200
A Red Orchestra sorozat készítőinek új realistic FPS-e
  • yossarianHUN
    #40
    Vagy nálam nem stimmel valami, vagy rosszul raktad be a képet, de nem látom :)
  • etejedu
    #39
  • yossarianHUN
    #38
    Pixeles? Tudsz mutatni egy képet?
  • etejedu
    #37
    Sosem volt gondom vele, lekopogom!
    Más: Valamiért nekem piszkosul pixeles a játék pedig szinte ultran van minden!
    Még a youtube videókban is szebb a képe!
    Utoljára szerkesztette: etejedu, 2017.06.02. 21:31:22
  • Solt
    #36
    G2A-n még egy vasgolyót sem vennék... ;)
  • etejedu
    #35
    3800 HUF ért vettem elővételben a G2A-n.
  • Solt
    #34
    No, csak nem bírtam ki, megvettem én is, remélem nem bánom meg... :)

    Egyébként GMG-n most 4725.-Forintra jön ki, ha valaki még tervezi a vételt...
  • RatBaG #33
    tegnap este pont elkezdtem játszani, első map, erre felment a pingem vagy 300-ra, ki is vágott a server.
    később derült csak ki, hogy a nagyon okos steam úgy gondolta, hogy lerántja nekem a 1.2 gb-os soundtracket, pedig le van tiltva a játék közbeni töltés.
  • Mersant
    #32
    igen. 1x betaban + 1x tegnap mindjart az 1. korben. utana 2-3-at lenyomtam gond nelkul.
  • etejedu
    #31
    Engem elkezdett kidobálni a játék...
    Másnál is van ilyen?
  • etejedu
    #30
    Már lehet!
  • kashuka
    #29
    nekem is ez volt a probléma. működik már rendesen?
  • RatBaG #28
    első alkalommal sikerült rpg-sként spawnolnom, az első lövés evör telibe verte egy cobra farkát kb 200 méterről, pedig a dzsungelből, lombkorona alól saccoltam meg.
    zsír!
  • etejedu
    #27
    Na a commanderre voltam kíváncsi! Sajnos ha nem szólsz be ingame, hogy jelöljenek bombázási koordinátákat, neked kell kicaplatni a harctérre és távcsővel bespotolni. Ami ugye elég tré! Az enemy folyamat kontaktban volt, így mindig tuti befutó volt a napalm. Nálam max a végén eszméltek fel erre a lehetőségre, sajnos későn! De még így is nyertünk, hogy alig maradt spawnalásra ticket.
  • RatBaG #26
  • yossarianHUN
    #25
    A hivatalos oldalon lévő visszaszámláló szerint 7-től.
  • etejedu
    #24
    Sziasztok!
    Megvettem elővételben, letöltöttem, de ahogy olvasom majd csak 6 után lehet játszani? Mert ddl hibát ír az indításnál!
  • yossarianHUN
    #23
    Igen, közben rájöttem. Kár.
  • RatBaG #22
    mivel este 6-7kor van a megjelenés.
  • yossarianHUN
    #21
    Na mi van gyerekek, nem ma jelenik meg a játék? Dél elmúlt, de még mindig nem hajlandó elindulni.
  • RatBaG #20
    Launch Build Changelog
  • RatBaG #19
    https://www.humblebundle.com/store/rising-storm-game-of-the-year-edition
  • yossarianHUN
    #18
    A Supremacy mód az, nem is játszom, mert borzalom. A Territories viszont nagyon jó.
  • Solt
    #17
    Lehet én öregszem, de ez az egész egy baszott nagy káosz... tiszta BF... :(
  • yossarianHUN
    #16
    Nekem jobban bejön, mint a RO2. Egyébként visszavettek a fegyverek sebzéséből a hetedik beta wave után? Mintha gyakoribb lenne, hogy egy-két lövéstől sem fekszik meg az ellen.
  • RatBaG #15
    én most pozitívan csalódtam. az elmúlt 2-3 hétvégén már nem néztem rá, de most már a fix 60 fps megvan maxon, nagyjából eltűnt az állandó stuttering, szebbek lettek a textúrák, nem érzem úgy a lagot, mint korábban, reszponzívabb az egész.
  • Solt
    #14
    Kipróbáltam... hát nem tudom... még nem találtam olyan szervert ami ne lenne tele mindenféle ikonnal. Kicsit vegyesek az érzéseim egyébként is, valahogy nem hozza azt a húúúúha érzést amit a RO2 hozott.
  • RatBaG #13
    OPEN beta. Egyébként ilyen 10-20 euro között lehet levadászni különböző helyekről.
  • savior666
    #12
    Ez f2p jatek, vagy csak a beta ingyenes?
  • RatBaG #11
    Open beta van! nekem valamiért preload suspendeden beakadt, lehet le kell szednem megint az egészet.


