1486
Assassin's Creed: Origins
  • darkSectorxxx #1206
    Nekem ez a 3 dolog kell még. :D

  • darkSectorxxx #1205
    Neked megvan az összes fegyver már?
  • darkSectorxxx #1204
    Jah télleg Cursed...francba.
    Nem vettem észre mert nem látom az életemet. :D

    Nekem a No Borders: 945
    Ez a fegyver 953!

    Szóval nekem 45-ös szinten 45-ös fegyvereket nézve a legerősebb, és ez felett nincs szint amíg nem jön a 2. DLC. :)

    Íjjaknál meg 1410 a max... :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.03.11. 23:27:36
  • NonameMan
    #1203
    Sahalin axe, nem rossz csak sajnos cursed.
    Egyébként csak a második legerősebb,.
    A No borders a legerősebb cursed fegyver, csak a buzogányok kevésbé használhatóak a baltáknál.
  • darkSectorxxx #1202
    Megkaptam a játék messze legerősebb fegyverét. :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.03.11. 23:04:23
  • zsozso29
    #1201
    Na rászántam magam megcsináltam a túrát 1x, meg is adta a fehér madarat. A Polymorh achihoz most akkor még 4x különböző karakterrel végig kell mennem mind a 75 helyszínen? Vagy hogy működik pontosan a feloldása. Mert az baromi sok időbe telik akkor inkább belese kezdek annyi időm nincs.
  • darkSectorxxx #1200
    Remélem. :P
  • McFrost
    #1199
    Simán meglesz.
  • darkSectorxxx #1198
    Félek hogy kifutunk az időből és a mostani community nem lesz meg. :S
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.03.10. 12:43:12
  • darkSectorxxx #1197
    most néztem a Katana az Instant Charging-os fegyver....nem rossz, nem rossz. :D
  • darkSectorxxx #1196
    :D
  • GOTY
    #1195
    Szenuaaaaaaaaaa
  • darkSectorxxx #1194
    "Az új update élesítése után azonban az a játékos, aki járt az oktatómód mint a 75 helyszínén, bizony jutalomban részesül. Azt hitetnétek, hogy ismét egy új öltözéket kapunk, elvégre az Originsban a legtöbb díjazás azt takarja, hogy egy menő új szettben pompázhat főhősünk. Nos, most korántsem erről van szó. A Discovery Tour teljesítéséért kedvenc madárkánk, Senu kap egy új skint, konkrétan fehérre cserélődik a sas tollazata. Mindezt az alábbi videóban is megnézhetitek."
  • darkSectorxxx #1193
    Csak nyugodtan kérdezz. Amúgy jól teszed ha nem felváltva játszod, úgy nagyon rossz szerintem.
    Hacsak nem a felváltva azt takarja, hogy egy 7-8 órás játékkal töröd meg a másikat. :)
  • Hunor1
    #1192
    ahha, egyelőre Lv 1-es vagyok ...
    Most még a Kingdom Comét nyomom ezerrel . AC már figyel a gépemen de nem akarom egyszerre vinni a 2 gémet .
    azért sorry ha néha bekérdezek itt :)
  • darkSectorxxx #1191
    Magyarul a játék legerősebb fegyvere majd csak a 2.dlc után lesz elérhető, amikor a most legerősebb lesz 55-ös....na akkor érjük el a legjobb fegyvert.

    Ez marcius 13.-án fog megtörténni.

    Annyit még érdekességképpen, hogy a térképen jelzett sima kinyitható ládak csak egy része a játékban lévőknek. Szóval ajánlatos Senu scanner-ét járatni sokszor. Random házakba és elszórva rengeteg fegyver van.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.03.08. 09:27:17
  • darkSectorxxx #1190
    A játék olymód működik, hogy a szintedhez mérten dobja a fegyvereket. Kivéve a sima katonákból esnek visszafelé kisebb szintűek.

    A csavar itt jön a játékban.
    Ez a ládanyitogatást amikor elkezdtem 40-es szinten, kaptam sok fegyvert mert 40 szintű voltam. Az első dlc miatt most a fegyverek 45-ös szinten esnek.

