11
  • Macropus Rufus
    #11
    Én a Rakka-t várom. Az előzetesek alapján jó filmnek ígérkezik.
  • NEXUS6
    #10
    Szerintem is mindhárom filmje bőven nézhető kategória. Sajátos, hasonló látásmóddal. A 9. ker összetetten és korát megelőző módon boncolgatta a migráns kérdést (nem minden idegenlény/migráns agysebész, meg botanikus ugye), a Csöpi kicsit lájtosabb volt, hasonló lecsúszott karakterekkel, de kb kifejezi, hogy a társadalom mélyebb rétegeinél hogy fog majd lecsapódni a robotizálás.

    Jó lett volna, ha az új Alien filmet inkább ő rendezi, de erről már valszeg Scott balfaxkodásai miatt örökre lecsúsztunk. :(
  • Danecay
    #9
    +1
  • Hoz_Hun
    #8
    A Chappie egy bűnrossz film... de örülök, hogy azért létezik ember akinek tetszik.
  • harmi2009
    #7
    Szerintem mind a 3 film jó. Az Elysium tipikusan amerikai stílusban volt forgatva.
    A D9-hez és a Chappie-hez kell egy hangulati állapot, hogy élvezni lehessen.
  • AZUL
    #6
    nemtudom nekem a Chappie bejött... volt mondanivalója. és telitalálat volt a szereposztás is. kicsi rövidzárlat áthallása volt a filmnek, de az nem baj...
  • MsUser
    #5
    Oats Studios
    https://youtu.be/zoiezEB9n2Q
  • Yagami
    #4
    Dehogy volt az, csak nem értesz hozzá (nem tudod mit nézel) és/vagy a te ízlésed bűnszar (ennek ékes bizonyítékait sokszor lehet látni a kommentjeidben). Én inkább az Elysium-ot untam halálra, emlékszem, pedig imádom a science fiction-t.
  • ZenMillitia
    #3
    bunszar az te vagy, az izleseddel egyutt. te szerencsetlen nyomorek.
  • molnibalage83
    #2
    A Chappie egy bűnszar film volt, az E. éppenhogy nézhető, de összeségében az is elég haramtos. A D9 óta nem csinált értékelhetőt.
  • wraithLord
    #1
    Ez a legjobb megoldás. Érdekes világot talált ki Blomkamp a District 9-cel, viszont nem biztos, hogy kíváncsi lennék a folytatására. Ez a világ kis látószögből érdekes, nagyobb perspektívában max. egy Independence Day-szerűség lenne belőle (mármint ha elképzelem, mi lenne a következő részben). Mondjuk azt is meg lehet oldani normálisan... De valószínűszeg Blomkamp is így gondolja, nem kell annak folytatás, csak ha le akar húzni róla még egy pár gyenge rókabőrt.
    Viszont egy District 9 világban játszódó újabb tartalmas sztori jöhet. Más kérdés, hogy ez is elhasalhat párszor, mire lenne belőle valami...

    Én szeretem Blomkamp stílusát, mindhárom film bejött, de a Chappie már azért "enyhén" erőltetett volt.


    Utoljára szerkesztette: wraithLord, 2017.06.05. 15:41:11