7
  • vik3
    #7
    A primal nekem csalódás volt - ubinak szerintem, mert a sok beígért contentből nem sok lett, gyorsan elásták
  • Zombee
    #6
    Az kell, a jó mocskos vadnyugat! Először nem ütött nekem akkorát az ötlet, mert western FPS volt már, a korábbi részek sokkal eredetibb helyszínek voltak (különösen Afrika és az őskor), de egyrészt azért túl sok western játék nincs, másrészt ha igaz a spagettiwestern, akkor az extra mocskot és vért jelent, és én azt szeretem. :)
  • Montanosz
    #5
    ááá lehet a keleti parton játszódik finomkodo középosztályban :-D
  • Ender Wiggin #4
    Csak azt felejted el, hogy azt még a Crytek csinálta, a másodiktól kezdve meg már Ubisoft, akik csak a nevet vették meg (és így már a motor sem CryEngine, hanem Dunia). Úgyhogy egyrészt semmi köze egymáshoz a két projektnek, másrészt kizárt, hogy valaha folytatás lesz ahhoz (modok vannak amiben további történetek elevenednek meg Carverrel).
  • ntex
    #3
    Nekem még mindig az első rész mutánsos története tetszett a legjobban, Jack Carver bőrébe szívesebben visszabújnék. Az volt sztem a leg hangulatosabb rész máig.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2017.05.09. 18:40:58
  • Jagdgeschwader
    #2
    Pont a vadnyugat? Az emberi társadalmak egyik legundorítóbb időszaka! Hősünk malária helyett szifiliszben fog elpatkolni, miközben térdig jár a lószarban.
  • caprine #1
    A Far Cry-ban még sose csalódtam, jöhet.