    A második DLC után 55 lesz.
    Igazából akkor kellett volna ezt csinálnom, így fel kéne uppolnom a fegyvereket a kovácsnál, ami saccra kb minimum 600000-1000000 drahma :)

    Vagyis gyárilag nem kaphatsz nagyobb szintű fegyert úgy hogy nem vagy annyi. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.03.08. 09:22:38
  • Hunor1
    #1189
    egyébként ezek a + Lv40-es cuccok csak akkor használhatók ha elérjük azt a szintet a karakterrel is ?
  • darkSectorxxx #1188
    Eg nem off kommentelés, ha valakit nagyon érdekel egy játék, az nem gumiszoba, ott örjöngeni szoktak, ez nem örjöngés, max fanatizmus.
    Vagyis az. :)
  • GOTY
    #1187
    Ezt a topikot át lehetne nevezni Darky gumiszobájává!

    Döbbenet, hogy az 1100 hszből szerintem 1050-et te írtál!
  • darkSectorxxx #1186
    Wáó. :D



    Itt van még sok kép....
  • darkSectorxxx #1185
    Legyen kis tőkéd, kis türelmed, aztán probálkozz ahogy én egy mentésből. :)

    Mondjuk van bőven, amit csak 1x adott a láda, szóval szerintem valamennyire figyelheti a meglévő készletemet a gép, mert az ujakat elsőször sokáig csak 1x - 1x dobja be.
    Ezért ahogy beadta, nem érdekel az elköltött pénz, mert azt vissza lehet még szerezni, azokat azonnal le kell menteni

    Írok majd egy listát melyek ezek a fegyverek.
  • darkSectorxxx #1184
    :D

    Hát összeségében?
    ~2000 láda+napi küldetés, de ez így csalóka, mivel a For honor Pack megejlenésétől érdemes nézni, így 900-1000 láda szerintem. :D

    Ma a HAL fegyvert 3x is kidobta! vannak ilyen napja is a randomgenerátornak. Nagyon összevissza megy ám. :)
    Tegnap este meg a pajzsot dobta....még 7 elem hiányzik:

    For Honor Pack-ból 2 elem
    Undead Packból: 4 elem
    és egy Cobra íj
  • McFrost
    #1183
    Hát kabbe! :D

    Hanyadikra?
  • darkSectorxxx #1182
    Nyitottam egy Ippei-t!!!!!!!

  • darkSectorxxx #1181
    Furcsa lenne ha drágább lenne a 2. dlc...akkor ott valami extra jár mellé?
    Nem kizárt, csak meglepődnék.
  • zsozso29
    #1180
    Én úgy tudom 6200Ft körül lesz, aki csak ezt akarja megvenni.
  • darkSectorxxx #1179
    Seasson Pass-al nem.
    Amúgy annyi mint az első. 10 dollár.
  • Hunor1
    #1178
    köszi, fizetős lesz?
  • darkSectorxxx #1177
    Pontosan. A 2.dlc háttere.
    Március 13.án jön.

    Várjuk nagyon.
  • Hunor1
    #1176
    mintha láttam volna valahol egy új screent ( a háttér valami római város?) , ez valami új készülő(avagy már kijött) küldetés DLC ?
  • darkSectorxxx #1175
    Le lehet győzni ennélkül is csak, murva nehéz.... :D
    Az elején még oké, de a végefelé bedurvulnak. :)
  • darkSectorxxx #1174
    Lehet nem jön be, itt az adrenalin töltésére hasznos. :)
    Után lecseréled majd.
  • krisztajo
    #1173
    Köszi a tippet majd kipróbálom.
    Azt hiszem van ilyen íjam, de én ezeket a sorozatlövőket egyáltalán nem használtam, nekem nem jöttek be.
    Illetve eddig a pajzsot és a speckó támadást sem, csak simán kitéréssel harcoltam és egész jól elvoltam vele.
    De most már látom, hogy az elefántokat nem lehet ezek nélkül legyőzni.
    Tudom, hogy öt elefánt van, de eddig még nem próbálkoztam eggyel sem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyébként a papiruszt nem az elefánt adja, van egy aminek a megfejtése vezet ide, a kincs Surus arénájában van.
  • darkSectorxxx #1172
    Mondjuk én nem tudtam, hogy az elefánt ad papíruszt.
    De 1 ability pontot viszont igen.

