377
Call of Duty: WWII
CODWWII_banner.jpg
  • jermos
    #377
    Sziasztok, az utóbbi napokban többször próbáltam meg játszani online eme remek játékkal, de sajnos SOSEM hív be a matchmaking, ennyire kevesen játszanák ezt a játékot?
  • Baker1
    #376
    Köszi szépen!
  • jofer
    #375
    Gratula, használd egészséggel! És köszönjük az összes eddigi és leendő CoD honosítást!
  • Baker1
    #374
    Ajándék az Activisiontől 14 évnyi Call of Duty® fordítás után. Téli satyek jobb lett volna, de így is egy gigantikus lépés!


    Utoljára szerkesztette: Baker1, 2021.01.13. 19:20:45
  • Danecay
    #373
  • Baker1
    #372
    Nem kell köszönni, ez már le van zsírozva! ;) December 21-én kaptam meg az anyagot, volt 5 nap kihagyásom, ezen kívül minden nap fordítottam, mert valahogy mégis csak megtetszett a játék és magyar kezek között készültek az intrók. :P :) Ezért jó, ha egy játékhoz adva van minden program stb., szabadon lehet fordítani, megjelenéstől függetlenül. Szerintem hamarabb el fog készülni, mint február! ;)
    Utoljára szerkesztette: Baker1, 2021.01.09. 22:57:33
  • eddie999
    #371
    Ez jó hír. Előre is köszi!
  • Baker1
    #370
    2021. februárjában jön a magyarítása! ;)


    Utoljára szerkesztette: Baker1, 2021.01.09. 21:41:43
  • Baker1
    #369
    Sziasztok! Nektek megy a War mód? Nekem már nincs listában. :/
  • grebber
    #368
    Kihagyhatatlan ajánlat!!
    Most csak 12$ a Humble Havi csomagjába a Spyro val és Crash Bandicottal együtt. Vegyétek, vigyétek
  • Danecay
    #367
    Ettől a hónaptól ingyenes a CS: GO Még magam sem próbáltam, csak egy tipp volt és van benne mostanság divatos Battle Royale mód is.
  • Nyugis
    #366
    sziasztok!

    érdeklödnék, hogy jelenleg, hogy áll ennek a játéknak a mutija?
    cheat-er majmok garmadjája jellemzö?
    és a szerverek mennyire stabilak?
    keresek egy JÓ stabil multizásra alkalmas játékkot, és még nem döntöttem el, melyik legyen. ha ebben tudnátok segíteni, azt megköszönném!

    Tisztelettel:
  • Baker1
    #365
    Na, végigtoltam a stuffot. Hát, nem hagyott maradandó élményt bennem. Minden részből volt kóstoló, CoD 2, CoD: UO, MoH:AA. A Battlefield 1 valahogy jobban bejött. Lehet, kipróbálom a Battlefield V-öt.
  • Baker1
    #364
    Sziasztok! Most járok a tankos küldetésnél és azt kell mondjam, ez valahogy nem az a CoD, mint ami anno a CoD 2 volt. A hangokat eltalálták, csak valahogy a küldetések túl könnyűek, az MI pedig néha kegyetlenül borzalmas. :(
  • JonasSandor
    #363
    Most újra elővettem és nagy nehezen túljutottam ezen a templomos részen hát nagyon kegyetlen volt ez a rész is, rakás ellenfél volt azt mindig kinyírtak. A csajos küldi eszméletlen sok őrt kellett szitává lőni.
  • Metalmilitiakid
    #362
    Én már megjelenés után 2 héttel megfordítottam, most már logóval felfelé van a kukában :D
  • Baker1
    #361
    Sziasztok! Fordítható a játék, reméljük, hogy ezek után kevesebb lesz a kérdések száma és még több az elégedett gamereké!
  • sg27
    #360
    Törölte a rangom a játék, ilyenkor mit lehet tenni? Kihez fordulhatok?
  • JonasSandor
    #359
    Jaja mert elakadtam ezen a részen.
  • hemmis
    #358
    úgy látszik itt csak kérdések vannak!
  • JonasSandor
    #357
    Van egy olyan része mikor a templom tetejéről kell a társainkat időre megmenteni ott mit kell szétlőni mert nem látok ellenfelet és mindig meghalnak kifutok az időből.
  • hemmis
    #356
    sziasztok tudna valaki segíteni abban hogy hogyan kell félautómata fegyvereknél váltani a lővedék sorozaton?
  • JonasSandor
    #355
    Most ott tartok hogy egy templom tetejéről kéne leszedni az ellenfeleket de kevés idő van rá és mindig failed lesz ilyenkor mivan?
  • hemmis
    #354
    tudja valaki mondjuk szerintem csak én nem tudom hogy hogyan lehet felrakni a hangtompítót?
  • akosmakos
    #353
    Sziasztok!
    Ez nem éppen a WWII, de az a gondom, hogy folyton leáll az Infinite warfare. Pontosabban amikor kampányt indítok, az intro video utáni betöltésnél egyszerűen egy hibaüzenettel (kb. "A program működése leállt") bezár a program és lövésem sincs, hogy mi lehet a baj. Mindezt egy i5 7400, GTX 1050 Ti és 8GB DDR4 RAM alatt produkálja. Tudtok esetleg segíteni?
  • sgteam
    #352
    Hali

