!!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.03.06. 23:53:50
  • dragon00
    #1162
    Kár hogy nem lesz ingyenes fizetős DLC Remélem most már csak tényleg ingyenes tartalom jönnek idén :)
  • darkSectorxxx #1161
    Van egy Leviathan nevű fegyver!!!
    Ezt honnan lehet szerezni?
    Mert nem jut eszembe honnan kaptam :D

    Valaki vágja melyik ez a fegyver és honnan lehet meg nekem?
  • darkSectorxxx #1160
    Hát lehet ez nem ugyanaz a szint mint a normál ellenfeleknék a piros.
    Probáld meg. Mit vezstesz?
    Ha nehéz nem megy, esélytelen, akkor hagyod. :)

    Nekem Nehezített Isten volt, nem a régi, és Nightmare fokozaton....2-3 ütésből haltam és meg lehet csinálni, mivel az ijjal lőni a hasukat szerintem ugyanaúgy sebez mint más a régi fokozaton, csak annyi hogy itt több támadást tudnak. :D
  • caps lock
    #1159
    Akkor én lehet meg se próbálom, mert csak az alapjáték van meg és nem tudok 40-es szint fölé fejlődni.
  • darkSectorxxx #1158
    Nem tudtam, miért halok meg sokszor Sehmet ellen Nightmare fokon hard módba. :D

    Sekhmet quest kép....:D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.03.06. 19:56:14
  • darkSectorxxx #1157
    Megöltem Anubis-t utána meg Sekhmet-et!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    A CoS kard 3. generációs változata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    OMG
  • darkSectorxxx #1156
    :)
  • caps lock
    #1155
    Aki esetleg nem találja az új küldetést, Krokodilopolis déli részén van, narancssárgával jelölve.
  • darkSectorxxx #1154
    Anubis HARD legyőzve! :D
    Nem rossz, nem rossz....:D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.03.06. 17:36:01
  • darkSectorxxx #1153
  • darkSectorxxx #1152
    Update 1.4:

    Ezek az új kiegészítők nagyon badass!
    Megint 4-5 cucc, amiért nyitogathatom a ládákat, most már 10 hiányzik! :DDDD
    Az érdekes, hogy a PACK-ok közül, kizárólag ha jól láttam akkor a Dynasty Warrior ami nincs meg külön vásárlással.

    Ez azért furcsa, mert ha külön!!! megvásárolsz 1 elemet egy pack-ból, akkor a pack eltűnik.

    Újra van GOD challange!!!!!!
    Hajrá!
    Mindenki legalább 1-et öljön! :)
  • darkSectorxxx #1151
    "Assassin’s Creed: Origins - keményebbek lesznek az istenek

    Aki túl könnyűnek találta Anubisz, Szobek és Szekmet legyőzését, az azt a Hard Mode állítja keményebb küzdelem elé. Más is jön ma

    Egy hét késéssel, március 13-án jön a The Curse of the Pharaohs, a játék második és utolsó fizetős DLC-je. Ingyenes tartalmakra viszont utána is számíthatunk.


    Ma jelenik meg a következő nagy frissítés, ami egy, a kiegészítő örömére készült küldetést (Lights Among the Dunes), és a Trials of the Gods, avagy az istenekkel való harcok nehezített változatát hozza, illetve azok, akik a hónap során mindhámat legyőzik, egy Anubisz-témájú szettet szerezhetnek meg. Mostantól egyébként hetente két isten tesz látogatást, az egyik normál, a másik hard nehézségi szinttel várja a kihívásra vagy fájdalomra vágyókat.

    Egy megvásárolható új szett, az Undead Pack szintén ma jön, a Far Cry Primal csomagra pedig március 20-áig kell várnunk. Szintén ezen a napon Ubisoft Club jutalomként megszerezhetünk egy ősemberruhát, ami testfestésből és szőrmeszoknyából áll."