    Összesen asszem 5 elefánt van. Ebből 1 dupla.
  • darkSectorxxx #1171
    MerlinW segített nekem is rengeteg dologban. Ő biztos tudna jó tippet.

    Én saját stílusommal most nightmare fokozaton így győztem le.

    - szerezz egy olyan ijjat, ami tölti az életed:
    (MerlinW tanácsolta nekem is:) Composite Bow
    Ez egy sorozatlövő íj. Health on Hit képességgel.

    - tegyél be egy a legerősebb sebzésű heavy fegyvert, fejsze mondjuk

    - valamint egy pajzs
    Tavoli sebzésre

    Taktika (részemről):

    - kezdésnek ne lőjj, mert tele van az Adrenalin
    Ez a speckó támadás, 2 gomb egyszeri lenyomására
    Várd meg mindig, míg támad az elefánt, addig ne menj oda, ne üsd.
    Szedegesd a nyilvesszőket.

    Ahogy neked fut az elefánt, térj ki a támadás elől, előre felé valamelyik oldalára az elefántnak.

    Ne hatrafelé!

    Légy türelmes. Van amikor 2-3x üt az ormányávan.
    Van hogy neki is fut a falnak némelyik.
    Illetve van hogy felágaskodik 2 labra! Ekkor lődd a köldökmagasságban, és megbénul.

    Ha tisztán látod a fenekét, közelről, akkor mehet a speckó. Az a seggén sárga critical sebzést csinál. :)
    Na ezt kell ismételgetni.

    Ha meg fentről dobál közben a csávesz, akkor fogd magad elé a pajzsot, és menj oldalt egyfolytában, úgy hogy a pajzsot picit felfelé tartod az elefánttal szembe fordulva.

    Ha egyfolytába gyalogolsz oldalra, akkor a füst és tűz támadásokat is pont elkerülöd.

    MerlinW régen mondta, hogy bátrabnak kell lenni és közel lehet ütni a seggét, lábait, csak én inkáb ilyen kivarósra jatszom. :D
  • krisztajo
    #1170
    Help! Nem tudom megszerezni az utolsó papiruszos kincset, azt amelyik az elefántnál van.
    Egyszerűen nem tudom legyőzni, a fele életét leverem, de utána bármit csinálok szitává lő a csávó a hátáról. Hiába térek ki akkor is eltalál.
    Van valami jó taktika ellene, vagy egyszerűen csak béna vagyok?
  • darkSectorxxx #1169
    Köszönöm az infót. :)
    Mondjuk sokszor annyi fegyver tetszik, hogy azt se tudom melyikeket használjam épp.
    Bőség zavara.
    Ja én sem értem. Sok van ami nagyon egyedi kinézetű van rare-ban, ami végülis ugyanúgy ritka. Csak a Legendary-hoz képest furcsa, hogy "csak lila szinű" :)

    Most megtört tegnap a jég ládanyitogatásban, a 2 nagyonagyonagyonritka pack-ból, ami hiányzik eddig, megkaptam a legelsőt, a kígyó pajzsot. :D

    Remélem nemsokára jön a katana.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.03.07. 10:10:55
  • Zegi Norbi HUN
    #1168
    A "Making History" küldetés alatt lehet megszerezni. Jól megy szerintem Alexander pajzsához, ami nem értem, hogy miért nem legendás. Bayek hátán is ez van a borítón és csak ritka tárgy, amihez képest viszont elég erős.
  • darkSectorxxx #1167
    Ja valszeg mert összevissza adja a fegvereket neked a Sunslayer-t is előbb adta mint nekem. :)

    Azért ugye mert az Isteneket meg a community-t amikortól kezdi az ember, onnantól adogatja a fegyvereket.

    Még nem emlékszel mi lesz ezután?
    Kaptál valamit még?

    Mert nekem a 2 Anubis szett megvan.
    2 Outfit, 2 Sword, 2 Specter, 2 Shield.

    Ami most jött ez a kard.
    Így kezdődött a többi is.
    Vagyis létezik még ennek a szettnek több darabja?

    Neked van még ezen a 9 terméken kívűl más, amit Istenektől kaptál?