    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2017.05.20. 02:38:15
  • Solt
    #10
    Egyelőre ez tart vissza a vásárlástól... a RO2 esetében sem voltak a vége felé classic szerverek, azt még nagy nehezen feldolgoztam, de ez így mellbevágó! :D
  • Mor3llo
    #9
    Igen, nekem is szoknom kell, az RO2-höz képest túl sok :D
  • Solt
    #8
    Én nem igazán tudok ennél többet, pontosabbat... próbálok barátkozni vele, de sok az ikon... :))
  • Mor3llo
    #7
    Ebben lehet igazad van.
    Azonfelül, h lassan (Q2-ben) jön a játék, lehet tudni valami pontosabbat?
  • Solt
    #6
    Ez már DX11 elvileg... biztos megy még a próbálkozás a béta státusz alatt. No meg ilyenkor még driver felől sincs optimalizálás, legalábbis az AMD tuti nem csinál profilt béta programhoz.
  • Mor3llo
    #5
    Na ma hazaértem konferenciáról, egyből megvettem. Egyelőre pozitívak a tapasztalatok, viszont azt senki ne várja, ha az RO2 jól futott, akkor ez is ugyanúgy fog.
  • yossarianHUN
    #4
    Aham, nekem azért is vonzó, mert a baráti társaságomból gyakorlatilag csak nekem van úgy-ahogy up to date gépem, ez meg talán a haverok őskonfigjain is el fog futkározni.
  • Mor3llo
    #3
    Én szintén befizetek a héten rá. Az RO2-ben és a Rising Stormban is van már pár órám (az RO1 kimaradt sajnos). Az tuti h ezzel is el fogok szórakozni, főleg 21 euróért.
    Remélem a 16 fős pályák is jönni fognak, az azért csapat alapon kompetitívabb, és valami klánosdi dolog is kisülhet belőle.
  • yossarianHUN
    #2
    Ki viszi, ki veszi? Én szerintem rávetődöm a héten. A RO franchise-nál nálam mindig kicsit rezgett a léc, hogy nem túl hardcore-e (különösen a késleltetett kill feedet nem tudtam soha megszeretni), de most, hogy a BF1-ről kiderült, hogy egy hatalmas casual fosrakás, jól fog esni valami komolyabban vehető online móka. A grafikát meg majd megszokom, igazából csak a gyenge mozgásanimációk zavartak mindig a RO-k alatt dolgozó (jól rémlik, hogy Source?) engine-ben, de végül a RO2-ben meg a Rising Storm-ban is hamar megszoktam. Jó lesz ez.
  • Mor3llo
    #1
    2017 Q2-ben jelenik meg a Tripwire Interactive új FPS-e, amely immár a vietnámi háborús hadszíntéren fog játszódni, az automata fegyverek korában. A korábbi játékokhoz hasonlóan marad az akár 64 fős ütközetmód, de a készítők ígérete szerint lesznek kisebb, 16 fősre tervezett pályák a kompetitív versenyek szerelmeseinek is.

    A Steam-en a Deluxe Edition jelenleg nevetséges 21 euró, ezért kapunk skineket és zárt béta hozzáférést csütörtöki naptól.
    Itt a játék oldala:
    http://store.steampowered.com/app/418460/Rising_Storm_2_Vietnam/