    Újabb 100 óra játék confirmed :D
  • darkSectorxxx #1150
    Kis éjjeli ACO stream, és misic drop. :D
  • caps lock
    #1149
    Esetleg úgy el tudnék képzelni egy újrajátszást a későbbiekben, hogy nem ölök meg senkit. A végére már untam a harcokat és úgy csináltam a küldetéseket hogy nem öltem. Lopakodás, altatólövedék, ökölharc, füstbomba a meneküléshez, így talán még élvezetesebb a játék mint halomra gyilkolni az ellent. Nagyobb a sikerélmény és elegánsabb is szerintem.
  • darkSectorxxx #1148
    Ez így igaz, nekem se tartana eddig ha nem lennék collector, akkor kb 80-100 óra alatt le lehet nyomni kimaxolva a térképet, 30-40 óra szerintem a sima küldetésekkel.
  • wedge31
    #1147
    Szerintem nincs olyan, hogy egy játék túl hosszú mert az csak rajtad múlik mennyire nyújtod el.
    Ha benézel minden bokorba és minden kis mellék küldit, contentet megcsinálsz egy idö után már unni fogod ha nem ránt be teljesen a játék világa, ez a open-world játékok egyik ismérve.

    Én inkább azt mondom egy játék legyen hosszú és tartalmas mind rövid de ez már egyéni izlés dolga.
  • darkSectorxxx #1146
    Vagy készítsenek játékokat, ilyeneket mint ez. :)
  • Árnyvadász
    #1145
    Ezt a képet elküldeném a készítőknek egy igazolványképpel mellékelve és tiszteltből beraknák az arcodat az egyik npc helyére. Vagy adnának neked egy ingyen Far Cry 5 játékot.
  • darkSectorxxx #1144
    picit elkapott a gépszíjj.

  • Árnyvadász
    #1143
    Én is azon az állásponton vagyok, hogy egy játék legyen rövid, de tartalmas. Esetleg nagyon rövid és sokszor újrajátszható. A rétestészta elnyújtásos játékok két okból nem megfelelőek számomra.

    1. A mai felgyorsult világban sok játék jelenik meg. Nem biztos, hogy egy hosszú játékot 1-2 hónap alatt be tudok fejezni és így előfordul, kijön egy másik vagy több is, ami ugyanúgy érdekel és ilyenkor egyikkel másikkal váltogatva nem igazán jó dolog haladni. Jobb egy valamire koncentrálni és nem kell sietni amiatt sem, hogy a másikra mondjuk nem jut elég idő.

    2. A játékoknak van egy megszokott, stílusuknak megfelelő játékmechanikájuk, amik egy idő után mindig elkezdenek ismétlődni. Ha egy játék túl hosszú, akkor nagy kérdés, hogy ez a periódus mikor éri el az unalmas szintet. Ugyanez igaz lehet egy nem túl érdekfeszítő sztorira is, de alapvetően a játék önismétlő részei, ha nem túl élvezetesek és változatosak, akkor komoly bajban van egy hosszú játék, mert hamarabb otthagyom sem mint véget érne.

    Az AC:O ebből a szempontból eléggé késélen táncolt, viszont a helyszínek változatossága számomra képessé tette arra, amire szánták. Elértem a végére és igazság szerint még a DLC is remek szórakozást nyújtott. Amitől kissé tartottam is, mert egy játékot "kijátszva" egy újabb tartalom nem biztos, hogy garancia az új élményre. Hisz ugyanazt csinálom, mint az előtte lévő 70 órában. Viszont ismét egy vadiúj helyszín jött, egészen korrekt történeti szállal és új ellenfelekkel a rómaiak képében. Akikkel persze már az alapjátékban is találkoztunk, de itt tényleg rájuk helyeződik a hangsúly.

    Fontos volt az is, hogy a DLC nem volt hosszú. Vagyis egy általánosságban vett DLC-hez képest igen, mert akár 10 órát is bele lehetett tenni, sőt darkSectorxxx, többet is rakott bele, de pont elég volt annyinak aminek szánták, nem vágytam többre. Igazság szerint már untam volna, ha elnyújtják.

    A Discovery Tour viszont remek dolog. Bár ez nem is igazán a játékról, inkább a történelemről szól. Viszont, ha a szívemnek egy kedves játékban tehetek egy ilyen kis fejtágító túrát (aminek persze nagy részét már tanultam, olvastam) az mégiscsak más. Újszerű élmény, a hangsúly az új szón van. Mert szerintem minden addig marad érdekes, amíg van benne valami új. Ezt egy hosszabb (15 óra felettire már simán ki merem jelenteni) játékra már nehezen lehet elmondani.