    Hogyan tudok saját emblémát berakni vagy feltölteni a játékban? pc verzió ( mondjuk egy Magyar zázlót szeretnék berakni )
  • darkSectorxxx #351
    Fasza kis masina. :)
  • Cshavez
    #350
    Csináltam egy multi tesztet.
    GTX 1080ti - i7 7700k ,minden max. Samsung chg90 49" (32:9) 3840x1080 - 144HZ, 120-160fps.
  • Danecay
    #349
    Közel 2 hónap alatt nekem is sikerült a játék végére érnem. Mivel ennyi időt vett igénybe nem érződött a rövidsége és amikor játszottam vele kifejezetten szórakoztatott és mivel elég rég játszottam már ilyen un. "cső" FPS-el valahol élveztem is a kötöttségét amiért az egésznek a feszessége és dinamikája köszönhető. Az tény, hogy ilyen intenzív (II.)VH-s játékkal még nem volt dolgom. Azért a zárójeles rész mert a BF1-el nem játszottam, kipróbáltam ugyan de az első tankos pálya után egyből elment tőle a kedvem. A CoD. WWII eleje inkább egy MoHAA remastered-re emlékeztetett ami ha más nem a nosztalgia faktor miatt is kellemes volt aztán a dolgok előrehaladtával egyre inkább érezhető volt, hogy azért mégiscsak másabb ez a játék, nem rossz értelemben, sőt. Külön örültem a picit nyugisabb, lopakodós részeknek amik még inkább változatossá tették a játékmenetet. Az átvezető animációk minősége néhol már filmszerű realitást kölcsönöz, sőt az igazat megvallva egyszer tényleg azt hittem, hogy valamilyen élőszereplős film van bevágva, és miközben azon gondolkodtam, hogy ez mennyire eredeti ötlet, és, hogy melyik filmből való, vagy, hogy direkt a játékhoz forgatták e, vettem észre, hogy változatlanul egy animációt bámulok, de az egésznek a dinamikája, a mozgások és a kidolgozottság annyira filmszerűen hatott, hogy egy pár másodpercig megvezetett. Mondjuk azóta sem vagyok biztos abban, hogy nem e egy valós és animált jelenetekből kevert átvezetővel volt dolgom :)
    A CoD-ra jellemző script tenger természetesen nálam is beárnyékolta némileg a játékmenetet, néha nem tudtam, értettem, hogy mi miért történik, hogy most azért nem folytatódik a cselekmény mert még nem csináltam meg valamit, vagy azért mert nem értem, mentem oda a script-ben megírt trigger ponthoz, vagy pl. nem tudtam, hogy érdemes e kilőnöm a toronyból lövő machine gun-ost vagy csak a lőszert pazarlom mert amíg el nem érek egy bizonyos pontig addig úgy is jön helyette másik. Volt olyan is többször, hogy a szoba nagyságú helységbe bedobott kézigránát nem ölt meg senkit az ott tartózkodók közül, csak akkor voltak halandóak meghalni, ha egyenként lepuffogtattam őket és persze voltak olyan helyzetek amikből akármit csinált az ember nem lehetett jó kijönni, nyilván ez utóbbi nem hiba, ez kellett a történetvezetéshez.
    A hibák ellenére én összességében jól szórakoztam vele, és úgy gondolom, hogy amennyiben a közeljövőben nem árasztanak el minket VH-s FPS-ekkel és nem csömörlünk meg tőlük én mindenképp előveszem majd még.
  • BRYAN333
    #348
    Üdvözlettem érdeklődni szeretnék hogy PC-n csak nálam talál iszonyatosan lassan Ranked mecsre játékot?
  • Piko888
    #347
    A molotov koktélt, hogy tudom előcsalni?
  • soo277
    #346
  • soo277
    #345
  • Piko888
    #344
    Ja hogy ez a zombi módban van, azért nem tudtam mi az a Final Reich
  • fazerus
    #343
    Father le van irva minden alá :o
  • Piko888
    #342
    Sziasztok!

    Ezeket az acsikhoz mit kell csinálni?
    Ja és, hogy tudok molotov koktélt dobi?
    Fireworks
    In The Final Reich, retrieve the artifact.

    Pressure Cooker
    In Prologue, survive until wave twenty.

    Red Mist
    In The Final Reich, get ten kills from a single Bomber’s explosion.

    Strike!
    In The Final Reich, knock over ten zombies with a Wüstling charge.
  • soo277
    #341

    jó kis serum :)
  • Dency
    #340
    Ja ez volt az köszi.
    Na végigtoltam. Mit mondjak? Én szeretem a codot meg minden,főleg a 2. részével toltam nagyon sokat multiban, tehát vártam újra a 2. világháborús témát, de szerintem ez a rész nem sikerült valami fényesre, nincs egy emlékezetes pillanat ami megmaradt volna a fejemben hogy na márpedig ez igen. A Multitól se voltam elájulva. Nálam a Modern Warfare széria viszi a prímet, szerintem ezek sikerültek a legjobban. Na mindegy remélem a következő majd jobban sikerül.
  • Metalmilitiakid
    #339
    Nemtom arra gondolsz e amire én, de sztem a legelején van a grafikának vmi ilyesmi hogy Filmic TMA x2 azt rakd át sima TMA x2 re. Az rak rá ilyen Film Grain effektet.
  • Dency
    #338
    Melyik beállítás kapcsolja ki ami ilyen enyhén "ködössé" teszi a grafikát? Kurvára zavaró nekem.