    Onnantól kezdve már tulajdonképpen már csak ismételsz. Csak az a nem mindegy ezt a készítők milyen módon tudják valahogy kordában tartani. Függ a világtól amit megalkottak, a grafikától ami sokáig be tud vonzani és vissza és vissza szeretnél oda menni és persze a történettől, nem beszélve pedig arról amilyen rendszert alá raktak. Ezek meg adnak valamilyen hangulati faktort az egésznek és a végén elválik akarod Te ezt végig, vagy valamely pontján fogod és otthagyod a picsába. :)
  • darkSectorxxx #1142
  • caps lock
    #1141
    Nekem 82 óra volt összesen egy végigjátszás. Elég is volt. Nem vinne rá a lélek hogy újra nekimenjek, bár nagyon élveztem amíg tartott. A Witcher 3 is kábé ennyi volt, kiegészítőkkel együtt. A vége már szenvedős volt, és vártam hogy vége legyen. Szerintem az se jó ha egy játék túl hosszú. Legyen mondjuk 40 óra, kevesebb, de kreatívabb tartalommal.
  • darkSectorxxx #1140



    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.03.01. 02:52:05
  • darkSectorxxx #1139
    Igen ezaz. :D
  • McFrost
    #1138
    Ez?
  • caps lock
    #1137
    Kár hogy a Discovery Tour játszható karaktereit nem lehet átvinni a normál játékba. Ha már annyi a szerepjátékos elem, akkor ez is simán belefért volna.
    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2018.02.26. 15:25:54
  • darkSectorxxx #1136
    Na megvan az ACO egész fizetős része!
  • darkSectorxxx #1135
    Nyalnának csalánt a rohadékok!!!

    Ebbe a Pack-ba a képen látható RUHA megtévesztés!!!
    Nem jár a csomagba, hanem az a buzi törölközős ruhát kapjuk meg, amit nem értek mert az amúgy is elérhető a játékban.
    Figyeljetek oda ha netán vszetek ilyeneket!

    csak tudnám ez a ruha a képen melyik lehet.

    Wakcy Pack

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.02.26. 12:39:58
  • darkSectorxxx #1134
    Na megnéztem. Télleg van már egy Quagga-m. Régebbről egy "ajándék" item jelzéssel......

    De ez egy Helix jelzésű, ami kamu, ilyen nincs. :D
    Mivel ezt nem lehet megvásárolni. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.02.26. 11:21:58
  • darkSectorxxx #1133
    Amúgy igen ezt a Chest dobta, tegnap óta kaptam 6-7 Legendary cuccot, meg majndem az összes Rare kiesett már, csak azokat a végére akarom hagyni, egyelőre csak aranyakat akarok....sok Íj meg fegyver hiányzik.
    A Outfit-ek és a lovak/tevék-ből már minden megvan! :)
  • darkSectorxxx #1132
    Igen.
    De ez ne alap.
    H jelzsű, vagyis Helix-ért lehetne venni.

    Ez a furcsa, egy alap fegyveren nem lehet a H jelzés.

    Ez 2 dologból fakadhat.
    1 Játék hiba.
    Vagy ez télleg egy valami új fegyver.

    Tény hogy én is ezt egy alap fegyvernek néztem, amikor viszont bementem a fegyverekhez, meglepődve láttam, hogy H jelzésű.

    És a Helix Rare ijjakból összesen 2 van.
    A Rain Bow, meg a másik....
    A többi az Pack-ban létezik, asszem de az mind Legendary
    Illetve Uplay Pontokért. De az egy Uplay emblémát kap.

    Ez a relytélyes a fegyvernél, hogy Helix jelzésű. :D
  • MerlinW
    #1131
    Asszem a feketepiac dobja. Alapjáték fegyó.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.02.26. 11:09:18
  • darkSectorxxx #1130
    SEHOL nem találom ezt a fegyvert! :D

    Még Youtube-on sincs semmi erről!!!!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.02.26. 10:50:36
  • darkSectorxxx #1129
    Valaki tudja ez a fegyver honnan származik?

    QUAGGA (Rare Predator Bow)

    Nem szerepel a Store-ban.
    Valaki tudja ez honnan származhat? Mert Helix jelzésű fegyver, vagyis vásárolható lenne.

    Vagy a közeljövöben lévő 2. Dlc kapcsán hiba csúszott a gépezetbe és korán bekerült a Heka Chest-be?

    Érdekes......
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.02.26. 10:40:39
  • darkSectorxxx #1128
    Másodszorra állok neki kimaxolni :D

    Jó lenne megoldani ezt a lóversenyt. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.02.26. 08:05:00
  • darkSectorxxx #1127
    Szerintem ti az ADRENALIN támadásra gondoltok. :)

    De ő, a sima (konzolon) R2 nyomvatart támadásra, Charge Heavy Attack. :)